Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miket vizsgál egy jó szülész/nőgyógyász? fórum

Miket vizsgál egy jó szülész/nőgyógyász? (tudásbázis kérdés)


6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Barvinok)
2017. jan. 23. 08:28
sunákat
2017. jan. 23. 06:49

A vizsgálat kapcsán azt mondnám, talán jobbnak látja így, ha minden rendben (bár a méhszájat szokták, kell is nézni). A recept elírás már komolyabb, a gyógyszerallergia meg súlyos dolog.

A szülészorvosod kezébe teszed mindkettőtök életét, jól gondold meg, kitartasz-e mellette!

Az, hogy ajánlották, sajnos nem jelent semmit: talán az ismerősnek ő volt a megfelelő doki.

Jó egészséget Mindkettőtöknek! :)

2017. jan. 23. 06:02

Én is magánrendelésre jártam, és nekem rendszeresen nézték a méhszájamat. De olyanról is hallottam, hogy az orvos direkt nem bolygat meg, egyszerűen mert az nem jó Nektek. Minden más vizsgálat az volt, ami a kis könyvben is benne van.

Szerintem amúgy nem ez a lényeg most. Ha egy percnyi kétség is van az orvosoddal kapcsolatban, akkor inkább válts. Szerintem ha nem tudsz úgy nekimenni vele a szülésnek, hogy maximálisan bízol benne, és minden döntését el tudod fogadni, mert tudod, hogy azt úgy és csak úgy lehetett csinálni, akkor az nem a te orvosod. Ha valami nem úgy alakul szüléskor, ahogy eltervezted, és egy nem 100%-os orvos mellett, akkor örökké rágódni fogsz, hogy ha váltottál volna... el kell tudnod fogadni, hogy akármi is történt, annak úgy kellett történnie.

3. barvinok (válaszként erre: 2. - Pilula)
2017. jan. 23. 02:36
Nem azt kérdezte, hogy kit, hanem hogy mit :)
2017. jan. 23. 00:53
Nőket! :)
2017. jan. 22. 23:50
Sziasztok! Kismama vagyok, magánrendelésre járok, de sajnos nem érzem, hogy 100%-ig meg tudnék bìzni az orvosomban, pedig nagyon jó hìrű, nekem is ajànlotta egy ismerős. Nem tudom nálatok hogy zajlik a terhesgondozàs, milyen a vizsgálat, de engem pl.még sosem vizsgált meg "belül", csak uh volt, a hasamat sem tapogatta meg, kenetet sem vett, mert fél éve voltam rákszűrésen. A kicsit alaposan megvizsgálta, de velem sokszor volt figyelmetlen, elìrta a receptemet, elfelejtette a gyógyszerallergiàmat, stb. Amúgy kedves, meghallgat, de nagyon laza és sokszor elintézi azzal, hogy úgysem lesz gond. Akivel Ti elégedettek voltatok nőgyógyász, mennyire volt alapos? Milyen vizsgálatokat végzett el? Volt olyan, aki félvállról vette a dolgot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook