Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történik, ha gyomortükrözésnél nem tudom lenyelni a csövet? fórum

Mi történik, ha gyomortükrözésnél nem tudom lenyelni a csövet? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 5. 12:49
segítenek, hogy sikerüljön. nekem rémálom volt az egész....az öklendezéstől.
2017. jan. 5. 10:21
Megoldják a szakemberek, hogy sikerüljön.
8. syria (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. jan. 3. 14:08

Olyan nincs.

[link]

2017. jan. 3. 13:50

Hát, én majdnem így jártam:-) De a doki és az egyik asszisztens olyan határozottan rám szólt, hogy végül is nem mertem nem lenyelni... Mindenesetre még a könnyem is kicsordult.

Én viszont ilyet nem hallottam, hogy sokaknak nem sikerül lenyelni, annál gyakrabban azt, hogy nem is vészes az egész.

6. gizus58 (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. jan. 3. 13:42
Símán le fogod tudni nyelni. Szakemberek, ügyesek ,észre sem veszed és már lent is van.Hidd el, én 11 x nyeltem csövet! Most meg már nem is cső hanem egy vékony szonda amit ledugnak,már nem olyan vastag mint régen volt.Eddig még mindenkinek sikerült, neked is fog!
2017. jan. 3. 13:39

Meglepően rövid ideig tart (bár ott, szubjektívan mást érez az ember) És ez a legkönnyebb, legegyszerűbb tükrözés!

Meg fogják oldani és Te túl fogod élni!!! :)))))

2017. jan. 3. 13:28
Ott olyan asszisztencia van akik értik a dolgukat!Ne agyalj,hanem kövesd amit mondanak.Kb 2-max 5,perc az egész.Sok sikert!
2017. jan. 3. 13:26

El fogják érzésteleníteni a torkod, és szép lassan dugják le. Igaz, gyomortükrözésem még nem volt, de tüdő igen.

Én, most azt mondom, nekem soha többé nem fogják ledugni, mert azt hittem, ott halok meg. De mindenki másképpen éli meg, túl lehet élni, mint ahogyan én is megmaradtam:-)

2017. jan. 3. 13:12
Nem gond, más se, szép lassan tolják le, közben az orrodon keresztül veszed a levegőt, kellemetlen, de muszály.Nekem is ez volt.
2017. jan. 3. 13:01
Gyomor tükrözésem lesz hamarosan,viszont hallottam hogy sokaknak nem sikerült lenyelni azt a csövet,ha nekem sem fog menni akkor ilyen hogyan tovább? (volt már valakinek ilyen helyzete?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook