Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani jó filmeket, thrillert és vígjátékokat? fórum

Tudnátok ajánlani jó filmeket, thrillert és vígjátékokat? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 7. 15:33
nekem 3 vígjáték a kedvencem( Thíllereket nem szeretem.A három filmből kettő a" Monthy piton film" lehet,hogy nem jól írtam,előre is elnézést.Ez a kettő a " Brian élete" és a" gyalog galopp" Amit még nagyon szeretek és sokat lehet rajta nevetni,az a " Robin Hood a fuszeklik fejedelme. A Lesli Nilsen filmek is nagyon jók,én legalább is szeretem őket .pld a "csupasz pisztoly" sorozatok,vagy a "Drágám add az életed"
2017. jan. 7. 09:15
Vaksötét
2017. jan. 6. 23:48
A Da Vinci Kód, A Faun labirintusa, V mint vérbosszú, A lányom nélkul soha, A sivatag virága, The purge 1,2,3, A sziget, A szufrazsett, A tetovált lány, A Wikileaks botrány, Alice Csodaországban, Alice Tukorországban, G. I. Jane, Mona Lisa mosolya, Amerikai szépség, Mátrix 1,2,3, Aranyhaj és a nagy gubanc, Jégvarázs, A 18 éves szuz, Konnyu nocske, Sliver, Sin city 1,2, Az Echelon osszeeskuvés, Az ordog ugyvédje, Az utca királyai, Batman - Felemelkedés, Elemi oszton 1,2, Demona, Dorian Gray, Éjjeli féreg, Borzalmak háza, Mártírok, Kopok a sírodra 1,2, Girls against boys, Rohanás, Elpusztíthatatlanok, Eredet, Felhoatlasz, Hacsi, Harc az egyenjogúságért, Harcosok klubja, Hisztéria, Charlie és a csokigyár, Lopott ido, Maugli, a dzsungel fia, Mad Max, Másnaposok szerencséje, Merida, a bátor, Most már elég, Sinister 2, Torvénytisztelo polgár, Sírok kozott.
2017. jan. 6. 17:57

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani jó thriller filmeket és vígjátékokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook