Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hipertudományos kutatás fórum

Hipertudományos kutatás (beszélgetős fórum)

2017. jan. 6. 20:57
Nekem nagyon dorombolós mindkettő. Egyébként érdekes, hogy anya-lánya cicám van, az anyukát mi neveltük emberek, a lányát pedig ugye a cica anyja és viselkedésben hatalmas különbség van a kettő között, az anyuka ha felveszem rögtön puszit oszt, átöleli a nyakamat a mancsával, a lánya bújik dorombol, de sosem ad puszit és nem ölelget.
15. Lonna4 (válaszként erre: 14. - Pozitívribizli)
2017. jan. 5. 06:02
Köszönöm. Belesajdul a lelkem ha eszembe jut.
14. pozitívribizli (válaszként erre: 6. - Lonna4)
2017. jan. 5. 02:04
Lonna kedves, Neked szántam:(.
13. pozitívribizli (válaszként erre: 11. - Polihisztor)
2017. jan. 5. 02:04
ne haragudj!!!! nem Neked szántam a sajnálomot, csak félregörgettem az egérrel :((((
12. pozitívribizli (válaszként erre: 11. - Polihisztor)
2017. jan. 5. 00:06
Rendben. Az szép. Momentán hálát adok érte,hogy még fiatalok a cicáim, mindent megteszek a testi-lelki egészséükért és egyelööre nem muszáj belegondolnom, mi lesz, ha... ezért mondtam, hogy sajnálom. Téged sajnállak, hogy elveszítetted.
11. Polihisztor (válaszként erre: 9. - Pozitívribizli)
2017. jan. 4. 22:52
Ugyan miért? Remek élete van. Macska nem kívánhatna jobbat!
10. ina87
2017. jan. 4. 20:55
dorombol és bújik a gazdihoz akk szerintem nem arra utal h korog a gyomra...
9. pozitívribizli (válaszként erre: 5. - Polihisztor)
2017. jan. 4. 20:43
Sajnálom a cicádat! :(
2017. jan. 4. 20:39

Részben csak viccnek szántam! :))) De be kell vallanom, megint épp próbált megvezetni :)


Az egyik cicám hízeleg és szeret vele, a másik egyébként pont nem dorombol hízelgéskor, hanem táncikál, valamint számonkérööen hümmög fel-alá járkálva, ha szerinte már igazán ideje volna enni, de ha fél, rájön az eszeveszett dorombolás.


YT-on léteznek cicadorombolós nyugizenék, akkoris teljesen meg van szeppenve a kicsi maszatmanó. Viszont ha dagaszt, akkor kivételesen jóérzéssel dorombol.

2017. jan. 4. 20:19

:)


Hajaj ide ezer év is kevés lesz.


Én szerintem, tehát nem tudom, a dorombolás a szeret kimutatása a cicmókoknál.

2017. jan. 4. 20:18
[link] Jelenleg két cicás gazdi vagyok. Tavaszig a világ legjobb macsekja volt az enyém hosszú évekig. Tavasszal meghalt. Ő választott engem gazdának és végtelenül imádtuk egymást .Szerette a család többi tagját de mindig deklaralta én vagy a gazdi. Bárkit otthagyott ha feltuntem és már a nyakamba is ugrott. Most egy szép fekete cicám van aki dorombolos vidám jószág. Még egy cica van nálunk akit múlt hónapban fogadtam be hogy ne fogyjon meg. Mindkettő fél éves, most váltottak fogat. A befogadott cica utálja ha felveszi bárki. Egyszerűen próbál elhajolni ha megsimogatnad. De ha a közelébe mész dorombolos boldogan . De esküszöm ilyen szép macskát életemben nem láttam.
5. Polihisztor (válaszként erre: 1. - Pozitívribizli)
2017. jan. 4. 20:12

Nem tudni pontosan miért, de valószínűleg kommunikációs eszköz. Az alacsony frekvenciájú hangok nyugtatóan hatnak emberre állatra egyaránt.

Ha éhes akkor nyávog.

2017. jan. 4. 20:08

És beszélgetnek is , csak érteni kell

[link]

2017. jan. 4. 19:35
cicás vagyok, tehát ismerem a dorombolást. Nem akkor dorombol amikor fél (csak egy esetben látom félni a macskámat amikor tüzijáték petárda van és ilyenkor soha nem dorombol ) akkor dorombol ha meglát és örül nekünk, vagy felveszem és puszit oszt (vagy inkább orrocskázik ez a helyes kifejezés) és amikor nagyon jól érzi magát és szeret.
2. Arón1 (válaszként erre: 1. - Pozitívribizli)
2017. jan. 4. 19:14
A gyomra is korog, meg hízeleg is, kicsit biztosan félre is vezet. Velem mindenesetre könnyű dolga van. Szeretem a doromboló macskát
2017. jan. 4. 18:58
Vajon a macska tényleg hízelgésnek (netán félelemlevezetésnek) szánja a dorombolást, vagy valójában évezredek óta félreértjük ööfenségességük gyomorkorgását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook