Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik netes oldalakon beszólogatnak, vajon a való életben is megtennék? fórum

Akik netes oldalakon beszólogatnak, vajon a való életben is megtennék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. lolita2112 (válaszként erre: 89. - Andita1)
2018. okt. 29. 09:41
tudom nem szemely szerint mondtad,csak oszinten rosszul esett amit irtal altalanossagban,mert en is es sokan masok direct a magyarnyelv el nem felejtese,gyakorlasa miatt vagyunk itt.oke tudom sosem lehet elfelejteni,de a hosszu evek folyaman felejt el ember szot vagy kifejezest amit amugy igen ritkan hasznalnak a magyarok meg otthon is,jomagam igyekszem kepbe lenni amennyire tudok meg a szleggel is.
89. andita1 (válaszként erre: 88. - Lolita2112)
2018. okt. 29. 06:22

Én sem neked mondtam, hanem írtam az előzőeknek.

Olvasom olyan ember naplóját aki sosem használ ékezetet, mégis érdekesen/érdekeseket ír és szívesen olvasom.

88. lolita2112 (válaszként erre: 85. - Andita1)
2018. okt. 29. 04:27
en mar nagyon regota a neten vagyok es rengeteg baratot szereztem leven 5 orszagban,4 kontinensen eltem,de eddig ezen a forumon kivul SOHA SENKISE MONDTA,hogy miert gepelek mindig ekezet nelkul.az ember szorakozni jon fel ide szabad idejeben nem pedig azert,hogy MINDENKINEK MEGFELELJEN!MILLIO EMBER TUD OLVASNI EKEZET NELKULI IRAST,S igazan sajnalom akik nem!
87. lolita2112 (válaszként erre: 84. - 12d083b51b)
2018. okt. 29. 04:22
koszonom soraidat!igen igy van ahogy leirtad a dolgokat!
86. sanyinak (válaszként erre: 79. - Apeeng)
2018. okt. 28. 10:10
Talán azért egyforma a gyakori kérdések és a hoxa, mert ugyanaz az üzemeltető :)
2018. okt. 28. 09:09

Lehet érezni a külömbséget beszólások között. Van akiről lerí hogy az életben el lehet nyomva és itt éli ki magát, van aki csak unalomból, hogy feldobjon egy topicot, van aki fájdalomból válaszol így és van olyan aki hisztis és biztos hogy a való életben is ilyen.

Az ékezet írása pedig nem értelmi képesség, hanem egyfajta igényesség. Én is külföldön vagyok, és mégis tudok ékezetesen írni. Még így telefonról is, pedig utálom keresgetni a betűket.

84. 12d083b51b (válaszként erre: 79. - Apeeng)
2018. okt. 28. 07:59

Alapjaiban egyetértek veled, engem is zavar néha, hogy vannak, akik annyira igénytelenek, hogy sokszor fáj olvasni, nehéz kitalálni, mit is akartak írni.

De azért ne feledjük, hogy vannak közöttünk olyanok is szép számmal (szerencsére!!!) akik messze földről (az óperenciás tengeren túlról) jönnek, írnak, és esetleg nem olyan a gépük, mint amiről te beszélsz. És mégis örülnek, hogy magyar szót olvasnak, magyarul írhatnak, hogy még magyarnak mondhatják magukat.

Nem tudni azt sokszor, hogy ki, miért nem használ ékezetes betűket.

2018. okt. 28. 07:58
igen
82. lolita2112 (válaszként erre: 79. - Apeeng)
2018. okt. 28. 01:00
ha te egy billentyuuzetet million eve ekezet nelkul hasznalnal es mindenki mas megerti cask te nem az "ertelmiseg" akkor mi a bajod?megerti mindenki az ekezet nelkuli irast is ha akarja!csupan cask nem bantani kellene itt egymast hanem piciket tobb megertessel lenni egymas irant!
81. Amaunet (válaszként erre: 79. - Apeeng)
2018. okt. 7. 00:18

Jópofa vagy!:)

Másokon az ékezeteket követeled, közben olyan szavakat használsz, amit nem kéne.

80. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Magdol)
2018. okt. 7. 00:13

Én nem vagyok beszólogatós, néha szeretek kicsit csipkelődni, de ez sem jellemző. Békepárti vagyok neten és személyesen egyaránt.

Vitatkozni sem szeretek.

A véleményemet azért elmondom, de nem erőltetem másra és nem zavar, ha mások másképp gondolkodnak.

Ha valami nem tetszik, akkor igyekszem nem foglalkozni vele. Ha nem tudom kikerülni, akkor előfordul, hogy a feszültség miatt beszólok és bár sokat nem segít a helyzeten, de utána bocsánatot kérek és próbálok uralkodni magamon.

Engem nem boldogít, hogy "jól megmondtam a magamét" vagy "leugattam/leoltottam" és társai.

Viszont azt is észrevettem, hogy sajnos az emberek annyira hozzá vannak szokva az ilyen viselkedéshez, hogy sokan már nem értenek a szép szóból. Sajnos.

79. apeeng
2018. okt. 6. 23:00

a félénkek részére találták ki a "gyakorikérdések" című tudakozó fórumot. A mottójuk is az, hogy..."amit máshol nem mertél.... itt megkérdezheted"..


nos a hoxa is ilyen.


De ha már a beszólogatásról szól a kérdés, akkor megkérdezném, hogy némelyeknek hogy van pofájuk magyar honlapra ékezet nélküli billentyűzettel irogatni. Egy mozdulat, egy kattintás, és a gyökér máris anyanyelvéhez méltóan, a többieket megtisztelve írhatja le a baromságait...


...mint például én, itt, most.


Ez is egy beszólás, természetesen szemtől szembe nem mondanám, mert a leszólt gyökér hátha erősebb tőlem, vagy gyorsabban fut, és akkor nekem annyi.

2018. okt. 6. 21:16

Hogy miért ebbe a fórumba linkeltem?

Azt gondolom, hogy a viselkedéskultúrának itt is érvényesülnie kell.

2018. okt. 6. 20:48

Nagyon jól szórakoztam és sokat tanultam Görög Ibolya protokoll-szakértőtől. Volt a munkahelyemen is egy előadása.

Azt hiszem már csak érdekességként is érdemes megnézni.

[link]

76. Ildi
2018. okt. 6. 06:48
Én más oldalon csak a trolloknak, kötekedöknek szóltam be/vissza. A valós életben is bárkinek megtenném ha okod ad, nem egyszer elöfordult.
2018. okt. 6. 04:47
Nem ertem,muert engednek ennyi bugyuta topikot nyitni?
2018. okt. 6. 03:37
biztosra veszem,hogy nem!csak itt a neten "hoskodnek!"
2017. jan. 24. 19:59
szerintem van jó pár notorikus hazudozó is itt a hoxán de szerintem ők a való életben is ilyenek lehetnek.
72. 9c485f67e8 (válaszként erre: 68. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 08:11

Nekem is!

Egyszerûen nem tudom megérteni ezt a sok bugyutaságot, amiket kérdeznek attól kezdve, hogy milyen zokni van rajtad, milyen színû körömlakk van rajtad és lenyeled-e meg társai.

Ennyi értelmetlenseggel foglalkozni???

Ez nekem magas!

2017. jan. 24. 04:25
nem hiszem hisz itt nevtelenul megtehetik mig a valo vilagban az arcukat is adni kell hozza!
70. Érdekes73 (válaszként erre: 64. - Globus)
2017. jan. 18. 23:56
Kemény dolgok ezek :)
2017. jan. 18. 13:32
Én igen, ha muszáj.
68. sanyinak (válaszként erre: 63. - 2da769306a)
2017. jan. 17. 21:09

Ha csak ebbol a ket csoportbol lehet valasztani, akkor en bizony inkabb a csajozos leszek mint homokos :)

De inkabb maradnek az egyeb kategoriaban.


A legtobb forumtema itt a Hoxan szamomra is ertelmezhetetlen....

67. ina87
2017. jan. 17. 19:19
szerintem igen hisz egy részét csak meg mutatja az ember lehet kamuzni meg a nagy dumást mutatni de sajnos az a tény h aki beszólogat az a való életben is olyan ember
2017. jan. 17. 18:23
én is elképzelhetetlennek tartanám, hogy a férjem rácuppanjon egy női csevely oldalra. Egyszerűen röhögőgörcsöt kapna még az ötlettől is. Ettől függetlenül ha vannak olyan ffiak akik szeretnek női csevelyni és elvannak itt mint a nagymama befőttje nem kötekszenek nem bunkók,nekem tök mindegy hogy hideg vagy meleg, elvagyok velük.
2017. jan. 17. 17:54
Ő nem csak ezo-s. Ő mindenhez ért. Hosszan, sokszor, nagyon sokszor, túl sokszor. Jaj.
64. globus
2017. jan. 17. 17:37
Igazából olyan Zoltán nevű ismerősöm sincs, aki hagyná magát Zolcsikázni, nemhogy önként választaná.
2017. jan. 17. 17:34
Ha a hoxás fórumozóknak az a véleménye, hogy az a férfi aki a hoxán cseveg vagy csajozni jött vagy homokos, akkor ez alapján én b.uzi vagyok(sajnos). De legalább itt a nőknek nincs "félnivalójuk" tőlem, erről még egy dokumentumot kellene itt beszereznem, kinyomtatnám, és szerveznék meghívásos nudis medence partikat csak nőknek. Én lennék egyedül "férfi", a férjeknek, barátoknak nem kell félniük, ez amolyan tabumentes dumcsis dolog lenne. :) Szellemesnek szántam a fentieket...:) továbbra is hetero vagyok és arról, hogy egy ember mit gondol rólam vagy hasonló emberről, nem tudok mit kezdeni, egyszerűen a befolyásomon kívül esik.
2017. jan. 17. 15:51
:D
61. Magdol
2017. jan. 17. 14:51
Akkor lényegében ahogy olvastam a hozzászólásokat, többnyire úgy gondolják mint én, hogy a neten tényleg merészebbek az emberek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook