Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltört higany lázmérő hatása fórum

Eltört higany lázmérő hatása (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Juditto)
2017. jan. 9. 21:39
Én is jártam ugyanígy felnőttként. Elaludtam a lázmérővel, utána pedig felkeltem az ágyból. Nekem is a parketta résébe ment, ráadásul seprűvel akartam felsöpörni. Na hát ez nem jött össze. A végén papír lapra próbáltam rágurítani. Szerintem ablakot eszembe sem jutott nyitni, és ott is aludtam.
8. Juditto (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2017. jan. 9. 11:20
köszönöm a linket, ezt én is olvastam, nem is nyugodtam meg... ugye most hogy szellőztessünk? olyan pici rések vannak a parkettán, hogy oda is begurult, nem szedhetjük fel az egészet...
7. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Juditto)
2017. jan. 9. 10:55

Ja bocs!

Én is csak kb 8 éves voltam.


Pfff!

6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Juditto)
2017. jan. 9. 10:11

[link]


Ezt találtam. Ha gondolod, próbálj meg eszerint eljárni.

5. kisj
2017. jan. 9. 10:07

Nyugodj meg.

Régen sokszor törtem el én is, gyerek koromban meg játszottam is vele, mert olyan muris volt. A nagymamai ukáz az volt, hogy ne edd meg és mossál kezet.

Feltakarítottátok és kész. Nem lesz baj.

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Juditto)
2017. jan. 9. 09:59
Nem hiszem.
3. Juditto (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2017. jan. 9. 09:14
Köszi! Gyerekként én is, de most ugye nem rólam van szó, hanem a kislányomról... Tudom, ez hülyeség, de nagyon agggódom érte.
2017. jan. 9. 09:10

Mi anno játszottunk vele dobozban. :)


Jó tanuló voltam, beteg se nagyon voltam, csak a szokásos megfázás télen.



No para!

2017. jan. 9. 09:08

Sziasztok,


a lányom tegnap véletlenül eltörte a higanyos lázmérőt, és a parketta minden résébe szanaszét gurult. Porszívóztuk, sepregettük a göböket, de a parketta réseiben még mindig maradt, de ahhoz már az egészet fel kéne szedni, hogy minden látható kijöjjön. Tudom, hogy a porszívózást is rossz ötletnek tartották, de már túl vagyunk rajta. a Kérés, hogy egyetlen higanyos lázmérő tartalma - szerintetek - tud-e akkor kárt okozni a gyerek egészségére nézve a szobájában, még ha az egész is bent maradt volna, hogy aggódnom kellene? Lesz káros hatása??? Nyugtasson már meg valaki, mert hót ideg vagyok. A mínusz 16 fok miatt nyilván nem nagyon tudunk szellőztetni. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook