Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Láz után jobb oldali bordafájdalom lehet tüdőgyulladás? fórum

Láz után jobb oldali bordafájdalom lehet tüdőgyulladás? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 9. 23:17

[link]


Hááát... én nem tudom, de végül is nem is az én dolgom, nem vagyok orvos. Tüdőszűrőre azért elmennék. Ha az orvos nem ad beutalót, akkor is.

10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Tami8)
2019. dec. 9. 23:13

Tüdőszűrő esetleg?


Bordaközi idegzsábáról volt már szó valahol, mindjárt megnézem.

9. Tami8 (válaszként erre: 8. - Tami8)
2019. dec. 9. 21:22
Bordaközi
2019. dec. 9. 21:20
Voltam orvosnál börtönözi idegzsába amit mondott az van.ez mennyi idö alatt javul.Fura tüdögyulladas után😑
2019. dec. 6. 08:06
Orvoshoz kéne menni vele.
2019. dec. 6. 07:11

Még mindig fáj a jobb mellkasomnál bordám tüdögyulladas után mit kezdjék vele már unom.

Mozdulatokra jobban fáj.köszi

2019. dec. 1. 17:29
Nekem is fáj volt tüdögyulladas a lélegeztetögèp okozta.elmúlik azt mondják.
2017. jan. 3. 16:26

Jól tudod, tüdőgyuszi = hátfájás

Mellhártya gyuszi = bordaközi, bordán belüli fájdalom


Gyógyika ugyanaz, és forró fürdő, forró tea, meleg szoba és ágyikó. Az jó, hogy a lázat gyorsan legyűrted, de vedd komolyan, mert ha most nem gyógyulsz ki belőle, egész életedben hűséges kísérőd lehet.

2017. jan. 3. 16:12
Lázas már nem is vagyok , de azután jött ki . Nekem ilyen még nem volt de inkább erre hasonlít. Mi okozhatja?
2017. jan. 3. 16:09

A fiamnak többször volt bordaközi ideggyulladása. Nagyon meg szokott szenvedni vele, nagyon fáj, de lázat nem okoz.

Ez persze csak tipp.

2017. jan. 3. 15:48
Tudom bugyuta kérdés , és dokinál is voltam , ő azt mondta nem hall semmit de elküldött mellkasröntgenre. 1 napig voltam lázas 39 felett, 1-én, mára jobb oldalt elől ha levegőt veszek szúr vagy ha köhögök és fordulok. Tapasztalt már ilyesmit valaki ? Ez lehet tüdőgyuszi ? Én úgy tudtam ahhoz az ember háta fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook