Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől sírhat folyamatosan a kutyám? fórum

Mitől sírhat folyamatosan a kutyám? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 14. 08:35
valami fáj neki :(
10. simple (válaszként erre: 9. - Füge 67)
2017. jan. 14. 08:26
Jaj de jó, végre jó kezekben van a kis drága. Drukkolok nagyon, hogy meglegyen a baj, és meg tudják gyógyítani.
2017. jan. 14. 01:35
Mozgásra nem nyüszít. Átmozgatták, körbenyomkodták, semmi reakció. Majd a Ct megmutatja mi a baj:(
8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Füge 67)
2017. jan. 13. 20:10

Nem mintha felülbirálnám az orvost, de ha mozgásra nem nyüszit akkor..

[link]

2017. jan. 13. 17:54
Sziasztok! Voltunk dokinál. Nagyon rendes volt, szerinte gerincsérve lehet. Kérdeztem merre tovább. A jó hír , hogy kezelhető, a rossz hír meg az ára. Ct- re kell vinni, az maga 50000 Ft , de csak Pesten tud olyan helyet ahol csinálnak, az utazás + 20 ezer. Ha megvan a pontos helye a sérvnek, akkor műtik, persze azt is Pesten . A műtét árát még nem tudom. Kezdek kétségbe esni. Nem valószínű , hogy legyen több százezrem mostanában , de valahogy majd megoldjuk.
2017. jan. 13. 08:29
Azért majd írd meg, mi volt! Drukkolok!
5. simple (válaszként erre: 4. - Füge 67)
2017. jan. 13. 08:00
Akkor azok kóklerek voltak... Valami normális orvoshoz kéne elvinni szegényt.
2017. jan. 12. 22:44
Már kétszer voltunk dokinál , se ultrahang, se vérvétel.... Remélem ez a holnapi doki jobb lesz. Bélcsavarodás szinte kizárt. Daganat az sajnos lehet .. Meglátjuk. Reméltem, hogy valaki látott már ilyet. Azért köszönöm.
3. simple (válaszként erre: 1. - Füge 67)
2017. jan. 12. 18:08
Kell neki egy vérvétel mindenképpen, és egy alapos orvos kivizsgálás, majd az orvos elmondja pontosan milyen vizsgálatok szükségesek.
2017. jan. 12. 16:41

Szerintem nagyon merész lenne ezek alapján bármit diagnosztizálni. Lehet bélcsavarodás is, kaki rendben van? Akár sajnos daganat is, meg még kb. ezer meg egy dolog.

Felesleges találgatni. Orvos, ultrahang, vérvétel, teljes kivizsgálás szerintem.


Jobbulást neki, remélem minden rendben lesz vele!

2017. jan. 12. 16:27

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, lehetőleg olyan gazdiktól akik találkoztak már hasonló problémával.

Van egy kutyusom 8 éves szobakutya, keverék, leginkább a pulira hasonlít. 3 hete folyamatosan sír , vonyít. Szemmel láthatóan szenved. Kétszer voltunk orvosnál , aki szerint a dereka fáj. Adott neki fájdalomcsillapítót , ami pár napra megoldást jelentett. Valamiért mégis úgy érzem más lehet a háttérben . Holnap viszem harmadjára dokihoz, most egy másikhoz. Szeretnék felkészülten menni és kizáratni vele minden egyéb betegséget. Ötleteket kérnék , milyen betegségekre kérdezzek rá konkrétan?

A tünetek:

- levert

- bújós

- sír

Viszont nem sántít és szívesen jön sétálni, úgy látom nem esik nehezére a járás. Valamiért s fejembe fészkelte magát a gondolat, hogy a hasa nincs rendben.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook