Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott 16 hetes terhesen fórum

Elhagyott 16 hetes terhesen (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. Guruljka (válaszként erre: 88. - 4c1a787e8f)
2017. jan. 13. 18:16

Nehéz kiszűrni, melyik az a kivétel, ami nem átverős.

Még a bizalmatlan anyukám is ráfaragott, igaz, ő nem állt rosszul anyagilag, rászánta a kockázatra azt a 3 ezret. A következő összeget is kifizette (amit a részletesebb ajánlatért kértek), de ezt már csak véletlenül tudtam meg, mert nem beszélt róla. Szégyellte, gondolom. Akinek viszont sokat számít az a néhány ezer is, az aligha mer kockáztatni hátha ez rendes - alapon.

88. 4c1a787e8f (válaszként erre: 87. - Guruljka)
2017. jan. 13. 10:36

Ott valószínűleg nincs. De máshol meg lenne.

Jó, tudom, hogy könnyű aztatat mondani...

87. Guruljka (válaszként erre: 82. - 4c1a787e8f)
2017. jan. 11. 19:45

Kis otthoni összeszerelős munka annak sincs, aki időben független.

Ami elég baj persze, mert sokakon segítene.

86. ---Anita--- (válaszként erre: 37. - K6kr)
2017. jan. 11. 14:32
Ne haragudj, h megkérdezem, de milyen állat? Mi is ilyesmivel foglalkozunk, azért kérdezem. Akár priviben is.
85. ---Anita--- (válaszként erre: 37. - K6kr)
2017. jan. 11. 14:32
Ne haragudj, h megkérdezem, de milyen állat? Mi is ilyesmivel foglalkozunk, azért kérdezem. Akár priviben is.
2017. jan. 7. 20:25
Szerintem is felejtsd el, akkor jársz a legjobban. viszont TB-nél és mindenhol próbálj meg utánaérdeklődni az összes ellátási lehetőségnek leendő GYED, GYES stb. illetve érdeklődd meg hogy az apasági nyilatkozattal mi a helyzet mert azt mindenképpen próbáld tőle kiharcolni, hogy simábban menjen a gyerektartás intézése (ha tőle nem tudod behajtani az állam fizeti neked helyette a gyt -t) tehát inkább arra koncentrálj, hogy minden lehetőséget el tudj intézni magad és a baba számára anyagilag és minden téren.
83. sanyinak (válaszként erre: 78. - K6kr)
2017. jan. 7. 19:17

Nyilvan nem sikerult ot rendesen megismerned. Masreszrol lehet, h valami orult szerelembe esett ott, ami feledtet vele mindent (inkabb ezt tetelezzuk fel rola, semmint, h egy gonosz, onzo ember).

De valahogy mindig lesz es biztosan aranyos babad szuletik majd!

82. 4c1a787e8f (válaszként erre: 78. - K6kr)
2017. jan. 7. 17:50

Pötyögd meg kérlek a kismamatb.hu-t.


Értsd meg, hogy most tudsz még azért tenni, hogy szülés után legyen ellátásod. Utána aztán tényleg 40ezerből kell megoldanod, ha most nem lépsz. Eddig biztosított voltál, akkor van esélyed akár havi 100-120 ezerre is. Nagyon nem mindegy.


Nem tudsz még most valami kis otthoni összeszerelős munkát, vagy ilyesmit vállalni? Pár ezer is számítana. Akár azon az áron is, hogy próbálsz keresni anyaotthont és feljössz Pestre.


Nem tudom a megoldást, csak ütögesd a netet, és beszélj emberekkel, alapítványokkal, családvédelmisekkel...

81. e8da813d29 (válaszként erre: 78. - K6kr)
2017. jan. 7. 08:55

Tényleg felfoghatatlan.

De bármilyen nehéz is, csakis előre nézz, mert neked most egy kisbabát, egy új életet kell éltetned, minden gondtól bajtól megóvnod.

Ő semmiről sem tehet, és nem azt érdemli, hogy koraszülött legyen.

Vigyázz magatokra! :)

80. csikil4ny (válaszként erre: 78. - K6kr)
2017. jan. 7. 08:06

Tényleg felfoghatatlan, csak egyet jelent: gerinctelen. Egyre több hasonló eset fordul elő, csak azt nem értem, hogy hogyan képesek a babát elhagyni, mert az még érthető, hogy elmúlik a szerelem szétfejlődik a két ember. De azt sem hiszem, hogy az utóbbi 16 hét alatt ment tönkre a kapcsolat.


Kár ezen rágódj, próbálj meg csak előre nézni!

79. lullaby44444 (válaszként erre: 1. - K6kr)
2017. jan. 7. 07:47

Kedves k6kr!


Hagyd a férget menni.

Örülj a picikédnek. Ha megszületik rájössz majd hogy az igazi nagy szerelem az a gyermeked. Persze ha egy normális apával neveled az nagyon jó... De ha már kijelentette hogy nője van még hogy a pici sem érdekli... Ne ragaszkodj hozzá!

Gyerektartást szerintem mindenképp kérd. Ha nem is miattad... ha a picinek számlát nyitsz és oda gyűjtöd neki... Nagy segítség lesz ha felnőtt.

78. k6kr (válaszként erre: 69. - Sanyinak)
2017. jan. 7. 07:22
Erre esélyem sincs, külföldön dolgozik,a nő is ott él ,a jelek arra utalnak. Szóval én innen nem hiszem hogy ki tudom deríteni. Hogy lehet hogy rám vágyott évekig,udvarolt, csalàdot akart minden áron velem és most hogy itt vagyunk neki ő úgy dönt mégsem kellünk!? Felfoghatatlan.
77. csikil4ny (válaszként erre: 75. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 21:16
Nem minden nő üldözi a volt társát, habár itt a fórumokon úgy tűnik, hogy a kiszemeltet is (el)üldözik.
2017. jan. 6. 21:11
Én csak azt tudnám neked javasolni, hogy hagyd ez a pasit. Persze gyermektartás stb. ezeket nyilván rendezd vele, gondoskodjon a gyermekéről legalább anyagilag de mint férfi mint társ írd le, mert aki otthagy egyedül egy kismamát az egy tetű. Főként azért is mert minden férfi nyilván azért annyit tud a nőkről, hogy kismamának nem jó ha agyonidegesíti magát, ennek ellenére mégis így viselkedett. Én nagyon drukkolok neked
75. sanyinak (válaszként erre: 74. - Csikil4ny)
2017. jan. 6. 20:36

Tul sokaig tanulmanyoztam a noket? :)


Igazabol ez persze nem megoldas, de valami olyan dolog, amihez talan van affinitasa a foruminditonak.

Az okos megoldas az lenne, h hagyja a francba a pasast, de ezt meg biztosan nem tudja megtenni most.

74. csikil4ny (válaszként erre: 69. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 20:29
Érdekes, hogy te férfiként ezt a lépést javaslod.
73. sanyinak (válaszként erre: 72. - Barbus0501)
2017. jan. 6. 20:23
Igaz, h eloszor a sajat gondolatait kell lerendeznie. Ugyanakkor most - ha akarja, ha nem - a gondolatai ezen pasi korul jarnak. Nem lehet elfeljteni vkit par nap alatt, akire korabban az eletet epitette.
72. barbus0501 (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 20:05
Hat szerintem most jobb lenne, ha probalna rendezni a sajat gondolatait. Egy normalus ferfi eleve nem lep le ilyen helyzetben. Az hogy magara hagyta, mar sokmindent elarult. A masik no meg ki tudja milyen. Lehet nem is erdekli.
71. sanyinak (válaszként erre: 70. - Barbus0501)
2017. jan. 6. 20:01

Mit erne vele?


Egyreszt letezhetne noi szolidaritas, h ne taposhasson mas not is a ficko a sarba.


Masreszt egyedul tobb ideje lenne a pasinak gondolkodni a jovon.


Harmadreszt a pasival tudatna, h nem ilyen egyszeru ugralni a nok kozott kovetkezmenyek nelkul

70. barbus0501 (válaszként erre: 69. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 19:49
Mit erne vele? Egyik lehetoseg: a no elhagyja a pasit, a pasi mint egy nem is irom le mi, vissza sunnyog. Attol meg elhagyta terhesen. A masik opcio: a no azt gondolja, az kisugarzasa oktan lehengerlo, hogy a pasi vele ilyet nem tenne.
69. sanyinak (válaszként erre: 63. - K6kr)
2017. jan. 6. 19:44

Tehat akkor nem is kifejezetten a gyerek elol menekul, hanem az uj no miatt lepett le?


Jo lenne valahogy megtalalni es felvilagositani a csajt, h az uj pasija hogyan viselkedik, miutan teherbe ejt egy not.

68. barbus0501 (válaszként erre: 67. - B1dbc250b6)
2017. jan. 6. 19:13
Jol van. Jol van. Ne veszekedjunk itt. Ne biraljuk a masik hozzaszolasat. Probaljunk meg segiteni valahogy egy embernek, akinek eppen talpra kell allnia.
67. b1dbc250b6 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2017. jan. 6. 19:08

nő létedre mosoly jelet teszel a mondandód végére? olvasd el újra, mekkora baromságot írsz bíztatásként..

Szabolcsban, télen -20 ban, pénz, támasz, jövőkép nélkül? azt sem tudja, holnap mire ébred.


ennek a kapcsolatnak annyi. a hogyan továbbra szeretne valami okosságot kapni.

2017. jan. 6. 19:00
Es meg valami. Amikor az a pici baba, aki most a te hasadban van, amikor felno, azt mondja. Apam ott hagyott bennunket. De anya mindig ott volt. Mindig eros volt. Sose hagyott cserben. Mert ilyen klassz no az en anyukam!!!
65. barbus0501 (válaszként erre: 62. - K6kr)
2017. jan. 6. 18:55
Mert a boldogsagunk tolunk fugg. En evekig eltem nyugtatokon meg antidepresszansokon. Egyszer tobbet vettem be mint kellett volna. Most tudod mit gondolok? Azt hogy basszus. Megerte? Ugyan!!! 2 olyan pasiba halara belezugva, akik emberileg nullak. Tudod mit mondok??? Elmehetnek a fenebe!!! Nem masoktol fuggunk. A mi agyunk a mi fejunkbe van. Ott szuletnek a gondolatok, a klassz otletek. Es az agy mindig azon dolgozik, hogy talaljon kiutat. Mindig van kiut!!
64. barbus0501 (válaszként erre: 63. - K6kr)
2017. jan. 6. 18:48
Viszont jon meg kutyara kamion. Amikor te mar felelatal, eris leszel, neki abszolute nem biztos az uj nocike.
63. k6kr (válaszként erre: 61. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 18:44
Én is ebben bíztam hogy ha majd nő a hasam illetve ha meglesz a kicsi akkor majd előjönnek az apai érzések. Viszont elég egyértelmű jelei vannak hogy van valakije
62. k6kr (válaszként erre: 59. - Barbus0501)
2017. jan. 6. 18:43
Megdöbbentő hogy mik vannak és erőt adsz hogy ennek ellenére mégis erős vagy és boldogulsz
61. sanyinak (válaszként erre: 56. - K6kr)
2017. jan. 6. 18:19

Apuka kenytelen lesz anyagi segitseget adni. Higgadtan kozold vele, h nelkule is megy tovabb az elet, de a penzugyi tamogatasara szamitasz es jo lenne arrol bekeben megegyezni.


Igazolhatom, h az apai erzes akkor jon eloszor, amikor mar a kezunkben tartjuk a "kolykot". Van meg ra esely, h addig rajon, mirol mond le.

60. 9c485f67e8 (válaszként erre: 51. - K6kr)
2017. jan. 6. 18:06

A boldogságod ne másoktól függjön.

Aki egyedül is tud elégedett lenni, az másokkal is. A többi csak ráadás, mint a kávén a tejszínhab.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook