Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » AB Generator kondigép fórum

AB Generator kondigép (beszélgetős fórum)


9. nana06 (válaszként erre: 7. - 8ed80e4016)
2017. febr. 15. 15:08

70 kg voltam a terhesség elején. Sajnos a táplálkozásra előtte nem figyeltem sokat ( imádom az édességet) most a terhesség alatt próbáltam a cukrot minimalizálni, meg a fehér lisztet rozslisztre cseréltük, a kenyérből is rozskenyeret veszek. Csak ilyen apróságokat változtattam.

Sokszor nem volt ám kedvem lemenni nekem sem, meg bennem volt hogy biztosan mindenki engem figyel majd....elindulni nehéz csak, de aztán már ha ott vagy akkor úgyis csinálod :)

8. Zsú1965 (válaszként erre: 4. - 8ed80e4016)
2017. jan. 25. 11:18

Ha "zsírégetést" vársz tőle, csalódni fogsz.


Izmot formálni, azt igen, de fogyni nem ettől tudsz szerintem. Főleg nem helyileg, ami ugye nincs...

2017. jan. 25. 10:28

Hány kg voltál terhesség előtt ?

Az állóképességed nagyon jó lehet :)

Szerintem amint megszülsz nem sok marad rajtad,ez a 10 kg hízás sem sok :)

Gondolom nagyon oda figyelsz a táplálkozásra :)

Irigyellek,hogy ilyen akarat erőd van,én max. 5 percet ha bírnék futni :D

2017. jan. 23. 16:17

Nekem is ott volt. Én úgy csináltam hogy 60-at, aztán pihentem fél percet és újabb 60-at. 5x ismételtem. Sajnos én csak tartottam a súlyomat, de ez a pajzsmirigy problémám miatt volt leginkább. Aztán meg teherbe estem. De nyár elején már megpróbálnék nekiállni újra. A pajzsmirigyem most rendben van, úgyhogy talán megindulnának a centik majd.

Mondjuk azt elfelejtettem írni hogy lejártam futni is. Most a terhesség alatt felszedtem 10 kg-ot, nem tudom ebből mennyit kell még ledolgoznom

5. 8ed80e4016 (válaszként erre: 3. - Nana06)
2017. jan. 20. 22:17
Ja és az kimaradt,hogy egyenlőre csak alacsony fokozaton van az utolsó előttin :)
4. 8ed80e4016 (válaszként erre: 3. - Nana06)
2017. jan. 20. 22:15

Szia.

Sikerült fogynod a használata alatt ?

Én tegnap 150-et csináltam de úgy,hogy 10-ket 15-30 percenként eléggé izomlázam van.

Viszont tesóm szerint egyszerre érdemes többet csinálni akkor jobban ég a zsír.

Sajnos könyvem nincs hozzá.

2017. jan. 20. 17:35

Szia!

Mi párommal beruháztunk rá tavaly. Elolvastam a könyvet, amit kaptunk hozzá, és azt is nehezen tudtam megcsinálni. Kipurcantam tőle teljesen. Másnap pedig rettenetes izomlázam volt. De akkor is elő vettem. Valóban kb 10 percet, negyed órát töltöttem el rajta. De mindig könnyebb volt. Én nem tartottam pontosan a könyvben előírtakat, nem úgy állítottam a szinteket rajta. Nekem nagyon bejött, szerettem is rajta mozogni. Persze mellette eljártam néha futni is, meg heti egyszer aerobicra. Most nem tudom használni, mert kismama vagyok, de amint lehet újra elő fogom bányászni :)

2017. jan. 19. 11:19

Először nem fogsz tudni egyszerre sokat....

A mellékelt útmutatóban meg fogod találni részletesen, hogy hogyan ajánlják elkezdeni. És majd érzed, hogy bírsz-e többet.

2017. jan. 19. 10:50

Sziasztok.

Valaki hasznàlt már AB generator gépet ?

Hogy érdemesebb használni,egyszerre sokat vagy naponta többször kevesebbet ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook