Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? fórum

Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. 3d787b167a (válaszként erre: 113. - Szintópia)
2017. jan. 29. 21:07

Így szokott ez lenni.

Macska a gépnél....

Minek két nick? Ciki megkérdezni?

Aaaaaa!

113. szintópia (válaszként erre: 112. - Gyöngy:))
2017. jan. 29. 20:20

Nem. egy barát, az övével válaszoltam véletlenül...

Bocsi :)

na de a lényeg az, hogy vannak terveim, úgyhogy egyáltalán nem akarok ebbe a kapcsolatba maradni.

112. gyöngy:) (válaszként erre: 111. - Csengu)
2017. jan. 29. 19:42
Te vagy szintópia is?:O
111. csengu (válaszként erre: 109. - Birgi74)
2017. jan. 29. 19:39

Eszembe sincs!

Más terveim vannak! :)

110. csikil4ny (válaszként erre: 105. - 9c485f67e8)
2017. jan. 26. 14:15
:)
109. birgi74 (válaszként erre: 13. - Szintópia)
2017. jan. 26. 14:10
Jajj, eszedbe ne jusson hozzámenni, vagy gyereket szülni neki még egyet...
2017. jan. 19. 21:08

szerintem kapcsolaton belül az ember nem képes "objektive" gondolkodni az eféle problémákról.


Ezért lehet az hogy mikor egy kapcsolaton túl vagyunk, visszagondolva már "világosan" látni a dolgokat. Ha pl egy rossz kapcsolatunk volt, miután "kitisztultunk" tisztán látjuk milyen ""hülyék"" is voltunk ebben és abban a helyzetben és már mennyivel másként cselekednénk, vagy állnék ki magamért. Szerintem ezen sokan átesünk. Én is megéltem már. Volt amit eltűrtem, amit éreztem belül hogy nem fér bele az Én "élet felfogásomba" de elnyomtam magamban, én is vívódtam: most akkor "én vagyok ilyen szigorú, vagy nem belátó"? magyarán a "hülye" (?). Nem tudtam tisztán megítélni. Mai szememmel(tisztán) visszagondolva azért voltam "hülye" mert nem léptem hamarabb. Természetesen elfogadom, az életem része tanultam belőle, de vissza gondolva így látom.

Egyszóval, nem hiszem hogy Te most "tiszta" fejjel tudnád vizslatni a körülményeket, ezért lehet az hogy össze vissza cikkáznak a gondolataid, egyszer ezt gondolod, utána vizsgálod magad: "lehet tényleg túl reagálom" és így imbolyogsz oda és vissza...közben emészted magad. Megfájdul a fejed...stb :)

A belső hang küldi fel a jeleket: hogy ez "ROSSZ" "hahóóó" szól Neked, de nem vagy objektiv pont az élethelyzet miatt, vívódsz. Csak akkor tudnád tisztán megítélni ha kikerülnél ebből a mókuskerékből.

107. szintópia (válaszként erre: 106. - Cucicsillag)
2017. jan. 18. 14:41

Az én "kedves" páromnak is nehéz a felfogása.

Úgy viselkedik, mintha semmi sem történt volna, és még én vagyok a hisztis, hogy mit duzzogok rajta ennyit! :/ meg amúgy is csak kétszer volt, és az sem most. mármint az elmondása szerint. Csak itt szerintem nem az a lényeg, hogy mikor és mennyi volt, hanem az hogy volt!

MÁr kezdtem azt hinni, hogy itt tényleg én vagyok a hülye!

106. Cucicsillag (válaszként erre: 105. - 9c485f67e8)
2017. jan. 17. 22:48

Az en barinom rogton lepett, de a pasi meg akkor sem igazan ertette, mieeeerrrrrrt???

Mi ez a vilag, bakker?

105. 9c485f67e8 (válaszként erre: 104. - Massalhangzo)
2017. jan. 12. 22:01

Egyik fórumozó írta:


"Egy ember elmegy a barátjához vendégségbe. Már egy jó ideje beszélgetnek, iszogatnak és hallja ám, hogy a kutya a sarokban időnként nagyokat vonyít.

Egy idő után megkérdezi a vendéglátóját:

- Miért vonyít ez a kutya?

- Mert szögbe ült.

- És miért nem áll fel?

- Mert még nem fáj eléggé!"

104. massalhangzo (válaszként erre: 77. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 12. 21:40

hat szerintem tipikusan annak az esete all fenn, mikor egy no kiakad, mert szemet pasit szerzett be maganak, aztan mikor megkerdezik, te miert vagy egy percig is olyannal, aki mas noknek a farkat mutogatja, es noket hajt folyamatosan melletted - akkor gyorsan felhoz ezernyi indokot, amiert o ezt kenytelen turni


most nem azert, de mi az, amit ebben a szituban nem tudna megoldani? hogy ejjel dolgozik? most ki vigyaz a gyerkocre, az apja? miert ne vigyazhatna tovabbra is, kulon lakasban. reggel erte megy, elviszi a suliba, delutana hazamegy hozza a gyerek, egyutt vannak. minden megoldhato azonnal is egyebkent, ha az ember akarja. ha valamit muszaj, akkor azt megteszi, elintezi barki.


azt mondanam, nem egyszerubb maradni egy ilyen paraszt mellett, mint lepni azonnal es megkuzdeni a nehezsegekkel, de ilyen noknek egyszerubb maradni, panaszkodni masnak, otthon meg turni, es palastolni. mert eleve ki valaszt maganak egy ilyen barmot, alapit vele csaladot, es nyeli be a sok szart?

103. 9c485f67e8 (válaszként erre: 102. - Szintópia)
2017. jan. 12. 20:00
Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz elszakítani a szálakat és egyre fájdalmasabb is.
102. szintópia (válaszként erre: 77. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 12. 19:33

Köszönöm szépen!

tényleg ez az egyik fő okom, képtelen vagyok lépni, pedig tudom, hogy ezt kéne tennem... na majd valahogy megoldom.

101. szintópia (válaszként erre: 76. - 9b10f3d7ff)
2017. jan. 12. 19:28

És ezt ki mondta, hogy megtudom mutatni??

Mondjuk megtudnám, ugyanis minden le van mentve, egy jó pár éve. van belőle egy szép kis "gyűjteményem"...

Ez végülis nem minősülne a személyi jogok megsértésének?

2017. jan. 12. 11:30
Lehet félreérthetô voltam, de a véleményem az, hogy nincs az a férfi, akinek szabad eltûrni, elnézni, hogy a nôt, az anyát, a társat megalázza, megszégyeníti!
99. 3aa914ed63 (válaszként erre: 98. - 9c485f67e8)
2017. jan. 12. 10:50
No comment. Jobb az neked.
98. 9c485f67e8 (válaszként erre: 97. - 3aa914ed63)
2017. jan. 12. 10:45

Nem véletlenül tettem idézôjelbe.

Smilyt pedig nem akartam direkt.

Ahogy idézni szoktak egyesek: a szemközti házban laknak a hülyék.

97. 3aa914ed63 (válaszként erre: 80. - 9c485f67e8)
2017. jan. 12. 10:31

Nem. Az a idióta. Más néven lábtörlő.


A jó férj nem aláz-ezt akartad mondani, ugye?

2017. jan. 12. 09:34
de azért nem baj az ha nyitott szemmel jár, és teret enged "kedves" fiatalembereknek. Ha már ő maga nem is lép...
2017. jan. 12. 09:32

van benne valami, valóban fontosabb hogy ő maga meg tudjon állni a lábán és ennek fényében munka lehetőség, stb stb..

aztán jöhetne a barát.

94. 9c485f67e8 (válaszként erre: 91. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 12. 08:52

Az sosem volt könnyû.

Amúgy meg nem társban kellene igazán gondolkodnia.

93. Böce (válaszként erre: 90. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 12. 00:29

Szerintem épp azért, mert nem adnak időt maguknak, hanem egyből beleugranak egy új kapcsolatba, a legelsőbe, ami adódik.Ami nem biztos, hogy megfelelő, sőt.

Csak ne legyenek egyedül. Pedig nem olyan rossz az, és számos előnye is van.

92. Böce (válaszként erre: 89. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 12. 00:26

Csakhogy egy csomó ideje és energiája elmegy az ismerkedésre, mert ugye az igazi, az új társ nem rögtön ott jön szembe az utcán...


Ráadásul még tart a kapcsolata és szerintem így meg aztán még gázabb a dolog.


Inkább most arra fordítsa az energiáit meg a kis idejét, hogy munkát nézzen (ha kell, hát máshol), ami nem műszakos meg többet fizet. Meg albérletet keressen, ahová mehetne a kislánnyal.


Mert ha sem megfelelő munkája, sem lakhatása, akkor egy új fickóval - ha hozzá költözik - megint csak csapdában találja magát. Akkor meg mi értelme volt?

2017. jan. 11. 23:49
(sohajtok...) nagyon nehéz igazi társat találni a mai világban.
90. 4e4f212a4d (válaszként erre: 88. - Böce)
2017. jan. 11. 23:48
és ez szerinted miért van?
89. 4e4f212a4d (válaszként erre: 87. - Böce)
2017. jan. 11. 23:47

Ha egyszerűen nem tud hova menni most, és anyagilag sem áll úgy akkor mi a frászt csináljon??

Várjon míg lesz pénze meg összespórolja, addig nyelje hogy a párja lógatja másokba a ..... *át meg posztolgatja, neki meg senki, semmi szeretet, semmi törődés, semmi "tartozok valakihez érzés" mert ez biztos hogy most nincs birtokában. Most fiatal...később csak több lesz.

Lesz 3x sok éves és senkije nem lesz. Igenis ha érzelmileg úgy érzi képes ismerkedni, miért ne. Akár az utcán is legyen nyitott, bárhol bármikor én így értettem. Ne zárkózzon be. Társkereső. pf ott nem hiszem hogy hozzá való palik lennének, mármint annak az esélye hogy olyat fogna ki, halovány. AZ életben..ott inkább.


Annyi van, hogy mivel ilyen körülmény között él ami őt ennyire nyomasztja, így nehéz nyitottnak lenni és kapcsolatot kialakítani is.

88. Böce (válaszként erre: 87. - Böce)
2017. jan. 11. 23:11
Mármint a nőket nem értem, a legtöbben egyik kapcsolatból a másikba "menekülnek", aztán kiderül általában - néhány kivételtől eltekintve - hogy az új kapcsolat sem jobb, mint az előző volt.
87. Böce (válaszként erre: 63. - Szintópia)
2017. jan. 11. 23:08

Szerintem meg egyáltalán nem jó megoldás most ismerkedni.

Pláne úgy, hogy még az élettársaddal laksz.


Ezt sosem értettem, hogy mi a jó sok nőnek abban, hogy egyik kapcsolatból mászik a másikba, cseberből vederbe.

Egyik függésből a másikba. Nem értem, hogy miért félnek attól, hogy egyedül lakjanak, éljenek a gyerekkel, eltartsák.


Attól még később nyugodtan lehet barátod, de szerintem most legfőképpen a jövőbeli életedet, munkádat, lakhatásodat teremtsd meg, hogy ne függjél senkitől!

86. Cucicsillag (válaszként erre: 83. - 4e4f212a4d)
2017. jan. 11. 22:39

Sztem mar erzi, hgy car az egesz...

Az,ha "visszacsal" eg ilyen idiotat, meg kitalalja belole, hgy legyen akkor grupi.

Drukkolok a foruminditonak, hgy legyen batorsaga lepni.

85. Miumiu01 (válaszként erre: 1. - Szintópia)
2017. jan. 11. 22:25

Én biztos elhagynám, kutyából nem lesz szalonna, az ilyenek egyszerűen genetikailag nem tudnak hűségesek lenni, megéri még szenvedni mellette?

Nemigen, sok sikert neked, persze nem egyszerű lépni, de megéri.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook