Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a tűzijátékról/petárdázásról? fórum

Mi a véleményed a tűzijátékról/petárdázásról? (beszélgetős fórum)

1 2
40. syria (válaszként erre: 39. - Timycat)
2017. jan. 29. 11:22

Igaz, hogy kidobott pénz. De vannak, akik szívesen dobálják, mert őket szórakoztatja a látvány.

S vannak, akik a megkérdezésünk nélkül dobálják a mi pénzünket a haverok zsebébe tűzijátékrendezés ürügyével.

Szóval vannak fokozatok.

2017. jan. 28. 15:35
Egyiket se szeretem, kidobott pénznek tartom.
2017. jan. 28. 13:50
A tűzijáték szép, a petárda teljesen felesleges, és utálom.
2017. jan. 28. 10:21
Nyári estéken rendezvényeken mondjuk a tüzijáték hangulatos, és szép látvány tud lenni,énis szeretem mindig nézni az ilyesmi dolgokat,nade hogy a PETÁRDÁZÁSBAN mi a jó? Vagy mit lehet azon élvezni? Elmebeteg volt még az is aki kitalálta,meg aki használja...Ahogy megfigyeltem már az évtizedek alatt, petárdázni KIVÉTEL NÉLKÜL a jellegzetes,"hülyegyerekek" szoktak csak...ÉRTELMES-INTELLIGENS ember kezében még életemben nem láttam soha sem petárdát...(Akárcsak cigarettát...)
36. syria (válaszként erre: 31. - 9c485f67e8)
2017. jan. 28. 10:14

Megkérdezném pl. a délvidékieket, hogyan élnék át a hétvégenkénti úri-murikat.


Amúgy az a véleményem, hogy sokan jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak. Vagy éppen ellenkezőleg: elkeseredettségükben, kilátástalanságukban próbálnak kompenzálni.

2017. jan. 27. 20:14
A pedárdának semmi érelme nincs, én teljesen betiltanám. Veszélyes, nem tartják be a szabályokat. Szilveszterkor szerintem soha sehol nem ellenőrizték azokat, vagy csak esetleg bejelentésre. Illegális piacon beszerezhető, különben egy héttel szilveszter előtt nem tudnának dorrogtatni. A tüzijátékot az arra hivatott, képzett szolgáltatók részére engedélyezném. Ők viszont adnak a biztonságra.
2017. jan. 27. 19:07
a tüzijáték normál keretek között szép de a petárdáról amiket láttam hallottam nagyon veszélyes
33. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
2017. jan. 27. 12:55

kamasz voltam, a sulimban a gólyabálon egy h.lyegyerek a bulizók közé dobta be a petárdát (tornacsarnok, zárt tér tehát). Egy srác elveszítette az egyik szemét :(

Vagyis nem csak az járhat pórul, aki eldobja a petárdát

32. ina87
2017. jan. 27. 12:06
tűzijáték még elmenne,de a petárdázást be tiltanám ez már jó tíz évvel ez ellőt történt szilveszter volt apa az 1 vagy 2 éves gyerekének a kezébe adta a petárdát h dobja el pont a lábam elé tehát akarattal mutatta a gyerekének szerencse el léptem onnan de azért milyen az ilyen szülő a gyerek kezébe el is sülhetett volna a petárda a másik nem egy olyanról tudok mikor tényleg a kézben elsült és elég komoly sérülést okozott arról nem beszélve h szilveszter ill utána való napokban is durrogtatnak a kutyák meg megőrülnek tőlük viszont akinek kis gyermeke van annak sem mindegy főleg ha van túl kedves szomszéda aki azért is durrog vagy ott van mikor kamaszos gyerek be dobják az autó alá a petárdát egy szóval számos dolgot fel lehet hozni a petárda ellne még sem tudják teljesen betiltani pedig azt kellene és már iskolás korban lehetne tanítani h veszélyes dolog mert hát szülök nem igazán foglalkoznak vele tisztelet a kivételnek.
31. 9c485f67e8 (válaszként erre: 30. - Syria)
2017. jan. 27. 09:55
Nem kell '56-ig elmenni. Elég csak a délvidéki háborúra visszagondolni. Akik a déli határ mellett éltek-élnek, bizony hallották vastagon a lövöldözéseket, a bombázásokat. Volt, ahol a magyar részen betörtek az ablakok a légnyomástól.
30. syria (válaszként erre: 6. - Egypt)
2017. jan. 27. 08:13

Teljesen mindegy. Mind a kettő rohadtul veszélyes. Ebben az országban törvény, szabály betartása? Hahahahahahaha.


Kertvárosban élek, nem tudom megszámolni az ujjaimon, akkor se, ha a lábaimat is használom, hogy egy évben hányszor van részem lövöldözős feelingben. Hála az égnek, nem éltem át se háborút, se ostromot, de mindig összerándul a gyomrom, amikor a jólmenők ünnepelnek. Nem sajnálom tőlük az örömöt, csak a szerencsétlen kutyákat, macskákat. Én tudom, miről van szó, mégis összerezzenek, képzelem, a kisállatok, (vagy akiknek volt részük háborúban, ostromban, ’56-ban) mit élhetnek át. De ezt ki nem sz..ja le? Lényeg: akinek pénze van, úgy szórakozik, ahogy kedve tartja. Akkor is, ha az másokban félelmet kelt, netán lakás ég ki, nádtető lobban lángra, vagy nem a balféknek lesz maradandó sérülése.


Szilveszterkor, állami ünnepen oké a tűzijáték, azt előre lehet tudni, lehet gondoskodni a négylábúakról. De hogy hétvégeken, főleg nyáron hol itt, hol ott durrogtatnak... Ritka hülye szórakozás.

2017. jan. 27. 08:04

Nem mostani találmány a tüzijáték:

[link]

28. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2017. jan. 27. 07:01
XDD
27. buci07
2017. jan. 27. 05:53

Petárda tiltott...ezt jó sok pénzbírsággal büntetném...mondjuk nálunk régóta nem hallani petárdát..rendes helyen lakok.

Tűzijáték...Szilveszter,lagzi ilyen alkalmakkor oké...kereteken belül..


Fbn mondjuk kiverte a biztosítékot ez a ne tűzijátékozz,mert a kutyák...tudja mindenki mi várható Szilveszterkor,gondoskodjon 4 lábújáról..elvégre mi se szólunk évközben a kutya gazdinak hogy hallgattassa el a kutyáját,mert állandóan ugat...

2017. jan. 27. 05:44

Betiltanám a petárdát teljesen, a tűzijátékot pedig igen nagyon megszabályoznám, hogy mikor, ki és mennyi ideig használhatja, előzetes engedély kéréssel. Idén a szomszédhoz jöttek a tűzoltók, állandó rettegés a nádtető miatt, az állatokról ne is beszéljünk, legyen az kutya, macska, ló..

És másnap szedegethetem a kertben és az utcán a szemetet.

2017. jan. 27. 02:11

Látom robbant itt a fórum is, nem csak a pirotechnikai eszközök. :D

Felénk sűrűn van tűzijáték, de valahogy engem nem szivatnak, még sose lőtték be hozzám. :O

Én imádom, hadd szóljon! Petárda persze nem, törvénytisztelő vagyok és egyet is értek a tiltásával.

24. Cucicsillag (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2017. jan. 27. 00:02

Rad izgult ;) Multkor en is kaptam 2 hasonlot egymas utan...

Olyan erdekesssss....

23. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:23
Két napja regisztáltál, és máris olvastad a hozzászólásaimat? Komolyan megtisztelsz.
22. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:22
Ha gondolod, kapsz autogramot is ;)
21. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:20

A petardat foloslegesnek tartom, plane az allatok miatt (sajna, aposomek kutyaja nem volt bezarva es ijedteben vilagga futott, el is gazolta egy auto) Szval, azt nem engednem.


A tuzijatekot tamogatom :) kicsi korom ota emlekezetes, szeretnem,ha a gyerkoceimnek is az lenne :)

20. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:16

Buggyant vagy?

Higgadj már le!

19. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:13
a Te problémád mennyire oldódik meg ettől a fórumtól?
18. fd1319117f (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2017. jan. 26. 23:09

na megjött a főokoskodó! Olvastam már a hozzaszólásaidat..mindegy mit gondolsz. Orulok, hogy neked csak fantasy az ami mással tortenik...


tudod mit? Menjel es keritsd elo a draga magyar hiressegedet, akivel annak idejen olyan jo viszonyba voltal azt tedd ki az ablakodba buszkelkedni! Oruljel, hogy neked nincs ilyen problémad..k...og

17. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 23:03
Rendezd egy picit az igeidőket kérlek, mert nehéz eldöntenem, hogy megtörtént eseteket mesélsz, vagy egy fantasyt írsz éppen.
16. fd1319117f (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2017. jan. 26. 23:00
például az mikor, hülyegyerekek az erkélyre lövik fel..amit a lakásom leégése követ..és azóta földönfutó leszek kb. és életem munkája veszik oda.. meg mikor a kutyámat petárdás kolbásszal etetik meg, mondani sem kell mi maradt szegényből..és a macskám hátsóját díszítik a tüzijátékkal..csupán ennyi a bajom.
15. Panna.33 (válaszként erre: 11. - Interna)
2017. jan. 26. 22:34
Miért? Egy évben egyszer van szülinapom. :D
14. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2017. jan. 26. 22:33
De legalább nyilvános.
2017. jan. 26. 22:27

[link]


:DDDDDDD

12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fd1319117f)
2017. jan. 26. 22:26

A tűzijáték gyönyörű, a petárdázás hülyeség, ráadásul tiltott.


Neked mi bajod a tűzijátékkal?

11. Interna (válaszként erre: 10. - Panna.33)
2017. jan. 26. 22:12
Remélem nem a szomszédom vagy ! :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook