Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Pukancsik János plasztikai sebész fórum

Dr. Pukancsik János plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


20. Deved
2020. szept. 4. 11:21
Zsírleszívás miatt szerettem volna a doktor úrhoz bejelentkezni. MEGBESZÉLT időpontom volt. Időben érkeztem. A hölgy értetlenül állt hogy ő nem adott időpontot. Majd azt mondta hogy ő nem mondta biztosra....mi van???? Én viszont tudom hogy mit beszéltünk.... Majd folyamatosan ment a mellé beszélés..... Még egy lehetséges időpontot is kaptam műtétre. Nagyon sajnálom hogy ez így ennyiben maradt mert rengeteg jót hallottam a doktor úrról... Azt gondolom hogy az első perctől bizalmi kérdés lenne.. Így most kereshetek új orvost... Biztosan nagyon jó doktor de hogy a hölgy aki intézte ezt, maga a hozzá állása a dolgokhoz, ahogy személyesen kezelte, ez egy rendkívül amatőr hozzá állás.... Sajnos így senkinek sem ajánlom.
2019. aug. 19. 17:00
Sziasztok! Szerdán megyek konzultációra, zsírleszívást szeretnék a térdemről. Valakinek van tapasztalata?Előre is köszönöm!
18. Tarita (válaszként erre: 17. - SantaBarbara)
2018. febr. 26. 09:56
Ez így van! Én másodszor is hozzá mentem.
17. SantaBarbara (válaszként erre: 9. - Tarita)
2018. febr. 25. 15:48
Lehetseges,hogy nem a legolcsobb arakkal talalkozol Nala,de a penzedert egy maximalisan lelkiismeretes,preciz es jo szakember keze ala kerulsz,ami nem mindegy!
16. Clarah
2018. jan. 29. 22:36

Nem is tudtam, hogy ennyire ezerarcú a sebész doktor.

Ismerősömet más miatt műtötte, elégedett volt vele, hálás volt neki.

15. kingi7 (válaszként erre: 13. - Cipello)
2018. jan. 29. 21:45
Barátnőmmnek igen, ő elégedett volt
14. kingi7
2018. jan. 29. 21:45
Nekem vegyes a tapasztalat, hasplasztikat csinált. Ha nem vagy “ tökéletes” a felesége folyamatosan cseszeget ( ő a titkárnője)
2017. nov. 21. 23:09
Valaki veletlenul akinek zsirleszivast csinalt Pukancsik????
12. R.Loni
2017. aug. 19. 12:07
Sziasztok! Szeptemberben fog műteni (mellnagyobbítás) Munkái nagyon tetszettek és a konzultáción is nagyon szimpatikus volt, plusz csak jókat hallottam Róla.
2017. júl. 22. 18:59

Sziasztok!

Esetleg valaki azóta járt a doktor úrnál cici témában? 😊

10. ab61752c45 (válaszként erre: 9. - Tarita)
2017. febr. 5. 17:52
az anyámat is Fehérvárom műtötte, a kórházban bélelzáródással.csak dicsérni tudta.
2017. febr. 5. 17:50
Nagyon jó orvos. Én fülplasztikát csináltattam vele. Mellplasztikát is vele szerettem volna,mert gyönyörűek a munkái,azonban az áraival kicsit elszállt. Így nekem más csinálta. Azonban kolléganőm pár éve nála volt mellplasztikán. Csoda cicijei lettek. Szóval ne tarts a dokitól. Profi. Egyébként mellplasztikát Móron végez. Fehérváron csak a kisebb műtéteket.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Papszó)
2017. jan. 18. 10:15

Egy mellműtétnél szerintem ezred rangú kérdés, hogy egy orvos helyileg hol van. Igaz, mint budapesti könnyen beszélek, de inkább mennék olyan helyre, amikről sok jót olvastam, mint ami közel van, hisz a műtét életed meghatározó része lesz.

Mondjuk simán lehet tök jó orvos is, de mivel sehol (saját oldalán kívül) nem nagyon találsz róla, ezért én biztos kihagynám...

2017. jan. 18. 08:26
Figyu!En olyan orvoshoz akit ott nem emlitenek nem mennek!Nekem szamitana a lanyok tapasztalata!Attol meg lehet jo nem azt mondom de nekem fontos lenne h lassam a munkait ami nem csak a honlapban merul ki..sok penzrol van szo es a testedrol!Kivanom h jo dontest hozz!
6. papszó (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2017. jan. 17. 09:50
Azért is tettem fel róla kérdést, mert a mellplasztikás fórumokat már végignéztem, és nem igazán említik. Személy szerint rá lettem volna kíváncsi.
2017. jan. 17. 08:51

Menj inkabb a mellplasztika tapasztalatok nevu forumra.

Mondjuk nem fogsz rola sok infot kapni mert nem tul ismert doki itt,de hatha ajanlanak mast a lanyok.

4. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Papszó)
2017. jan. 16. 16:06
nagyon jó orvos,az anyámat műtötte,igaz nem ilyennel.
2017. jan. 16. 16:01
Nevét sem hallottam soha.
2017. jan. 16. 15:48
Anyajegyleszedésen voltam nála, az rendben volt, de nyilván nem összemérhető egy ilyen műtéttel. Egy ismerősöm volt nála mellplasztikán, az is rendben volt.e
2017. jan. 16. 11:25
Jó ideje fontolgatom már, hogy megműttetem a melleimet, mivel a természet enyhén szólva szűkmarkúan bánt velem e téren. Mivel ez az orvos Székesfehérváron is műt, nagyon megörültem, hiszen sokkal közelebb lenne nekem, mint mondjuk Budapest.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook