Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » P4 citológia utáni műtét fórum

P4 citológia utáni műtét (beszélgetős fórum)


2021. dec. 3. 17:44
Hallo van valaki még itt??
2017. jan. 30. 15:16
Sziasztok,bocsi hogy csak most irok,de kicsit összejöttek a dolgok! A mütét dátumát február 1.tudom meg! Viszont annyit már tudok,hogy loop conisatió lesz a mütétem pontos neve! Ilyenen esett át vki,mennyiben tér el a hidegkéses eljárástol?felépülési idö?voltatok utánna tp-en?ha igen akk mennyi ideig?
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Ikrek12)
2017. jan. 20. 10:31

Nem hiszem, hogy egy egészségügyi kaparás utólag gondot okozna.

Nekem csak szülés után volt ilyenem, és nem altattak.

Gondolom, téged altatnak vagy epidurális érzéstelenítés vagy hasonló lesz, akkor meg úgysem érzed a műveletet.

2017. jan. 20. 06:44
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! 1-én megyek mütéti elöjegyzésre!viszont lenne még pár kérdésem! A papirom alapján csinál eg eü.kaparást is,ez mennyire okozhat problémát a teherbe esésnél?meg azt hallottam h hüvelyt isis tágitanak mivel még nem szültem,ezt h kell elképzelni??ha tudtok akkor még sugjatok kicsit!elöre is kösyke! :)
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ikrek12)
2017. jan. 14. 09:35

Szia. Egy barátnőmnek volt szintén P4 miatt ilyen műtétje. Pár évvel később egészséges kisbabát szült (tudtommal nem volt gondja a teherbeeséssel).

Minden jót Neked!

2017. jan. 13. 11:28

Súgok persze! Őszintén szólva a műtét után , ami 45 perces volt ,erős fájdalommal ébredtem.(azóta volt egy császármetszésem és egy mellplasztikám is, ami kismiska volt ahhoz képest).Kaptam erős fájdalomcsillapítót , azzal néhány órára enyhült. Én nem kaptam csövet, amin a váladék kifolyik, hanem brutálisan be voltam tamponálva. Rengeteg folyadékot kellett inni, a vizelés nem volt egy leányálom így eltömítve.

Másnak húzta ki az orvosom a tampont, az megváltás volt.

A lábadozás otthon nagyon jól ment. 6 hétig nem emelhettem. 2-3 hétig még szúrő érzések voltak, de kibírható.

6 havonta kell azóta rákszűrésre járni.

3. Ikrek12 (válaszként erre: 2. - E10a5633f1)
2017. jan. 13. 06:44
Sya köszönöm szépen a válszodat! :) mütét után éreztél vmit? Hogyan volt a lábadozás stb.?sugsz még kicsit erröl az egészről?elöre is kösy!! :)
2017. jan. 12. 22:41

Szia! Nekem ugyan P3-as eredményem lett, de operálni kellett 24 évesen.

A műtét után a nőgyógyászom azt mondta hogy a férjemnek elég lesz csak rám nézni, és teherbeesek..:)

A műtét 2014 februárban volt, és 2015 decemberében egy egészséges és csodálatos kislánynak adtam életet!

Ne ess kétségbe!

2017. jan. 11. 11:35
Sziasztok!! Olyan emberek segitségét szeretném kérni akik átestek a mütéten és még nem volt babájuk akkor!! Nehezen ment a teherbe esés és a szülés?én 26éves leszek és bár a mütét elött állok szeretnék babát a közeljövöben!! Segitsetek,kétségbe vagyok esve!! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook