Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindent, csak kevesebbet diéta fórum

Mindent, csak kevesebbet diéta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
1218. globus (válaszként erre: 1216. - Guruljka)
2017. júl. 6. 09:57
22 kg leadása után pontosan ugyanolyan kövérnek gondoltam magam, mint azelőtt... annak dacára, hogy kisebb ruhákat hordtam, ezért nem éreztem lötyögni őket :) Ha felvettem egy régit, az megnyugtatott.
1217. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1216. - Guruljka)
2017. júl. 6. 09:51
Szerintem ilyen majdnem mindenkinél van, aki nagy súlytól szabadul meg. Én sosem voltam elégedett. Én úgy győzködtem magam, hogy elmentem boltba, és ruhákat próbálgattam. Amikor látja az ember, hogy csak 28-as nadrág kell, akkor észbe kap :)
1216. Guruljka
2017. júl. 6. 00:42

Rájöttem, hogy testképzavarom van, de szerencsére azt is tudom, hogy küzdöm le.


Sokkal vaskosabbnak látom magam a tükörben, mint amilyen valójában vagyok!


De fogtam a centiszalagot, és letettem élére állítva az ágyamra, nnál a centinél kört alakítva belőle, mint a derékbőségem, majd mint a csípőm. Meglepődtem!


Régebben a fogyást csodáltam meg ezzel a módszerrel, most naponta fogom edzeni a szemem ahhoz, hogy nem vagyok olyan tehén!

1215. Guruljka
2017. júl. 5. 23:12

Hihihi...


Én nem szezonálisan étkezem. nem vagyok oda se cukkiniért,se lecsóért.

1214. levarosbukta (válaszként erre: 1212. - Zsókica21)
2017. júl. 5. 20:39
Nem tűntünk el, csak elmentünk zártba. :)
1213. globus (válaszként erre: 1211. - Guruljka)
2017. júl. 4. 19:48
Édesítőszerek szinte mindegyike fokozott bélműködést okoz, legalábbis nálam. Egyedül a Penny tablettás édesítője nem, azt meg csak teába használom. A xilit, eritrit, negyedannyi, maltit, mind felejtős. Kivéve, ha itthon szeretnék trónolni egész nap :)
2017. júl. 4. 19:46
Úgy látszik!Mindenki mindent eszik és most többet!Eltűnt innen mindenki!Szép nyarat mindenkinek!
1211. Guruljka (válaszként erre: 1210. - Kokuszoscsoki)
2017. jún. 12. 20:30

Osztom.


Az egyik updét desszertjében meg valami f@sató van, élelmiszermérnök barátnőm anno rá is kérdezett, tényleg bele kell tenni? Bele kellett.

2017. jún. 12. 19:16

Wáh, Norbinál nagyobb csalót aligha tudok megnevezni. Ő, meg a szénhidrát-ellenessége, a zsír pártolója, aki maga is szívműtétre szorult.

Én is tornáztam a duci tréningre még jó sok évvel ezelőtt. De nála jobban már csak Réka idegesítőbb. Inkább elmegyek futni, és emelek súlyzókat, minthogy rájuk ugráljak. (személyes vélemény).

1209. Guruljka
2017. jún. 12. 00:15

Ha valakinek bejön Norbi tornája, csinálja, de nem tekintem egyetemes csodaedzőnek. Ahogyan senki mást sem.


Az tény, hogy mozogni annak is kell, aki nem akar fogyni, de fogyásban egyenesen kötelező. Néha elfelejtem mondani, mert az én számomra annyira nyilvánvaló. Nem mintha én nem tudnék lusta lenni, de az egészségem fontosabb.

1208. Guruljka (válaszként erre: 1207. - Da16c888de)
2017. jún. 12. 00:08

25 kg-ot fogytam Tatarek, Tiffany Rothe, Leslie Sansone, Fitness Blenders edzésekkel, a mozgás elleni kifogások nem nálam kezdődnek.


A túlsúlyos maga érzi, mire képes. Nyilván egy edzés legyen kellemesen megerőltető, de rosszul sem kell lenni tőle feltétlenül.


Nézd... Norbi nem egy gyógyszer, hogy beveszem, mert használ. Nem hogy nem szimpi a számomra, hanem egy ennél súlyosabb fokozat.

2017. jún. 11. 16:37

Én csak azt akartam mondani, hogy mennyire fontos a mozgás a diéta mellett, jómagam is fogytam vagy 20 kilót pár éve. Saját magamon tapasztaltam, hogy mennyivel gyorsabban olvadtak a kilók, ha mozogtam.

Ez a Norbi olyan, amilyen, lehet utálni, lehet szeretni, de az ő emberi tényezői szerintem a legkevesebbek a saját magunk alkotta célkitűzésekhez képest. Ha van egy olyan mozgássora, amivel lehet zsírt égetni, akkor letojom, hogy szimpi-e vagy sem, már elnézést a kifejezésért. És bocsánat, de ez a nemszeretemnorbit olyan kifogásfélének érződik inkább. Mert én tudom, mennyire baromi nehéz elkezdeni :))

Azt mondja, meg is lehet állni, lehet kihagyni is, nem olyan nagyon felépített az a dolog, "csak" annyira, amennyire egy kövér embernek elviselhető lehet.

1206. Guruljka (válaszként erre: 1204. - Da16c888de)
2017. jún. 11. 15:01
Ha meg néznem kell bő fél órán át valakit, akkor már csak megválogatom, ki az...
1205. Guruljka (válaszként erre: 1204. - Da16c888de)
2017. jún. 11. 15:00

Nem is szóltam ellene. Sokan csinálják. Nincs ezzel semmi bajom.

Azért van, aki nem bír ennyit egyfolytában mozogni, még jóval kisebb túlsúly mellett sem. Egy összerakott edzést meg nincs értelme részekre bontani.


A keringési rendszert is hozzá kell szoktatni a mozgáshoz esetleg. Én 75 kilósan nem bírtam 10 percet sem egyfolytában mozogni, pedig kamaszként évekig sportoltam. Megoldottam, de fokozatosan növelt kisebb mozgásokkal.

1204. da16c888de (válaszként erre: 1203. - Guruljka)
2017. jún. 11. 14:42

Nem is az úriember látványa miatt kell felállni és megmozdulni ;)

Nos, több helyen utána olvastam: ez a 40-45 perc mozgás valóban véghezvihető 130 kilós súllyal is, ami mennyivel több, mint a semmi!

1203. Guruljka (válaszként erre: 1202. - Da16c888de)
2017. jún. 11. 14:38

Elég régi dolog.


Én személy szerint nem vagyok képes a vezető úriember látványát elviselni, minimális szinten sem, de sokaknak bejön.


Nálam szó szerinti az a szólás, hogy "látni se bírja".

2017. jún. 11. 07:49

Nézzétek, mit találtam!


[link]


130 kilóval is megy, csak elhatározás kérdése!

2017. jún. 11. 06:47

Úgy néz ki, valóban elfogytak azok a kedves hoxa tagok, akikkel ezen a fórumon, induláskor itt belekezdtünk ebbe a módiba.

Hogy most csak a fórumtól, vagy a módszertől is búcsút vettek, nem tudni.


Ha valaki úgy gondolta, hogy ez a módszer egy gyors fogyást eredményez, nem csodálom, ha csalódott. Ez nem fogyókúra, ez egy megváltoztatott étkezési szokás, a mellé rakott napi rendszeres plusz-mozgással együtt egy megváltoztatott életforma. És hogy kinek hogyan, miként reagál rá a szervezet, az emberenként más és más.

Nincs más dolgunk, mint naponta odafigyelni a szervezetünkre, és teljesíteni kívánságait. Nem megtagadni tőle semmit, meg kell adni a testnek, amit megkíván, csak éppen a mennyiségre figyeljünk oda. Csak okosan, csak mértékkel! :))


Úgy gondolom, személy szerint a továbbiakban nem fogok ide naponta beköszönni. Ha valaki később mégis úgy gondolja, hogy szeretné ezt az étkezési formát, ezt az életformát magának, és keresi a kapcsolatot velünk, a zárt klubban megtalál minket.

Mindenkinek jó egészséget, további szép napot kívánok.

1200. Guruljka (válaszként erre: 1197. - 12d083b51b)
2017. jún. 10. 13:55

Ó, ez nagyon kedves tőled, köszönöm!


Örülök, ha másnak is beválok, és ha okosan tudja használni.


A jelenlegi adataimmal éppen néztem egy beállítást, nekem 1200 Kcal jött ki, ha nem mozgok. Úgyhogy bele kell erősítenem a mozgásba is.

Kicsit elkeseredtem hajnalban, mert nagyon keveset haladtam a munkában, úgyhogy most kezdem is a mai adagot.

2017. jún. 10. 10:21
Szevasztok! Ma is megjártam a magam körét. Nálatok mi újság?
2017. jún. 10. 07:49

Itt ismét csak szép idő van, csábít kifelé, lefelé.

Nem is tudom, a következő néhány napra esőt ígérnek, talán ki kellene még használni ezt a mai napsütést.

1197. 12d083b51b (válaszként erre: 1196. - Guruljka)
2017. jún. 10. 07:16

"Sokan nem hiszik el, hogy a saját adataink alapján kell a napi kalóriaszükségletet beállítani, és nem valami ötlet alapján meghatározni. "


Így ahogy mondod! Ezért írtam már az első nap, (első oldal, jan. 12.-én!!!), hogy a KalóriaBázis alapján eszek, naponta vezetem, figyelem, stb. stb.

Amióta évekkel ezelőtt voltál olyan kedves, és felhívtad figyelmemet erre az oldalra, azóta minden nap oda vésem fel a napi bevitt és elégetett kcal adataimat.

Azóta is hálás vagyok neked érte. Köszönöm!!

1196. Guruljka (válaszként erre: 1195. - Kokuszoscsoki)
2017. jún. 9. 20:40

Nagyrészt azt ismételi, hogy merjünk belevágni. :D


Megint eszembe jutott a túlzott kalóriacsökkentés, és itt lentebb ez egyik cikkben, mennyire könnyen leadjuk az izmokat. Elég itt a címet meglátnom.

Sokan nem hiszik el, hogy a saját adataink alapján kell a napi kalóriaszükségletet beállítani, és nem valami ötlet alapján meghatározni.


Viszont nagy tanulság, hogy ha csak két napig leméri az ember, és feljegyzi, mit és mennyit evett. De a "csak egy falatka" mennyiséget is ám!

A legtöbben hanyatt esnek az összesítés láttán. Azt hiszi, alig evett aznap... pedig szépen lement közel 3 ezer kalória is.

2017. jún. 9. 20:22

Hát akkor korfüggő ez a haj dolog. Meg nemcsak kor, hanem arc, alkat függő is. Tény, hogy amikor dagi voltam, a rövid haj mellé még ki is emelte, hogy milyen nagy fejem van :D De pont most tervezem én is levágatni, persze nem olyan rövidre, csak kb vállig. Szeretem, ha még össze tudom gumizni.


Guruljka! Ügyes vagy, hogy magad vágod! Ha tudnék németül, el is kérném a videót. De egyetlen kifejezés ami rémlik német óráról, az a "noch nicht" :D

1194. Guruljka (válaszként erre: 1191. - Kokuszoscsoki)
2017. jún. 9. 20:13

Van goromba része, kétségtelen. :D

De alaposak a cikkeik.

1193. Guruljka (válaszként erre: 1190. - Kokuszoscsoki)
2017. jún. 9. 20:12

No én ahogy öregszem, úgy vagyok ügyesebb.

Régen nem mertem volna magam vágni a hajam.


Nem vagyok az a fodrászhoz járós alkat. :D Levágom magamnak sutty, aztán nincs vele gond.

Most éppen ollót keresek, mert a régi végleg tompa, és mivel bazári 800 Ft-os,, szerintem nincs értelme éleztetni. Az a fajta olló, aminek az egyik fele mint a fésű, olyan. Na arról német nyelvű videó van a neten, hogy kell vele magunknak hajat vágni. Onnan tanultam!

1192. e8da813d29 (válaszként erre: 1190. - Kokuszoscsoki)
2017. jún. 9. 19:18
Én hosszú hajjal legalább 10 évvel fiatalabbnak látszom a koromnál, röviddel meg saját öreganyám vagyok.
1191. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1186. - Guruljka)
2017. jún. 9. 19:17

A sportorvost én is szoktam olvasni, vannak nagyon jó cikkek!

A shop buildert viszont nem szeretem, de biztos tudnak ők is normális cikkeket írni.

1190. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1180. - Guruljka)
2017. jún. 9. 19:15
Pedig a hosszú haj egy idő után öregít. Legalább is én így látom a körülöttem lévők révén. De nem mindegy, hogy van levágva az a haj. Ha szép nőiesen, akkor semmi köze a férfi hajhoz :)
1189. e8da813d29 (válaszként erre: 1188. - Guruljka)
2017. jún. 9. 19:08

Jó, nem nézem.

A cikket pedig dicsértem.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook