Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őszinteség fórum

Őszinteség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
120. plavalaguna (válaszként erre: 119. - 8252db0872)
2017. jan. 30. 08:01

nyugi...


én fenntartom amit írtam, csak olyan ember tud barát lenni, aki alapvetően hisz a nemtől független barátságban.

ha a párod nem hisz ebben, akkor bizony csak épp nincs lehetősége kapura játszani a másik hölgynél.


innentől meg hiszel amit akarsz.


de az is lehet simán hisz a barátságban, csak annó téged nagyon nem barátnak akart, és ez volt a becserkészősduma, hogy ő neeeemmm hisz. De ezt csak akkor szokták ellőni általában, ha a csajnak vannak fiúbarátai

2017. jan. 29. 23:17

Még jó hogy elindítottam ezt a fórumot,eléggé elrértetek a témátol.

Más nevet lehetne adni a fórumnak.Mondjuk a hogyan kössünk bele a másikba.Nyugodtam folytassátok egymás ba...

Köszi,a még normális kommenteket!

118. 3d787b167a (válaszként erre: 116. - 04424e865e)
2017. jan. 29. 21:42
:DDD
117. 3d787b167a (válaszként erre: 111. - Globus)
2017. jan. 29. 21:41
Pfúj!:/
116. 04424e865e (válaszként erre: 96. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 21:09
Milyen sokat elérhettél volna ebben az életben, ha csak fele annyi eszed lenne, mint amekkora libodóval megáldott téged az Isten.
115. sanyinak (válaszként erre: 113. - Gyöngy:))
2017. jan. 29. 21:07
és ha kívánja egy pasi a kecskét, akkor lehet, hogy már a káposztát is. Tehát ha egy pasi szereti a káposztát, akkor rendben van a potenciája is. Ez is hasonlóan logikus levezetés, mint a helyesírási konklúziója :)
114. csikil4ny (válaszként erre: 92. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 20:55
Van pro és kontra mindenre példa. Nekem meg épp a barátság mellett van. :) Ettől persze el tudom fogadni a kontra történeteket is.
113. gyöngy:) (válaszként erre: 110. - 2da769306a)
2017. jan. 29. 20:54
Benned...nem is vagy igazi férfi, ha nem kívánod a kecskét, és még helyesen is tudsz írni, ejj..!
112. plavalaguna (válaszként erre: 109. - Sanyinak)
2017. jan. 29. 20:48
jájjj :D
111. globus (válaszként erre: 96. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 20:22
Megbízható forrásból eddig úgy tudtuk, hogy személyes találkozás semmi szín alatt nem jön létre, csakis netbarátnősködés. Mit kefélnél ilyen vehemensen, a szőnyeget?
110. 2da769306a (válaszként erre: 109. - Sanyinak)
2017. jan. 29. 20:04
Volt egy film régen, megnéztem az imdb-n, hogy ne mondjak marhaságot, az a címe, hogy Tempest, 1982-es, szerepel benne Raul Julia is aki a szerepe szerint pásztor és Kalibanos névre hallgat. Férfiként egy szigeten rohadt sok kecskével él együtt, azokkal folyamatosan sze.xuális kapcsolatot tart fenn. Nekünk is volt éveken keresztül kecskénk, volt amikor 60-an voltak, de nem gondoltam rájuk sze.xpartnerként még elvi síkon sem, tudom bennem van a hiba...:)
109. sanyinak (válaszként erre: 107. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 19:36
En egy masik forumbol tudom, hogy, - ha nonemu - akkor meg a kecske sincs mellette biztonsagban :)
108. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 107. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 19:12
Bocsi...De lentebb már egyszer elköszöntem tőled...(Is...)
107. plavalaguna (válaszként erre: 106. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 19:10

szóval iga, akkor se ellenkező nemű tesóval se az apjával nem tud jóban lenni az ember :D :D


én érek elnézést :D :D lehet sértődötten elvonulni, meg durcizni nyugodtan ;)

106. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 105. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 19:09
Azt gondolsz amit akarsz...Én leírtam a magam meglátásait, aztán te meg azt gondolsz amit akarsz...Felőlem...Neked is pá...
105. plavalaguna (válaszként erre: 97. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 19:02

Oh my god :D :D :D


Annyi hülyeséget hordasz össze, hogy eszméletlen.


Ennyi erővel az ember az ellenkező nemű tesójával se lehetne jóban, illetve a saját apjával se...


facepalm....

104. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 103. - Gyöngy:))
2017. jan. 29. 18:44
Neked is, és örülnék neki ha a továbbiakban leszállnál rólam,és másra koncentrálnád a kötekedési hajlamaidat...Pá...
103. gyöngy:) (válaszként erre: 102. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 18:29

Azokat meg lehet nézni, mert én pont nem szoktam rosszindulatoskodni, de te melletted egyszerűen nem lehet szó nélkül elmenni pedig sokszor visszafogom magam, épp azért mert nem akarok ilyen adok-kapokba belemenni, úgyis vannak itt akik jól megmondják neked a magukét.

Drágámnak meg légy szíves ne nevezz, nem vagyok a netbarátnőd meg senkid!

További szép estét!

102. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 101. - Gyöngy:))
2017. jan. 29. 18:18
Drágám...Neked az egész itteni lényed semmi másrol nem szól sohasem, csak az örökös kötekedésröl, és rosszindulatoskodásrol...Te olvasod néha saját magadat?(MOST IS a témához szólsz jóasszony? Olvasd már vissza csak az itteni hsz-eidet szép sorban...)
101. gyöngy:) (válaszként erre: 100. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 18:14
Nem nagyon találsz kötekedő hozzászólásokat tőlem, neked viszont valóban van amikor beszólok, mert a hozzászólásaid nagyon sokszor sértők nőkre, férfiakra egyaránt és felhasználói szabályzatot sértenek.
100. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 99. - Gyöngy:))
2017. jan. 29. 18:10
Nekem inkább a te állandó kötekedéseid szúrják a szememet időnként...És inkább rád férne szerintem egy kis moderáció időnként...Csak szólok...(Én legalább mindig az adott támával kapcsolatban írom a hsz-eimet, veled ellentétben...)
99. gyöngy:) (válaszként erre: 96. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 17:56
A moderátorok törölhetnék eme újabb dicsőséges hozzászólásodat!
2017. jan. 29. 17:43

Nem teljesen értem, hogy ha a világról alkotott képünk már többszörösen bebizonyította itt a hoxán, hogy másokat sért, akkor miért tartozik továbbra is a fórumozókra az általunk favorit, de másokat sértő véleményünk. Miért nem lehet moderálni ezeket a hozzászólásokat, ha már a szabályzat is világosan leírja, íme:

3. / Tilos


(a) trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni;


(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem.

Részemről passzolok...

97. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 95. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 16:54
Azért ne gondolj rögtön a legrosszabbra...Olyan eset nem fordulhat elő, hogy a "plátói barátod" mondjuk látens homoszexuális, vagy bamba, töketlen, esetleg aszexuális? Bízzunk benne,hogy inkább az utóbbi lehetőségek esete állhat inkább fenn...
96. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 94. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 16:51
Ugye Plava most nem csak azért játszod az értetlent, mert szeretel vitatkozni?Mindegy hogy miröl,csak valamiröl vitatkozhass a végtelenségig? Leírtam már több hsz-ben érthetően,hogy MILYEN ESETEKBEN létezhet un."férfi-nő barátság",erre te meg leállsz beszélni valami egészen másrol...Amúgy abban igazad van, hogy VELEM "képtelenség egy nőnek barátnak lenni",mivel egyrészt én alapbol nem hiszek az ilyesmiben, AZ ÉN ESETEMBEN legalábbis nem...Mivel én a mai napig is igen erős szexuális késztetésekkel rendelkezek,másrészt pedig nem szokásom ronda nőkkel szóbaállni...Úgyhogy a lentebb megfogalmazott képlet alapján gyakorlatilag esélye sincs arra egy nőnek, hogy szimpla "barátom" legyen bármikoris...Mert ha én egy nőt "barátommá" fogadok, akkor az a hölgy egészen biztos lehet abban, hogyha nem volnának kötöttségeim, hát még a lelket is kikefélném belőle bármikor,bárhol...És az ilyen irányu késztetéseimet nemis szoktam titkolni az érintettek előtt...De szerintem már ezt is írtam lentebb egy párszor...
95. plavalaguna (válaszként erre: 94. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 15:05
persze lehet csak bűnronda vagyok :):):)
94. plavalaguna (válaszként erre: 91. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 29. 15:04

aham... ha te mondod :)


mondjuk azt annó leszűrtük, hogy csak olyan emberek tudnak barátok lenni, akik egyáltalán hisznek a barátságban ;) :)


veled nyilván képtelenség lenne barátnak lenni, mert elutasítod a dolgot.


Én egész életemben pasik közt voltam javarészt. szép is lenne, ha igaz lenne amit írsz, hogy nem lehetséges a barátság, akkor nem lennének barátaim régről :D pedig mint mondtam, voltunk egymás esküvőin is :) persze értem én, amit el se tudsz képzelni az tuti nem létezik. nem baj ez, ez is egy világ amiben te élsz. meg az is amiben én. és némileg párhuzamosok ;)

93. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 87. - Cicaaa65)
2017. jan. 29. 14:55
lehet hogy van persze, de nekem ezzel inkább negatív tapasztalataim voltak mondjuk csalódtam hogy azt hittem ilyen-olyan barát aztán hoppá. na mindegy. Viszont az igaz barátságban hiszek mert vannak nagyon jó barátnőim
2017. jan. 29. 10:34
Nade a naív széplelkek okítására leírom most akkor egy egykori szintén naív széplélek kalandját a "tiszta lelkületü férfi-nő barátság" kapcsán...Aki egykori naív hölgy nem volt más, mint a tulajdon nejem...(Aki azóta már tudja jól,hogy mik a szép elvek-remények,és a VALÓSÁG közötti különbségek...)Szóval volt az utcájukban egy kisfiú, aki vele egykorú volt...Éshát faluhelyeken ugye az utcabeli gyerekek örökösen eggyüt játszanak-barátkoznak kiskoruk óta amióta világ a világ...Így akkor a nejem is együtt nőtt fel ezzel a fiúval, rengeteg közös játék és élmény közepette, éshát a "jó barátságuk" megmaradt még a serdülőkor idejére is...(Merthát miért is ne maradna, nemigaz? Ne feltételezzünk sohasem rosszat az emberekröl...)Mesélte a nejem,hogy ez a srác még 18-20 évesen is a nejemhez járt tanácsot kérni azzal kapcsolatosan, hogy miként bánjon a neki tetsző lányokkal, miként udvaroljon nekik, meg miként hálózza be őket...Mivel a nejem ŐSZINTÉN HITT a "férfi-nő barátságokban" hát mindig kisegítette tanácsokkal, meg együtt mászkáltak sokfelé továbbra is,szóval dúlt a nagy "plátói barátság" ugye,annak rendje-módja szerint...Aztán egyszer történt egy érdekes eset...Együtt voltak diszkóban a nejem és ez a csóka, és mivel a pali kocsival volt, a nejem mondta neki a diszkó vége felé, hogy "Figyelj már...Lassan menni kéne már haza...Hazavinnél"? Mire az ürge természetesen "figyelmes jóbarátként" azonnal a nejem rendelkezésére állt, és az éjszaka közepén elindultak a másik faluba akkor a kocsival, ahol laktak mindketten...Csakhát a két falu között egyszercsak letért az ürge a főútrol egy félrevezető földútra, leállította a kocsit, és mondta a nejemnek, hogy "Ne siessünk annyira, van időnk még aludni másnapig, beszélgessünk inkább egy kicsit"...A nejem mivel TÖKÉLETESEB BÍZOTT UGYE A FÉRFI-NŐ BARÁTSÁGBAN,nemis ellenkezett, mondta a faszinak hogy "Oké...Pihenjünk meg akkor egy kicsit"...Aztán elkezdtek beszélgetni mint ahogy addig is tették sokszor,végülis "jó barátok" voltak, nem igaz? Aztán mesélte a nejem, hogy a nagy beszélgetés, kacarászás közben azt vette észre egy idő után, hogy az ürge valahogyan egyre közelebb és közelebb húzódik hozzá,végül mintegy véletlenül MEG IS ÉRINTI,és a végén már át is ölelte a vállát a nagy beszélgetés közben...Ekkor már kezdett a nejemnek is gyanús lenni valami,és mondta a csókának, hogy kicsit húzódjon vissza a saját térfelére úgymond...Mire a faszi mondta neki, hogy szeretne mondani neki valamit...Erre mondja a nejem hogy:"Csak nyugodtan"...Mire a faszi leállt sorolni, hogy:"Most nem lát minket senki, szóval mit szólnál hozzá, ha most LEFEKÜDNÉNK EGYMÁSSAL...Szerintem nem bánnád meg te sem a dolgot, meghát énsem mondom majd el senkinek sem az ügyet, úgyhogy ne aggódj,nem fogja megtudni senki sem"...A nejem ezeket hallva nem hitt a fülének először, de aztán amikor tudatosult benne az,hogy az ürge komolyan beszélt, azonnal kiugrott a kocsibol, és az éjszaka közepén hazament gyalog, és ONNANTOL KEZDVE soha az életben nem volt hajlandó ennek az ürgének még köszönni se,nemhogy még szóba is állni vele...És ennek a történetnek már van vagy 25 éve ha nem több, de még a mai napig is a dühroham jön a nejemre, ha csak fel is emlegetem neki időnként nagy kacagva ezt az ügyet...Merthogy engem jót mulattat mindig ez a történet...És közben csóválom is ugye a fejemet időnként hogy:"Ó...A női naívság...Hogy mennyivel többre volna a világ,ha ezt megtakarította volna az esetükben a teremtő Isten"...A nejem legalább tanult EGY ÉLETRE ebböl az esetböl, de hogy az ITTENI HÖLGYEINK fognak-e ebböl a leírásbol, azt kétlem...
91. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 78. - Plavalaguna)
2017. jan. 29. 09:59
Drága plavám...Most semmi kedvem ÚJRA,ezredszerre is leírni az alapszabályt, amit te sem akarsz az istennek sem érteni,oly sokakhoz hasonlóan...(VAN(!!!)plátói barátság férfi és nő között,ABBAN AZ ESETBEN(!!!)ha vagy impotens a pali, vagy homokos, vagy bamba, vagy félszeg, vagy ronda,vagy tesztoszteronhiányos, vagy stb,illetve ha ronda az adott nő...Szóval aki hölgynek van ilyen "plátói őszinte barátja" férfiben, akkor az válogathat az előbbi tulajdonságok közzül,mivel VALAMELYIK tulajdonság egészen biztosan jelen van az adott esetben...)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook