Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi az, amitől az emberek felkapják a fejüket egy nőre? fórum

Mi az, amitől az emberek felkapják a fejüket egy nőre? (beszélgetős fórum)


2017. jan. 5. 12:55
Magas sarok, miniszoknyával, mintás harisnyával.
16. ina87
2017. jan. 4. 21:08
vihogás vagy aki annyira ocsmány h olyat még nem láttak
2017. jan. 4. 19:34
Ha kilóg a sorból. Sokkal csinosabb, ápoltabb, intelligensebb, a többinél kellemesebb társaság. Vagy épp az ellenkezője.
2017. jan. 4. 19:31

a piacon néha igencsak sikerül megsérteni azokat az idősebb hölgyeket, akik a kocsijukkal akadályozzák a sietősebbek rohamát valamelyik kofa irányába..


egyszer egy ilyen levéntrottykurvázott nénitől megkérdeztem, hogy van e nála fiatalkori képe? néz rám, hogy miért? mert meg szeretném mutatni annak a harcias nőnek, hogy magácska ötven évvel ezelőtt milyen gyönyörű nő volt..


erre elbőgte magát, és csak annyit tudott kinyögni, hogy igen, az voltam..

2017. jan. 4. 19:19
szerintem ha egy nő csinos, azt megnézik. nem kell oda kihívó öltözködés. jó persze nem is zsákruhára, hanem normális ízléses öltözködés.
12. sanyinak (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2017. jan. 4. 18:54

Ne mar, h a te korosztalyod az utolso, aki a belso ertekekre figyel!

Egyszeruen csak az ember szep lassan megtanulja, h mi a fontos egy kapcsolatban. Te mostanra eljutottal oda, de korabban te sem voltal olyan bolcs, mint ahogyan senki sem.

11. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2017. jan. 4. 17:46
Bocsi...Ez a dolog nem egészen így működik szerintem a férfiaknál...Én pl. férfiként PONT a harisnyás-miniszoknyás nőket szoktam legfőképpen komolyan venni, és az uniszex öltözetüeket észre sem venni...Persze azért LEGELŐSZÖR IS különbséget kell tenni MINDIG egy PROSTI MÓDRA öltözött nő között, illetve egy ÍZLÉSESEN-NŐIESEN öltözött nő között...Sajnos manapság primitív agyu emberek egyenlőségjelet tesznek ezen két kategória közzé örökösen, holott a két kategória valójában nagyon messze áll egymástol...De persze ahhoz hogy ezt markáns a különbséget valaki észre tudja venni, annak az illetőnek szüksége van mindig a fejében néhány működő agysejtre is szükségszerüen...
2017. jan. 4. 13:57

Újévi kérdés:

- miből lehet tudni, hogy egy férfi szexuálisan még aktív?


-hát lélegzik.

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Bekacomb)
2017. jan. 4. 13:37
Én csak arra akartam kilyukadni, hogy nem mindegy, milyen okból kifolyólag kapja meg valaki a hőn áhított figyelmet. Valamint sok férfi, aki nem vágyik komoly ismeretségre, hajlamos külsőségek alapján ítélni. Ezek azok a >pasik<, akiket >le kell ráznia< a nem megfelelő célközönséget megmozgató reklámú hölgyeknek.
8. Bekacomb (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2017. jan. 4. 13:12
Ez nem igaz. A nemi erőszakoknál is hasonló a magyarázat. Szerintem öltözködjön mindenki úgy ahogy szeretne. De abban igazad van, hogy biztos több pasit kell leráznia egy kihívóan öltözködő nőnek, mint egy visszafogottabban öltözőnek. Ebbe belefáradva biztos sokan nem úgy öltöznek fel, ahogy szeretnének, hacsak nem unják meg a kitartó pasikat. :-D
2017. jan. 4. 12:24
Ha egy nő kihívóan öltözködik, biztosan megakad rajta a férfiak szeme. Kérdés, hogy ki milyen figyelemre vágyik. Ugyanis mindenki azt teszi a kirakatba, ami eladó neki. Tehát ha valaki úgy öltözik, mint egy hivatásos, ne csodálkozzon rajta, ha a férfiak úgy kezelik, mint egy olcsó nőt. Ha egy férfi figyelmét a miniszoknyáddal keltetted fel, ne lepődj meg, ha nem szépirodalomról akar veled beszélgetni.
6. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Gabcuss)
2017. jan. 4. 11:53

Általában,ha egy nő csinos,jól néz ki,a nyáluk is el tudna csorognia a pasiknak,szerintem ebben kevés kivétel van.....az ilyen nők ha még okosak is ,biztos befutók.A lelki értékeket direkt nem írom ide,mert ahogy én észre veszem,az nagyon háttérbe szorult manapság,legaLÁbbis a fiatalabb korosztálynál biztosan.

Az én korosztályom/harmincasok/és az idősebbek körében még nem,őket még érdekli,milyen a "belsőd",nyilván mert ők már 1 életre terveznek,családot szeretnének,stb/már amelyik/....


én ezt tapasztalom folyamatosan.Nem tudom miért tetted fel a kérdést,de annyi tanácsot tudnék adni,hogy olyan pasit válassz,akinek úgy tetszel meg ahogy vagy,és ne nekik akarj megfelelni hanem saját magadnak,alakitsd úgy a stílusodat meg mindent hogy te jól érezd magad a saját bőrödben.A férfiak kedvelik azokat a lányokat akik magabiztosak,nagyon is!

5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Gabcuss)
2017. jan. 3. 20:55
Ha kirí a környezetéből. Bármilyen formában.
2017. jan. 3. 17:10
Gondolom,olyankor szoktak így viselkedni az emberek,főleg a FÉRFIAK,ha az illető nő csinos, és jól öltözött is egyszerre...Amennyiben csak az egyik variáció áll fenn, ez esetben még nemigen kapja fel a fejét az illető hölgyre a férfiak nagy többsége...A sikerhez MINDKÉT TÉNYEZŐ egyidejü jelenléte szükséges,legalábbis szerintem...
2017. jan. 3. 16:21

Mire gondolsz?



Általában felkapják az emberek a fejüket, ha egy nő hangos vagy közönséges, ilyenkor a szemük is megakad egy pillanatra.

2017. jan. 3. 14:18
Akinek megakad a szeme egy pillanatra,az csak a külsőt látja. Aki már a fejét is felkapja,az már látta a külsőt de ismeri a belsőt is hozzá!!
2017. jan. 3. 14:13
Mi az amitől az emberek felkapják a fejét egy nőre? Vagy csak egy pillanatra megakad a szemük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook