Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-lombik...Tanácsokat szeretnék! fórum

PCOS-lombik...Tanácsokat szeretnék! (beszélgetős fórum)


6. Nati007 (válaszként erre: 5. - Pepeditta)
2017. jan. 10. 21:01
Sziasztok! Nekem is pcos van, most kezdtünk a Bmc-ben. Pepeditta engem érdekel, leírnád? Lett babó :) Köszi :)
2017. jan. 10. 10:04

PCOS-sal nem feltétlenül kell lombik. Bár nekem ez lett a vége, de nálunk más probléma is volt. Merkformin típusú gyógyszert nem adott a nőgyógyászod, vagy az endos doki?

Mellesleg meddőségiben nem kezelik a pcos-t, legalábbis ott, ahová mi jártunk.(BMC)

Ha gondolod priviben leírom az egészet.

2017. jan. 6. 10:15
Face csoportot tudok ajánlani. MensMentist, endokrin szempontból egy Kecskeméti orvost. Meddőségit nem tudok mert a kisfiam sp baba... a tesóra kell segítség (PCT teszten buktunk meg, kialakult valami ellenanyag termelés a férjemmel szemben) de az sajnos most munkahely váltás miatt nem lesz aktuális. Szóval meddőségi dokival nem tudok szolgálni.
3. Picilányka25 (válaszként erre: 2. - Erolin88)
2017. jan. 6. 10:11

Eddig 2 kúra Clostin vagyok túl, a bp-i endo doki szerint ezt totál felesleges szednem, úgysem lesz peteérés tőle. :( :O


Debrecenben lakom, de nyitott vagyok abszolút mindenre. Köszönöm!

2017. jan. 6. 10:00
PCOS, IR, és kezeletlen PM alulműkszi mellett csak gyógyszerrel spontán fogant a kisfiam. Ha valakinek PCOS- e van az nem egyenesen arányos azzal, hogy csak lombikkal lehet gyereke. Hogy merre indulj? Az attól is függ merre laksz.
2017. jan. 6. 09:27

Kedves Mindenki!


Kiderült, hogy a PCOS miatt csak IVF-fel lehet baba. Eléggé le vagyok taglózva, mert eddig úgy tudtam h gyógyszer+diéta+mozgás meghozza a hormonok rendezősését és nem kerül sor lombikra.


Olyanok tanácsait-történeteit szeretném, akik ugyanilyen helyzetben vannak/voltak. Orvost/intézetet tudtok ajánlani? Merre induljak?


Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook