Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Szerintetek mitől lehet az h amint elkezdek vitaminokat szedni, egyből beteg leszek?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

23. globus2018-01-13 19:18
Én is :) Akárhányszor C-vitamint kezdtem szedni, 1-2 napon belül torokfájás, mandulagyulladás stb.
Kösz, inkább nélküle.
(válasz fincsi5 22. hozzászólására)

22. fincsi52018-01-12 12:42
Én is. A C-vtamin és Supradyn szedése után 1-2 hét múlva. már nem is szedek semmit.
(válasz pozsonyivicky 3. hozzászólására)


21. graywolf2009-01-04 13:16
Nekem is volt olyan ,bizonyos vitaminkészítmények szedésekor, hogy mindíg akkor kaptam el valamit amikor azt szedtem.

20. ottokar2009-01-04 13:04
Ha a vegyészek rendesen végigviszik a reakciót nem lehet benne számottevő idegen anyag. A pékek is tudnak jó lisztből rossz kenyeret csinálni ha hanyagok. Ez kivétel nélkül minden szakmára érvényes. Azért egy nagy és gyakorlott vegyigyár nem szok rossz minőséget gyártani. Nagyon szigorúak a követelmények.
(válasz Kék 13. hozzászólására)

19. ottokar2009-01-04 12:51
Van ilyen hogy szalicilát érzékenység. De 100 egyénből csak pár.
(válasz Kék 13. hozzászólására)

18. ottokar2009-01-04 12:49
100 emberből 5-nek nem jó a coldrex nade a többi 95? Ez kivétel nélkül minden gyógyszerrel így van! Néhányan a penicillinre életveszélyesen érzékenyek, rengeteg ember életét megmentette viszont. Többek közt az enyémet is. Azért van egy adott állapotra több gyógyszer hogy az egyéni érzékenység szerint lehessen szedni.
(válasz cherry baby 14. hozzászólására)

17. ottokar2009-01-04 12:43
Amiket feltettél azok nem natúr vitaminok. Csodálkozol hogy olyan anyagok lehetnek benne amire allergiás vagy? Miért nem natúr vitaminokat szedsz? Azt meg jó volna elfelejteni hogy a szintetikus vitaminok ártalmasak, ez hazugság. Az meg butaság hogy azt mondják hogy gyümölcsökből vegyük fel a C vitamint pld. Tudja az illető hogy 1000mg C vitamin mennyi gyümőlcsben van? Képtelenség mert akkor a gyümölcsben levő egyébb anyagok készítenének ki. Egy hete elkezdett vérezni az ínyem volt 12 db megmaradt C vitamin tablettám elkezdtem szedni először 600mg-ot majd 400-at most épp elfogyott de az ínyem látványosan gyógyult holnap megyek és veszek 500 v 1000mg -os drazsét és befejezem a terápiát.Én vegyész vagyok és tudom hogy nem igaz amit a szintetikus vitaminokról állítanak.
(válasz pozsonyivicky 3. hozzászólására)

16. KeA2008-05-23 08:52
Amit én eszem, abban biztosan nincs. Ez volt az egyik szempont a választásnál.
(válasz Kék 13. hozzászólására)

15. pozsonyivicky2008-05-23 08:48
soha többet nem veszek semmilyen tablettás vitamint az tuti!!

14. cherry baby2008-05-23 08:05
coldrextől én is rosszul voltam, még amikor bejött. azóta nem is használom. egyébként minden pirintől rosszul vagyok. hála istennek. így nem kell szednem :DDDDDD
(válasz era06 9. hozzászólására)


13. Kék2008-05-23 07:59
Ha tabbletta formájában szeded az bizony mesterséges vitamin!Ez azt jelenti,hogy vegyi úton előállított készítmény,tehát nyugodtan lehet olyan anyag benne ami neked nem jó!
(válasz KeA 8. hozzászólására)

12. bittibetti2008-05-22 16:50
Lehet, hogy azért, amiért a C vitamint nem lehetett kimutatni a "C-vitaminból"... pedig a gyógyszerész srác jelölt az évfolyamelsők közt van...
(válasz pozsonyivicky 3. hozzászólására)

11. era062008-05-22 15:09
Nem vitamin, de gyógyszer!
Valamivel összegyúrják mind a kettőt, hogy "bogyó" legyen belőle.
(válasz era06 9. hozzászólására)

10. KeA2008-05-21 20:36
Ebből a kettőből, amit említettél, melyik a vitamin??? :))
(válasz era06 9. hozzászólására)

9. era062008-05-21 19:31
Valamire érzékeny lehetsz szerintem.
Paracetamoltol semmi bajom, de a Coldrextől rosszul vagyok. Lehet valami az öszetevőkben, ami nem tetszik a szervezetnek.
(válasz pozsonyivicky 3. hozzászólására)

8. KeA2008-05-21 13:03
Én nem eszem mesterséges vitamint, mégis ezek voltak a tüneteim.
(válasz Kék 6. hozzászólására)

7. pozsonyivicky2008-05-21 13:01
köszi a válszokat, meg a tanácsokat

6. Kék2008-05-21 12:47
Lehet,hogy valamelyik mesterséges alapanyagra vagy allergiás!A mesterséges vitamin készítmények sosem olyan jók mint a természetes vitamin források!

5. KeA2008-05-21 12:02
Beszélgess erről inkább egy természetgyógyásszal, mert az a tuti. Én azt gondolom, hogy amikor elkezded a vitaminokat, a szervezetnek már lesz elég "önereje" a méregtelenítéssel. A betegséged ennek tünete. Ez velem is megtörtént, amikor a FlavonMax-ot elkezdtem enni, én nem hagytam abba és két hét múlva elmúlt, azóta sem jött elő. De az a két hét kemény volt, fájt a torkom, orrot fújtam napohosszat, kicsit émelyegtem is.

A zöldségektől gyümölcsöktől azért nem történik ez meg, mert abban már saja vajmi kevés vitamin van. A c vitamin pl. a leszedett gyümölcsben a leszedést követő 4 órán belül 50%-ra csökken.


4. cherry baby2008-05-21 11:47
dettó :DDDDDD

ha zöldséget gyümit eszek, semmi bajom. de van, hogy nem kívánom 1-2 hétig, akkor elkezdem a tőzeg áfonya kapszulát, és pár nap múlva tiszta takony vagyok, tüsszögök, köhögök. mindig így járok, ha bármilyen vitamint szedek.
(válasz pozsonyivicky 3. hozzászólására)

3. pozsonyivicky2008-05-21 11:43
már 1 éven belül harmadszor történik velem ugyanaz! elkezdek vitamint szedni, és 1 hét után olyan beteg vagyok, h alig bírok létezni!
de nem értem h miért!

2. KeA2008-05-21 11:42
Konkrétan?

1. pozsonyivicky2008-05-21 11:42
Szerintetek mitől lehet az h amint elkezdek vitaminokat szedni, egyből beteg leszek?