Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki az, aki a 20.-22. hétig nem érezte a magzatmozgást? fórum

Ki az, aki a 20.-22. hétig nem érezte a magzatmozgást? (beszélgetős fórum)


2021. dec. 8. 12:14

Sziasztok sajnos kicsit felek 21hetben vagyok 2.babammal de sajnos meg nem erztem hogy meg mozdulna

minden rendben van vele csak ez hogy nem erzem a mozgast

2017. márc. 1. 06:14

Aztán 20+1 naposan éreztem először a mozgást 😍 Egész nap mozgott 😃


Azóta derült 20+6 naposan, hogy a pocaklakóm KISLÁNY ❤

2017. febr. 21. 08:53
Sziasztok! Ma vagyok 20 hetes ❤ és még azt az igazi baba mozgást nem érzem. Doki szerint vastag a has falam is. De néha-néha lent a bugyim vonalába érzek ilyen buborék félét, kapirgálást..... a kicsi azíve jó erősen dobog azt szoktam hallgatni ❤ ez nyugtat meg teljesen igazán 😍
12. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - 0ebc9a84e1)
2017. jan. 18. 08:50

a baba elvileg félidőben mozdul meg. Ha első gyerek, lehet, hogy észre sem veszed vagy nem tudod, hogy mi történt. Lehet, hogy már diszkréten mozog, csak te nem tudsz róla.

Ne félj, előbb utóbb megmozdul. A félidő csak az átlag

( én pld. nem ismertem fel a magzatmozgást, éppen autót vezettem, útköüzben mozdult meg. Amikor megismétlődött, akkor kezdtem kapisgálni, ill. anyukám mondta hogy valószinűleg a baba .... IV.28-n estem teherbe, és VIII. 23-n mozdult meg, tehát pár nappal később, mint félidő )

2017. jan. 18. 08:42
Az orvosodra hallgass! Az egész terhességet végig lehet idegeskedni, ha mindenkitől beengeded válogatás nélkül az információkat. Az orvoson kívül még 1 vagy 2 emberben bízz, akiktől elfogadod, amit mondanak, minden mást kezelj rugalmasan. Főleg a neten olvasott dolgokat. Rendesen rá lehet parázni mindenre, ha hagyod.
2017. jan. 17. 16:25
Én sem éreztem és a sok hülye paráztatott, hogy már ilyenkor érezni kellene! Ne aggódj, én stresszeltem ezen, de a dokim megnyugtatott.
2017. jan. 13. 18:56
Én is a 20. héten kezdtem el érezni a Picurkàm mozgàsàt.... Nagyon enyhén lehetett mèg akkor érezni, de kimondhatatlan érzés volt.
2017. jan. 13. 17:59
En is 20 hetesen ereztem csak. Ahhoz tudom hasonlitani, mintha valaki ceruzaval bokdosne belulrol a hasam 😁 egyertelmu volt, mert csak egy adott ponton volt.
2017. jan. 13. 17:53
Ha a lepény az elülső falon tapad, nehezen érezni.
2017. jan. 13. 16:14
21 hetes elmúltam mikor elkezdtem érezni.
2017. jan. 13. 15:21
ja......hozzáteszem,hogy a lányom nagyon mozgékony gyermek volt születésétől fogva.
2017. jan. 13. 15:19
nekem a 21.héten kezdett el mozogni a magzatom.szülés előtt már 1 héttel alig éreztem a magzati mozgást.
2017. jan. 13. 14:44
Szia! Én nagyon sokáig nem éreztem. Most visszakerestem a naplómban, 22+4 hetesen éreztem legelőször biztosan. De utána is ritkábban éreztem, mint kellene, még a vége felé is volt, hogy napokig nem mozgott, be is kellett emiatt feküdnöm a kórházba. Végül minden O.K. lett, bár tény, hogy mind a mai napig kevésbé mozgékony a kortársainál (lassan 3 éves lesz:-) )
2017. jan. 13. 13:54
Én elég sokáig nem éreztem, azt hiszem, valahol a 21. hét környékén kezdtem el olyasmit érezni, mintha buborékok lennének odabent. Elvileg úgy kezdődik :-)
2017. jan. 13. 13:38

Sziasztok!

20+3 hetes vagyok, és még nem éreztem semmit, amiről biztosan tudnám, hogy magzatmozgás. Vékony vagyok, a méhlepény normál helyen tapadt, tehát nem értem az okát. A környezetemben több velem egyikdős kismama van, és már mindenki érzi, van, aki több hete és intenzíven. Most már vettem egy szívhangfigyelőt, azon szoktam meghallgatni napi néhány mp-re, hogy dobog a szíve és megfelelő ütemben. Ettől függetlenül zavar, hogy semmit nem érzek, és nyugtalanító a várakozás. :(

Van valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook