Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért viselkedik így az exem? fórum

Miért viselkedik így az exem? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. febr. 14. 13:31
nem hinnem, hogy adnek neki ujabb eselyt, hacsak nem kitarto es latom, hogy valtozott az attitufdje es nem egy egoista, onfeju kisgyerek mar. de nehany honap keves ehhez.
48. massalhangzo (válaszként erre: 47. - Adriana91)
2017. febr. 2. 22:22
legalabb nem ragaszkodsz annyira, es ha probalkozna, meggondolnad, hogy megeri-e, megerdemel-e egy ujabb eselyt, nem pedig azonnal ugrasz
2017. febr. 2. 17:38
Igen szerintem is. Mar nagyjabol tul vagyok rajta. Igazabol az faj leginkabb, hogy enhyit erek valakinek aki allitolag az eletet tervezte velem. :( szomoru milyen emberek vannak
46. massalhangzo (válaszként erre: 45. - Adriana91)
2017. jan. 31. 21:58
szerintem te mar beleadtal annyit, amennyit lehet vagy kell. ilyenkor tenyleg az marad, hogy vagy a masik terjen eszhez, de nagyon, vagy vigye, aki akarja, es szenvedjen vele mas
2017. jan. 25. 00:16

Igen egyertelmuen a bocsanataert fogok esedezni, hogy meg-meggondolja magat :D

en konkretan lelkileg belefaradtam, hogy teszem neki a szepet es komolyan mindenben mar csak a hibat latta. Regen nem volt ilyen :(

Volt, hogy ki is bukott belolem, sirtam, hogy b@szki neked semmi se jo.

Olelve nyugtatgatott, hogy tudja, es sajnalja, nem tudja mi van vele blabla......Ahhh...eretlen es kesz :( Tipikusan megragadt a tinikorban. Haverok, szamitogep, poker...En mar nem voltam fontos neki, mert valszeg ugy latta, hogy el akarom venni a szabadsagat..amit mint irtam, hiaba magyaraztam neki, hogy az nem egyenlo a kompromisszummal. Utobbi nelkul hamar tonkremennek a kapcsolatok.

44. massalhangzo (válaszként erre: 43. - Adriana91)
2017. jan. 25. 00:10

biztos azt hitte, hogy majd most is mesz utana bocsanatot kerni es helyrehozni a dolgokat, amire o nagy kegyesen rabolinthat, hogy hat ha ennyire akarod, bekuljetek :D ezert villog, hogy na akkor nyissal valamit


de egy ido utan tenyleg faraszto lehet ez, mert okes, hogy a nok viszik a kapcsolatot, de legyen mar egy pasi annyira tokos, hogy ha kell neki a no, hoditsa meg ujra es tegye oda magat :D

2017. jan. 25. 00:06

ugy reagalt erre, hogy besertodott es megtovabb maradt ki :D

En se voltam egy angyal, de az en turelmem se vegtelen...Egy ido utan mar hevesebben reagaltam arra, hogy nem erti, hogy nekem rendes alvasra van szuksegem csak azon a 2 ejjelen...A tobbin nem szamitott mert ha delutanos voltam, egyutt keltunk..

De aztan ebbol jottek a tobbi problemak is aztan a vegen mar elbeszeltunk egymas mellett..Aztan puff... elismerem eretlenul viselkedtem en is. regen bocsanatot kertem es foggal korommel igyekeztem, hogy minden rendben legyen, de a vegen mar mindenben csak hibat latott...

Szoval.. en ezek utan nem like-olgatnam olyan ember kepeit akit megbantottam es utal :D

42. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Adriana91)
2017. jan. 25. 00:00
de szerintem ezek olyan alap problemak, hozzaallasok, amiknek nem szabadna egy kapcsolatban lenniuk. mert ha egyszer felebreszt, lecseszed, o magara veszi, elofordulhat. de ugy alapbol figyelni a masikra, hogy pihenhessen, az termeszetes. kabe egy bocs, nem akartalak felebreszteni, oda fogok figyelni reakcio a normal erre
2017. jan. 24. 23:51

Mondok egy peldat:

Volt olyan munkahelye, ahol elegge keson vegzett es utana a munkatarsaval beult valahova, megtovabb kint maradva. Ezzel nem is volt gond, de megkertem, hogy amikor nagy ritkan hajnalban kelek, akkor ne fel-1 oraval az ebresztom elott essen haza mert nem kellemes fel riadni. Hajnalban szerintem mindenki morcos... De ezt o ugy vette, hogy en egyaltalan nem akarom, hog eljarjon. Nagy feneket keritett egy egyszeru keresemre, hogy legyen tekintettel arra, hogy en megyek hajnalban o meg delutanig aludhatott munka elott. Reggeli muszakom 2x volt egy heten. Szerintem ez nem akkora valtoztatas, hogy igy kiakadjon. :) Egyszeru kompromisszum, azert legyunk mar tekintettel egymas szuksegleteire... Erted..itt kezdodtek a gondok...

Szerintem ha lenne is valami folyatasa (amit

ketlek) az se mostanaban lenne, mert mindkettonk sertve erzi magat...

40. massalhangzo (válaszként erre: 39. - Adriana91)
2017. jan. 24. 23:38

de ha egy kapcsolatban ket ember nem erzi igazan jol magat, azt nem szabad eroltetni. kozhely, de azert nagy igazsag, hogy ugy kell elfogadni a masikat, amilyen. ha valtozni kene termeszetben, valtoztatni alap, megszokott viselkedesen, akkor mi maradna az emberbol magabol egy kapcsolatban? egy ido utan azert utalna meg a masikat, a kapcsolatot valaki, mert nem lehet onmaga, es akarva-akaratlan rakenyszeriti a masik az akaratat, elvarasait


mindig elofordulhatnak vitak, rossz napok, de alapbol passzolni, szeretni kell egymast olyannak, amilyen alapbol. boven eleg egy-egy kis resz a masikbol, amit nem tudsz elviselni, es allando vitak forrasa lesz


ezert nem mindegy, hogy neki vagy neked valtoztatni kellett volna ahhoz, hogy mukodjon. mas az, amikor figyelmes vagy, fontos, hogy a masik jol erezze magat veled, boldog legyen, ez is zsigerbol jon. nem ugy, hogy pistiket nyaggatni kell, figyeljen erre vagy arra, ne ugy reagaljon, viselkedjen, mert neked az rossz


szoval ezert ne band, amennyi dolgotok volt egymassal, ami jo es szep volt, azt megeltetek. lehet, hogy lesz meg folytatas, de ha alapbol ugy erezte, te cseszteted folyton, te meg azt, hogy nem kepes normalisan kezelni dolgokat, az nem valtozna

2017. jan. 24. 23:03

hat o nem bant velem rosszul, de masfel ev utan voltak gondok, marmint ilyen alap kapcsolati vitak, ami normalis, de o sz@rul kezelte aztan egyre jobban elmergesedett, mert ugy erezte, hogy en piszkalom, pedig csak kompromisszum kellett volna es ennyi... hetkoznapi dolgok. De elete mas teruletein se kezeli jol a konfliktusokat (pl munka), szoval ez nala tenyleg gond.

Egyetertek az utolso ket soroddal, en is ilyen vagyok, de voltak olyan "dilik" amit azert kicsit toleransabban kellett volna reszerol.

Nem jott ossze, ugy vette en tamadom. -.-Apro dolgokkal kezdodtek, aztan meg mar egyre nagyobbak lettek...

38. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Adriana91)
2017. jan. 24. 22:49

ha o az elso, akkor ertheto. de majd kesobb lesz viszonyitasi alapod


en sosem ertettem ezt a felno a feladathoz, meg majd velem masmilyen lesz. eleve nem tudtam kapcsolatot kialakitani olyannal, aki rosszul bant velem, megbantott a viselkedesevel. es meg ehhez nem is olyan konkret dolgok kellettek, hogy eltunik szo nelkul vagy megsert annyira, hogy szakitsak


de nekem fontos egy ferfiban, hogy jo ember legyen, alap. toleralok sokfele dilit es idegesito dolgot vagy gyengeseget, de alap, hogy jo ember legyen, es azoknak ilyesmi elo sem fordul sosem.

37. Adriana91 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2017. jan. 24. 22:42

Igazad van :)

De amugy az ember okkal lesz olyan amilyen. De o nem is hajlando ezen valtoztatni. En meg nem kerek belole. De ki nem abrandozik arrol, hogy "felno a feladathoz es minden happy" :D

Lehet, mire komolyan kozeledne felem, engem mar reg nem erdekel es/vagy sokkal jobb parom van.

O az elso nagy szerelmem is, mge en is neki szoval ezert se megy konnyen a tovabblepes

36. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Adriana91)
2017. jan. 24. 22:38

nezd, a bunko embert lehet mentegetni mindenfelevel, sanyaru gyereksorsokkal is, de attol meg bunko marad :D csak ugye ez nem valos dolog, foleg hogy a testverei meg normalisak


ne mentegesd, hogy meg kell jojjon az esze, a bunko az bunko marad. inkabb azon gondolkozz el, milyen kapcsolat volt az, ahol bantottatok egymast, szakitgattatok, ahol normalis, hogy semmibe veszitek egymast es nem valaszoltok egymasnak, ahol nem mertek feltenni egy egyszeu kerdest, mert onerzet stb. ha ket idegen viselkedik igy egymassal, az is prosztosag, nemhogy elvileg egy kapcsolatban


szoval nem kell ezt eroltetni, egy ideig meg eltart, mig tul leszel rajta, de hidd el, ha talalsz majd egy normalis pasit, nem fogod erteni magad, minek is alltal le egy ilyennel

2017. jan. 24. 22:29
Ja es a hugai nagyon is ruhellik ezt a fajta hozzaallast, az apjukkal nincsenek is joban. Amikor ott voltam is ment a veszekedes mert az apja nem tud viselkedni. Az exem is ruhelli, de mivel ezt latta, igy tudatosan vagy nem, masolja ezt a hulye viselkedest... Erdekes...
2017. jan. 24. 22:27

ah, nem... nem vett ra a lelek hogy valaszoljak neki :D

egyszer mar szakitottunk kb fel eve, de az nem volt komoly mert akkor is en eloszor probaltam vele beszelni de 2 nap utan feladtam es azutan par nap elteltevel bombazott az uzeneteivel meg hivott allandoan, kerdezte, hogy akkor mar tobbet nem szolok hozza? mert annyira megbantott, hogy nem akartam vele beszelni.

De megbeszeltuk es most megint itt tartunk, de nem rajtam mult...A baj a nezetevel van, es nem az hogy mashogy gondolkodik, hanem tenyleg rossz a hozzaallasa, amit egyertelmuen otthon latott, mert megtapasztaltam az "idilli csaladjat". Erdekes mondjuk a hugai nagyon is az ellentetje..

De lehet kell nehany honap, vagy ev amig megjon az esze, es nem azert, hogy MI OSSZEJOJJUNK, hanem sajat maga erdekeben..

33. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Adriana91)
2017. jan. 24. 22:07

nem fogsz egyedul maradni, de nem is kell megaludni olyannal, aki nem fair veled


azert a november nincs olyan messze, ez eleg friss szakitas, ido kell, hogy el tudjatok szakadni egymastol


szerintem az nem onerzet kerdese, hogy nem valaszolsz arra, otthon vagy-e. attol, mert o paraszt modon reagal vagy nem reagal idonkent, te viselkedhetsz normal felnott modjara :D

2017. jan. 24. 21:58

ha valami olyan van, akkor valszeg gondol egyet es ir.

Mint emlitettem, ujev, szulinap. Ujev elott ugye mar nem valaszolt tobbet igy ujevkor eszembe se volt rairni, mert minek. De o hivott, aztan irt. Mert a hivasara nem valaszoltam, mert aludtam.

Szulinapomra se vartam, de irt, talan, hogy megse tunjon akkora bunkonak.

Aztan amikor hazamentem, rakerdez, hogy otthon vagyok-e. Nem valaszoltam arra, mert csak meg hulyebben ereztem volna, ha ugrok ra, aztan meg megint cseszik irni :/ Onerzet is van a vilagon.

Ezert inkabb nem irok ra, foleg nem ilyen celzottan, hogy aztan meginkabb idiotanak erezzem magam :D

Manapsag amugy nagyon nagyon nehez rendes, elkotelezett, tisztelettudo part talalni, ferfit, not egyarant, ugyhogy, de, elegge aggodok, hogy egyedul oregszek meg gyerekek nelkul. :D

31. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Adriana91)
2017. jan. 24. 21:50

van az ugy, hogy utolag nez nagyokat az ember, hogy viselkedhet igy a masik, de ez csak azt jelenti, hogy nagyon felreismerted, es nem egy egyenes emberke, hanem egy bunko paraszt. lehet, hogy mig egyutt voltatok, voltak ennek jelei, masokkal szemben, de ilyen emberekre jellemzo, hogy akikhez barmi erdek fuzi pillanatnyilag, azzal nem bunkok. csak ha mar nem fuzi erdek, akkor ugy viselkednek, amilyenek alapbol


en nem vagyok hive taktikazasnak, ragodasnak, ha teged ez ennyire foglalkoztat, zavar, siman rakerdezhetnel, miert lajkolgat, ha eddig sosem, mit akar, es miert tunt el szo nelkul, mikor invitaltad. ha nem felel, akkor lezarhatod, mint nagy bunkot, ha felel valamit, akkor megkapod a valaszt, ami erdekel. vesziteni nem veszitesz semmit egy kerdessel

2017. jan. 24. 21:43

Amugy november vegen szakitottunk azota neha beszelgettunk es talalkoztunk de karacsony utan mar nem zavartatta magat, hogy a kavet is lemondja...

Azota meg ez a passzivkodas... Szomoru.....

29. Adriana91 (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2017. jan. 24. 21:42

Kesobb mutatkoztak az eretlenseg jelei... ezt masfel evig nem mutatta...

Tudom, hogy az a legjobb ha hagyom, csak erdekelt masok mit gondolnak az ilyen ertelmetlen viselkedesrol.

28. massalhangzo (válaszként erre: 25. - Adriana91)
2017. jan. 24. 21:27

te megadtad neki a lehetoseg, hogy talalkozzatok, de o nem elt vele, es volt akkora paraszt, hogy nem mondott nemet, hanem egyszeruen nem reagalt ra. szerintem ez sokat elmond rola. en azt gondolom, volt akkor mas, aki jobban erdekelte. de te sem erdekled annyira, hogy legalabb egy hogyvagyot rad irjon, csak lajkolgat, hatha ugrasz ra


biztos rosszul esik ez igy leirva, de inkabb erezzel haragot es hagyd a fenebe, mint minden tettet kimagyarazd vagy belemagyarazzal "valamit"


eleg eretlen es erdektelen pasi, ha igy reagalgat es szorakozik, ugye nem hiszed, hogy ne talalnal nala jobbat? irtad, hogy voltak problemak, nem veletlenul. biztos tobbet lattal bele a pasiba, mint amilyen valojaban

27. sanyinak (válaszként erre: 25. - Adriana91)
2017. jan. 24. 21:02

Engedd el!

Ha akar valamit, akkor tegyen erte!

2017. jan. 24. 20:31
bocsanat elirtam: ugy ertettem, hogy "ezt nem ertem*"
25. Adriana91 (válaszként erre: 24. - 2da769306a)
2017. jan. 24. 20:30

En szeretnem, de vagy 3 hete nem beszeltunk mert o hirtelen mar nem valaszolt az uzeneteimre. Csak 1x hivott meg irt ujevkor meg a szulinapomon. Amikor a szulinapomon megkoszontem, hogy felkoszontott, elhivtam meginni valamit de nem valaszolt.

De masnap irt, kerdezte otthon vagyok-e, mivel kulfoldon elunk.

Szoval ez igenis rajta mulna, de nem reagalt mar semmilyen uzenetemre, de o azert random ir ha ugy gondolja...en ezt nem irtam. Az utolso uzenet ota 2 het telt el de semmi kontakt nincs csak o like-olgat

24. 2da769306a (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. jan. 24. 20:17
Szia, nem kell feltétlenül komplett elméleteket kreálni a lájkolások mibenlétére, egyszerűen ő még nem zárta le a kapcsolatotokat és szeretné ha folytatódna. Ha te is megpróbálnád mégegyszer vele akkor hajrá, szólj neki, találkozzatok, beszéljétek meg mik voltak a jók illetve a rosszak a kapcsolatotokban. Azonban ha nem akarod folytatni akkor azt is mondanod kellene neki, például, hogy véééégeeee, ha már a szimpla hangsúlyt és szöveget nem értette idáig. :)
23. sanyinak (válaszként erre: 22. - Adriana91)
2017. jan. 24. 19:57
Es melyik esik jobban?
22. Adriana91 (válaszként erre: 21. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 19:00
Lehetseges...
21. sanyinak (válaszként erre: 1. - Adriana91)
2017. jan. 24. 18:54

Amig latott eloben, addig biztosan szoban like-olt, nem ?

Most marad az online verzio...

2017. jan. 24. 18:36

igazabol csak azert tunt fel mert mint emlitettem, amig egyutt voltunk, nem like-olta soha semmimet se.

En, nem, nem igy viselkednek, mert ha nem erdekelne valaki, annak nem szorok el egy kis morzsat, amibol teves kovetkezteteseket vonhat le. Hanem teljesen bekenhagynam.

Tenyleg koszonom, hogy idot szansz a rendes valaszokra :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook