Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalom.... fórum

Bizalom.... (beszélgetős fórum)


14. ina87
2017. jan. 8. 10:30
nem te hibáztál hisz próbáltál neki jelzéseket adni ö pedig szó szerint fittyet hányt ezekre valószínű h neki már annyit nem jelentettél mint hited,enged el és próbálj új életet kezdeni ha a mostani környezetben nem érzed jól magad dolgozz azon h el költözz oda ahova tudod h jobban éreznéd magadat...
13. e36c6ad80e (válaszként erre: 11. - Darksun)
2017. jan. 8. 09:18

Ilyenkor meg lehet magyarázni mindent mindennel, miért teszi amit tesz, és most szinte már őt fogjuk sajnálni :) nem vagyok pszichológus, nem tudom, viszont azt tudom, a tényeket kell nézni, azt, ami van, ami történt. Lehet belemagyarázni, hogy miért tette, mi motiválta, mi volt a mozgatórugó.

Ennyi erővel az összes manipulatív hazugot felmenthetnénk a tettei utáni felelősség alól, mondván, azért tette, mert... és a végén még ő lesz a szerencsétlen.


Megtette. Vagy kisebbrendűségi érzése van, vagy nem, de ha van is, akkor is aljas dolgot tett és ez nálam a lapát vagy a macskát üríteni kategória.


Nagyon kevés olyan ember van, aki egy kicsit sem sérült soha. Mégsem tesznek ilyet.


Volt ilyen "párom" nekem is. Kifelé a nagy duma, amúgy meg, rájöttem, nullának érzi magát, főleg mellettem, nem lévén neki diplomája, nekem meg igen. Holott sosem emlegettem ezt neki, sőt. De ez nem ok arra, hogy megcsaljon, leugasson, manipuláljon. Nem érdekel, miért tette.


Ez a fickó itt undorítóan viselkedik, nem kell húzni az időt vele, mert még van esélye a fórum indítónak új életet kezdeni, de 50 évesen már azért szűkül a választék köre.

12. Darksun (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2017. jan. 8. 09:10
Igen, ez sajnos így van.. Tényleg ezt is végiggondoltam, hogy mi értelme lenne így tovább. Tegnap több, mint 3 órát beszéltem barátnőmmel telefonon-16 éve ismerjük egymást, kolléganők vagyunk - sikerült rábeszélnem másfél éve, hogy jöjjön ki, változtasson az életén. Neki is elég sok, sokkal komolyabb problémája volt.. Szóval, ez a hosszú beszélgetés sokat segített, ha nehéz is lesz még hosszú ideig, tovább kell lépnem, mert ez így már nem megy sajnos...
11. Darksun (válaszként erre: 8. - E36c6ad80e)
2017. jan. 8. 09:05
Lehet, hogy igazad van.. Csakhogy, ahogy Gribedli írta, sajnos neki igen erős kisebbrendűségi érzése és önértékelési problémája van. Kifelé nagyon nagy dumás, nagyon nagy legény, de belül tele van félelmekkel... Es ez sajnos nagyon nagy úr...
2017. jan. 7. 19:02
persze hogy most rossz és el vagy keseredve ez természetes hiszen azért 13 év az egy korszak. De van értelme az életednek és talpra fogsz állni csak ez most egy rossz időszak. Esetleg nem próbálsz meg egy ideig hazajönni, mert akkor itt úgy olvastam vannak testvéreid, családod, barátaid és ha a közelükben lennél biztosan hamar felrázódnál, ráadásul ha most rosszabbul is állsz anyagilag amíg helyrejössz biztos segítenének.
9. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Darksun)
2017. jan. 7. 15:51

Szerintem kettőtök közül neki van több önértékelési és egyéb problémája de sikeresen áttapasztotta, kivetítette rád. Az, hogy eleged van az életből, remélem, hamar túlleszel ezen, te rendben vagy. Elmentetek, elbeszéltetek egymás mellett, plusz ő visszaélt a bizalmaddal. Ennyi. 42 évesen még tartogat azért elég sok mindent számodra az élet, úgyhogy kívánom, hogy ez az év, ami még előtted van, jó értelemben vízválasztó legyen.


Ha ilyen rossz neked külföldön élni, és megvisel lelkileg, akkor talán otthon jobb lenne, esetleg szerényebb körülmények között, de mindig ott a helyed, ahol jól érzed magad. Ha ez külföld, akkor külföld, ha Magyarország, akkor meg az.

2017. jan. 7. 14:18

Az ilyen nekem is szemet szúr, ez a biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg. Szerintem meg ez a pasi, ha képes volt a nője előtt rámozdulni egy másik nőre, el lehet képzelni, meddig ment el akkor, amikor a kedves hölgy nem volt ott. Ez a pasi csalja a "párját." És a mostani állapotban a nő valószínű, hogy sokkot kapna, ha megtudná, milyen keményen. Csak az igazsággal sokan nem mernek szembenézni és mentegetik a férgeket.

A tisztánlátás nagy kincs. Ne hazudjon senki önmagának, amit itt próbál megerősíteni azzal, hogy azt a véleményt akarja hallani mindenkitől, amit bebeszél magának.


Sokan olyan naivak, mintha 16 évesek lennének, nem pedig tapasztalt, érett emberek.

2017. jan. 7. 13:49

birom az ilyen mondatokat, hogy tuti nem csalt meg, es mennyire szeretjuk egymast. mikozben a pali nyiltan lohol mas nok utan folyamatosan, es ugy kb. 101 szazalek, hogy folyamatosan donget is masokat


de ugye nem ez a lenyeg, hanem hogy vele kell leelni egy eletet. miert is?

6. e36c6ad80e (válaszként erre: 5. - Darksun)
2017. jan. 7. 13:34

Úgy látom, folyamatosan téged hibáztat és ezzel manipulál, ami sikerül neki. A te fizetésedből éltetek, mellette álltál a nehéz időkben. Ő pedig mit csinált? Úgy viselkedett, mint egy hülye 17 éves kamasz, virtuózkodott a facén, tetszik jeleket nyomva minden qrvás mellkidobós nőnek. Ez undorító. Ezt a pasit én dobtam volna ki a francba, nem vártam volna meg, hogy ő tegye ezt.

Legyél erős, ne küzdj érte, nem is voltál boldog vele. Mi hiányzik neked? Az illúzió? Mert a valóság az az, hogy embered egy kis gyökér, ami a like-olásokat meg az egész lelki terrort illeti. Menjen. Meg az a bulis sztori. Hallod, én úgy megütöttem volna, a cuccát kidobálva az utcára, hogy belezöldül a szerencsétlen.

Minek neked egy ilyen paraszt?

5. Darksun (válaszként erre: 3. - Rinike)
2017. jan. 6. 10:16
Sajnos valoban nem latom sok ertelmet.... Meg mindig csak örlödöm, hogy mit csinaljak, szeretnem rendbehozni, mert tenyleg ugy ereztem, hogy vele elem le az eletem... Az a baj, hogy ö nagyon makacs es önfejü, amit ö elkepzel es ugy lat, az ugy is van es sajnos nem hajlando meghallgatni engem... Többször mondtam neki az elmult 5 ev alatt, hogy ez igy nekem nem jo, de nem volt hajlando semmin sem valtoztatni. Csak most, decemberben borult ki, hogy neki semmi sem sikerül, ö semmi, mert a vallalkozas sem jött össze es en sem mentem hozza felesegül... Es akkor most hirtelen kiborul es ez miatt veszni hagyna minden mast. Nem hajlando megerteni, hogy egy kapcsolat nem a papiron mulik, azt mondta, hogy en csak emberileg voltam mellette, de nem mint nö... Hetfön fog hazajönni, valoszinü fogunk meg beszelgetni, de nem tudom, hogy egyaltalan hajlando lesz-e meg ezek utan barmit is meghallgatni, amit mondok... Illetve meghallgatni meghallgatja, csak az a kerdes, hogy tovabbra is ragaszkodni fog-e a sajat elkepzeleseihez vagy hajlando vegiggondolni meg egyszer
2017. jan. 6. 08:54
A saját életedért te vagy a felelős. Egy gerinctelen alakba kapaszkodtál, most már látod. Vedd kezedbe az irányítást, keress célokat és menj tovább! Az erő benned van!
2017. jan. 5. 11:40
Azt írod, már semmi értelmét nem látod, hogy folytassad az életedet. Kicsit fogalmazd át magadban ezt arra, hogy azt az előzőt, azzal a férfival, azt nem akarod folytatni. Nélküle először vissza tudod nyerni az önbizalmadat és az életkedvedet, és aztán találhatsz is olyan férfit, aki értékel, és méltó a bizalmadra. Egy szép, új, boldog élet állhat előtted, amihez erőt, kitartást és sok sikert kívánok!
2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Darksun)
2017. jan. 5. 11:37

Sajnálom, hogy így alakult, de azt javaslom: ne emésszed magad, szerintem folytassad az életedet, de ne vele, mert ez később biztosan rosszabb lesz, ha már most kell neki visszaigazolás arról,

hogy kell még másnak is!


Sok szerencsét az újrakezdéshez!

2017. jan. 5. 11:24

Sziasztok! Uj vagyok itt, csak tegnap regisztraltam – bocs az ekezetek hianyaert, nemet billentyüzetröl irok… Tanacsotokat, ill. velemenyeteket szeretnem kerni. Parommal 13 eve vagyunk együtt, ö 39, en 42 leszek. Tulajdonkeppen anno miatta valtam el, ugy költöztünk össze, hogy szinte nem is ismertem – haveri kapcsolat volt azelött. Ennek ellenere nagyon jol alakult minden, nagyon szerettük egymast, az apro-cseprö dolgokat leszamitva semmi problema nem volt köztünk. 2007-ben kijutottunk Nemetorszagba, tettünk egy kiteröt Hollandiaba is, amit mind a ketten nagyon megbantunk. Vegül 2011-ben sikerül visszajutnunk Nemetorszagba, ahol ö 2013-ban elkezdett egy sajat vallalkozast. Nem voltam ellene, ha ott volt a lehetöseg, mondtam neki, probalja meg, meglatjuk, mi lesz belöle.

Ahol a törtenet kezdödik: mar 2011-ben regisztralt a facebookra. Abban az evben en Magyrorszagon voltam 3 honapig. Mikor visszamentem, beleneztem a fiokjaba- tudom, hogy ezt sokan elitelik, de en azzal nem ertek egyet, hogy „amiröl nem tudsz, az nem faj“… Levelezgetett egy ismerösevel (nö), hogy ha en Magyarorszagon bepasiznek, ö rögtön rohanna a nöert es hozna ki Nemetorszagba… Nagyon kiakadtam ezen, miota együtt vagyunk, soha nem is gondoltam arra, hogy nekem valaki mas kellene… Mikor megkerdeztem töle, miert, az volt a valasz, hogy „mar volt bennem egy-ket feles…“ , meg, hogy „valaki lesz olyan bator, hogy megkörnyekez“…Vegül is meg en kertem töle bocsanatot, hogy annyira kiborultam, de ö sajnos mar akkor feltetelezte rolam, hogy esetleg megcsalom…

Ezek utan egy jo ideig semmi problema nem volt, de mikor elkezdte a vallalkozasat, egyre kevesebbet volt itthon, reggeltöl estig nem lattam. Az elejen meg megertettem, persze, be kell, hogy induljon a dolog es ezert tenni is kell. Viszont a facebook is egyre jobban elöterbe került nala, allandoan a nöket kommentalta es keresgelte… Mikor ez miatt szoltam – nem egyszer - , hogy ez engem zavar, csak annyit mondott, ne vegyem magamra, ö szeret, en olyan dögös es csinos vagyok es hogy csak azert csinalja, mert szereti nezni a dögös nöket… Teny, hogy ö a szeretetet mindig is kimutatta felem, en viszont sajnos olyan tipus vagyok, hogy nem tudom ugy kimutatni az erzelmeimet…

A vallalkozas sem ment ugy, ahogy remelte, erröl is beszeltünk többször, mondtam neki, hogy hagyja abba, mert nem eri meg – tulajdonkeppen csak az en fizetesemböl eltünk. Nem tette meg, remenykedett, hogy egyszer majd beindul. Tovabbra sem volt otthon, nem egyszer volt, hogy ket napig haza sem jött, mert eppen volt munkaja es meg kellett csinalni hataridöre, hetvegeken sem voltunk együtt, egyre kevesebb lett az együtt töltött idö, nem beszelgettünk, hiaba kertem töle, hogy hetente csak 1-2 nap jöjjön haza korabban… Mindig csak azt hallottam, hogy „muszaj bemennem…“.

Ehhez hozza kell tennem, hogy nem csalt meg, ezt biztosra tudom.

Aztan jött a szamomra meg nagyobb csalodas: 2014-ben baratoknal voltunk szilveszterezni es ott raugrott egy masik nöre ugy, hogy en is a lakasban voltam, csak ö masokkal beszelgetett, en szinten, ket külön helysegben. Vegül is kiderült, hogy a szemembe hazudott es meg utana is, otthon, szinten hazudott. Mikor rakerdeztem, hogy miert csinalta, a valasza: „meg akartam tudni, hogy kellenek-e meg masnak is“.

Ezek utan – ez miatt , a facebookos tevekenysege miatt, a hazugsagok miatt es amiert alig volt otthon – en egyre inkabb befordultam, nem közeledtem hozza – ezt beismerem - , ritkultak az együttleteink is, csak sajnos abszolute nem volt mar semmi kedvem levetközni sem elötte…

Aztan karacsony elött kiborult, hogy neki semmi sem sikerül, ö semmi, nincsen penze, nincsen felesege – meg evekkel korabban gyürüt adott, tudtam, hogy el akart venni, de azt nem, hogy ez neki annyira fontos, soha nem mondta ki konkretan, hogy gyere hozzam felesegül, mert nagyon szeretnem… Most is csak azt mondta, hogy en mindig öriztem a függetlensegemet, hogy nem voltam mellette, mint nö, hogy csak jobb hijan vagyok vele, mert nincsen mas… En nagyon-nagyon szerettem öt, hiaba mondtam neki, hogy soha mas nem kellett… De, hogy en nem ertem meg öt….

En mindig öszinte voltam vele, szerettem, biztam benne, nem hazudtam neki… Es ez az, ami a leginkabb faj, hogy ö ezeket kepes volt megtenni… Sajnos elvesztettem a bizalmamat, de neki csak az volt a problemaja, hogy en ezekröl a dolgairol tudok es hogy nyomozok utana…

Most szilveszterkor tulajdonkeppen szakitottunk, 13 ev utan… Ö egy hetre elment Magyarorszagra, azota nem beszeltünk…

Valahol mar tudom, hogy ennek vege, csak az bant, hogy mindenert engem hibaztat, holott hiaba szoltam neki többször ezekröl a dolgokrol, nem volt semmi foganatja…. Azt is tudom, hogy en is hibas vagyok, ez tiszta sor, nem tudtam kizarni magambol azokat a dolgokat, amiket tett, de a földbe döngölt az evek alatt a titkolozasokkal es a hazugsagokkal, nagyon megbantott… Sajnos nekem hiaba mondja es erezteti velem valaki, hogy szeret, ha rengeteg idöt tölt azzal, hogy ismeretlen nöket jelölget be facebookon, csak azert, mert az a nö kiteszi magat (ertsd: a melleit) es hosszu fekete haja van… Plane, ha ugy probal megcsalni, hogy en is ott vagyok, egy lakasban vele es a kiszemelttel… Sajnos ez miatt vesztettem el a bizalmamat benne es a sajat önbizalmamat is…

Most ott tartok, hogy egyszerüen nem latom mar semmi ertelmet annak, hogy folytassam az eletemet. Elvesztettem mindent, ami valaha is szamitott nekem, növereim Magyarorszagon, evente, ha egyszer latom öket, barataim is 450 km-re… Penz nelkül nem tudnek a közös lakasbol elköltözni sem, hogy valahol mashol ujrakezdjem…

Ennyi… Köszi, hogy „meghallgattatok“…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook