Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Maxepil szőrtelenítő krémről? fórum

Mik a tapasztalatok a Maxepil szőrtelenítő krémről? (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 6. 10:21

Sziasztok! Elmesélem én is nekem hogy vált be a krém. Az előzmény annyi, hogy én borotváltam, mert nem bírtam a gyantázás és az epilálás okozta fájdalmat. Mivel fekete hajam van eredetileg sajnos a szőrszálaim sem haloványak, főleg hogy fehérbőrű vagyok.

Ajándékba kaptam egy Maxepil krémet, és eléggé szkeptikusan álltam a dologhoz. Elkezdtem használni az előírás szerint és vártam a csodát. Aztán alaposan meglepődtem.

Az első amit tapasztaltam, hogy a borotválás után nem gyulladtak be a szőrtüszőim. Ennek nagyon örültem, mert korábban mire elmultak a szőrtüsző gyulladások lehetett ismételni a borotválást az adott felületen.

Nálam kb. 3 hét kellett, hogy érzékelhetővé váljon, hogy lassabban nőnek a szőrszálak.

Kb. 2 éve használom, többnyire rendszeresen. Bár van, mikor több nap is kimarad. Ma már ott tartok, hogy tudok epilálni, mert alig fáj és elegendő kb. 2-3 havonta. Kicsit nehézkes az epilálás, mert olyan vékonyak és pelyhesek lettek a szőrszálak, hogy alig viszi az epilátor. Valószínűleg át fogok térni a gyantázásra, csak még nem szántam rá magam :)

2018. febr. 8. 16:26

Csatlakozom az alattam levő hozzászólóhoz.

Szerintem is kíváló termékről van szó. Számomra legalábbis bevált és elég kényes nők szempontjából mindenképpen kényes területen sikerült végleg megállítani a szőrnövekedést. A használati útmutatás szerint cselekedtem és meghozta az eredményt.

18. kokori
2017. szept. 15. 17:07

Ahogy olvasom az itteni kommenteket, áldom a sorsot, hogy én még azelőtt megrendeltem a krémet, hogy ezeket olvastam volna, mert akkor biztosan nem próbáltam volna ki :)


Én a Facebookon találkoztam a krémmel és akciósan rendeltem meg egy kis flakont, mivel azt javasolják azoknak, akik még nem próbálták ki, hogy először az 50ml-es kiszerelést rendeljék meg, mert nem mindenkinél működik egyformán. Az első tapasztalatom az volt, hogy valóban gyorsan megszüntette az epilálás utáni bőirritációt, és tényleg jól hidratál. Naponta kétszer alkalmaztam, megállás nélkül, annak ellenére, hogy az előírás szerint csak egy hétig kell napi két alkalommal bedörzsölni a kezelt felületbe, ugyanis olyan kellemes tapintású lett tőle a bőröm, hogy testápolónak is azt kezdtem el használni :) Az eredmény pedig nem maradt el, az új szőrszálak valóban később jöttek elő, kb. kéthetes késéssel, és ahogy az oldalon írják: vékonyabbak és halványabbak voltak. Ez volt idén márciusban. A kis flakon hamar kifogyott. Azóta megrendeltem a legnagyobb csomagot, ami 3db 100ml-es flakont tartalmaz és árban a legkedvezőbb. Most a harmadikat fogyasztom, már csak piheszőrszálak nőnek ki és már nem is epilálok, mert az nehezebben menne, inkább gyantáztatom a lábamat. Utoljára júniusban kellett, legközelebb talán egy hónap múlva megyek újra gyantáztatni, mert most még alig látszanak a szőrszálak. Úgyhogy én mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, mert ha esetleg nem is állítja le a szőrnövekedést, de bőrnyugtatónak és testápolónak kiváló, s még nem is mondható drágának, ha úgy vesszük, hogy ez egy biotermék. Én akciósan 12 ezerért rendeltem meg a három flakonos csomagot, szerintem nagyon korrekt ár.

17. NomNom (válaszként erre: 14. - Dezi86)
2017. jan. 29. 17:35
Érdekes, kíváncsi vagyok az utolsó leveledre kapsz-e értelmes választ tőlük. Valami sántít biztosan.
16. Miss Angel (válaszként erre: 15. - Dezi86)
2017. jan. 29. 11:46

sajnálom:(

de azt is tartsd szem előtt,h a szőrtelenítő krémek is ugyanúgy "működnek" mint a borotva,azzal is szúrni fogsz már másnap v pár nap múlva.

remélem megtalálod a megoldást

15. Dezi86 (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2017. jan. 28. 16:59
Kezelheto persze:) nyilvan nem az egyetlen sotetszoru lany vagyok aki nyaron szenved, hogy olyan helyeken is lathato a napfenyben ahol eszre sem vette... hogy gyantaztatni meg rovid, az epilalo vagy szedi vagy nem, de erdes es mar masnapra jott uj szorocske(kvaanyjat) de persze borotvalni nem akarja mert igy is egy osember... volt szerencsem 3lannyal is talalkozni akik a tangeaban szortelenitettek masfel eve(!!) es hat... semmi szor... na annak is a kva anyjat h masfel havonta 70000 egy lab😅
14. Dezi86 (válaszként erre: 13. - NomNom)
2017. jan. 28. 16:56

Annyi fele keppen gugliztam mar:) ne erts felre nyilvan kezd a kisagyamban osszeallni, hogy miert csak idos holgyek fura hozzaszolasai jelennek meg a kepeik alatt hogy "nekem van es bevallt" stb, de mivel evek ota nyomjak most elkezdtem felbosszantani magam:) irtam

Nekik levelet, hogyan lehetseges hogy nem lehet kommentelni, sem review-kat olvasni, es szinte azonnal erkezett egy pokhendi valasz, hogy esrtleg regi kommentem miatt az admin tiltott, es sosem mukodtettek forumot tehat "erdeklodve varjak mi is a konkret problemam".. aztan valaszoltam, hogy tukeppen csak furcsallom hogy a mi "szoros" notarsadalmunkban sehol sem beszelnek rola, nincsenek velemenyek a facebook oldalukon, pedig ha biztosak a termekuk hasznossagaban(3-4havonta torteno szortelenites) akkor utat kene engedniuk a velemeny cserere.. na erre azota sem erkeett valasz es valamiert ugy felbosszantott ez az ujboli at**szas hogy nem akarom ennyiben hagyni...😂

13. NomNom
2017. jan. 28. 08:55
Ráadásul erről mindenhol azt írják, hogy valójában csak szőrbenövés gátló. Ha ráguglizol vannak magyar nyelvű vélemények. Be is linkeltem egyet. Nézd meg azt ha itt nem találsz "áldozatot".
12. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Dezi86)
2017. jan. 27. 11:39
ezek az agyonreklámozott dolgok meg számomra már mindig gyanúsak....a LEDes fogfehérítés,ilyen fogyasztó tabletta,olyan hajhullásgátló meg mifene,a többség nem ér egy kalap sz*rt/bocsánat/.És persze horror árakkal,igazad van,engem se érdekelne úgy,hogy személyes tapasztatalatokat nem hallok,de hasznosabb ha ilyen módon gyűjtesz infot,mintha oda lenne írva a termékhez hogy xy-nak így meg úgy vált be,mert az se biztos,hogy hiteles.
11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Dezi86)
2017. jan. 27. 11:35

jajj istenem,ne félj,hisz ez egy kezelhető probléma!!


annyit kérdezhetek,hogy a gyantázással és főleg az epilálással/én azt csinálom ahol csak tudom és bírom/mi bajod?próbáltad már?? vagy annyira érzékeny területeken kellene ,hogy azért nem tudod kivitelezni?

bocsi de erről talán nem irsz és fontos lenne tudni...

a végleges szőrtelenítésről nekem nem sok infóm van,sose érdekelt,de el tudom képzelni azokat a horror árakat amikkel csinálják.....egyetlen ismerősömnek az egyik rokona csináltatta és annyit hallottam,hogy neki pl igenis még akkor is nőtt vissza szőr....nem tudom miért,h esetleg elrontottak vmit,vagy más,de így volt.De az is lehet ez a végleges lézeres dolog se jön be mindenkinél

mindenesetre ha ez érdekel,sztem azokba a fórumokba is írjál,mert ők nem biztos hogy látják/nézik ezt.....mármint akik oda írnak

10. Dezi86 (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2017. jan. 26. 16:04
Hat igen, a tangea vegleges szortelenites azt hiszem a leges legjobb, de 70ezer egy labra masfelhavonta szinte bevallalhatatlan... elore felek a nyartol...🤢
2017. jan. 26. 16:03

Az ember mindig remel:) lassuk be egy kis gyengulesnek-ritkulasnak is orul az ember, de annyira nagyon nem ertem hogy lehetseges, hogy akar itt a hoxan sem ir senki, pedig rengeteg "szőrös" csoport van, csak bedolt meg neki valaki...😂🙄

Fotkabb, mennyi ideig hasznaltad?

2017. jan. 26. 11:35
annyit javasolnék,ha sötétebb hajú vagy/ez ált erősebb testszőrzettel is jár/,felejtsd el a szőrtelenítő krémeket!!
2017. jan. 26. 10:53
Szia! Én bedőltem neki,és vettem. Semmit nem ér
6. szeretekolvasni (válaszként erre: 5. - Hoxás)
2017. jan. 26. 10:44

És törölték a véleményed?

Én mindig szkeptikus vagyok az ilyen teleshop jellegű dolgokkal, amiket túl sokszor nyomnak az arcomba és furcsán összeszedett, csak pozitív vélemények vannak róluk.

5. hoxás (válaszként erre: 2. - Dezi86)
2017. jan. 26. 09:35

Ne vedd meg!

Egy nagy nedvszívó képességű lábtörlővel jártam így, volt hsz, kérdés, mindenre udvariasan válaszoltak, ezért bíztam benne. Aztán amikor megkaptam egy sima átlagos, beszegetlen, szöszölődős sz.rt kaptam, nem is abban a színben, amiben kértem, de ez a legkevesebb. Megírtam a Fb-ra a véleményem és, hogy remélem nem törlik 2 perc múlva. Részemről minden ilyen sz.ról lebeszéllek! Nekem tanulópénz volt, te ne ess ebbe a csapdába.

2017. jan. 25. 22:16
2017. jan. 25. 22:14
Én bárhol keresem csak szőrnövekedés-gátló krémet ad ki.
2017. jan. 25. 22:00
Elsosorban az a fura, hogy szetnyomjak a facebookot reklammal, csomo hozzaszolas, de megsem lehet kommentelni.. sem review lehetoseg az oldalon... es a legfurcsabb, hogy forumok ezrei porognek a szortelenites temaban, megsem beszel errol senki.. kizart h meg senki nem kacerkodott a kiprobalasaval... legyszi lanyok keruljetek elo😂😂
2017. jan. 25. 21:59
Ismeri valaki a Maxepil szőrtelenítő krémet? Infot pls:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook