Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Invitel megszüntetett csatornákat! Összefogunk, hogy visszakaphassuk? fórum

Az Invitel megszüntetett csatornákat! Összefogunk, hogy visszakaphassuk? (beszélgetős fórum)

2017. febr. 25. 18:53
Nálunk a férjem vette észre,Eurosport,hianya volt.Mi viszont e-szamlasok vagyunk,nem szoktam olvasgatni a mellékleteket,vatani sem tudunk szolgáltatót,a hűséges idő miatt.
2017. jan. 4. 07:48

Szóval, az a helyzet, hogy:

Tovább kutakodtam a netes oldalukon, és az vagyon ott írva: a tervezett változtatás írásos kézhezvételétől számított 15 napon belül bárki minden jogkövetkezmény nélkül felbonthatja a korábban aláírt hűség-nyilatkozatát, amennyiben ezt nem teszi meg, a tervezett csatorna-váltást részéről elfogadottnak tekintik.


És még azt is megtaláltam a honlapjukon, hogy erről a tervezett változásról november 16.-i kelt. levelükben tájékoztattak engem. Vagyis azon a számla mellé tűzött kismilliós apróbetűs mellékletben, amit eddig soha az életben el nem olvastam!!!


Mi ebből a tanulság??

- Van valahol még régről egy nagyítóm, előkotrom, és ezek után minden számlájuk mellé tűzött levélkéjüket betűről-betűre el fogok olvasni.

- Másrészt viszont célszerű "képben lenni", hogy a városban található többi szolgáltató éppen milyen csatornákat, mennyiért kínál???


Vagyis aki novemberben nem tiltakozott, az most már hiába is megy, a Discovery és az Eurosport is megy.

16. 12d083b51b (válaszként erre: 15. - 2ab16d5612)
2017. jan. 3. 13:59
Kösz! Ez nem jutott az eszembe! Akkor nem marad más, mint bízni abban, hogy lesz annyi tiltakozó országos szinten, hogy meggondolják magukat odafönt.
15. 2ab16d5612 (válaszként erre: 14. - 12d083b51b)
2017. jan. 3. 13:56
Amúgy nem mert a változás jogát minden szolgáltató fenntartja
14. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2017. jan. 3. 13:51

Nem tehetem. Nyáron írtam alá kb. tizedszer egy újabb 2 évre szóló hűségnyilatkozatot.


Mondtam is nekik, hogy a szerződés szerint otthagyhatom őket, de további másfél évre még követelik tőlem az összeget.

De mondom az x.-edik mellékletben tételesen fel lett sorolva, hogy ők milyen csatornák nézettségét biztosítják nekem. Ha ők ezekből elvesznek tőlem, akkor az részükről nem jelent szerződés-szegést???

13. 2ab16d5612 (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2017. jan. 3. 13:50
Nem olyan egyszerű az. Köthet a hűségidő, lehet másnak nincs kiépített hálózata stb..
12. túrógombócka (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2017. jan. 3. 13:47
válts szolgáltatót.
2017. jan. 3. 13:47

Igen, Invitel, és igen, Discovery + Eurosport.


Ezek szerint csak nekem nem mindegy, hogy milyen csatornákat tudok nézni?

2017. jan. 3. 13:40
A telekomnál is volt lázadás. De látom máshol is ég a ház XD
9. kisj
2017. jan. 3. 13:26

Azt hittem, valami másról van szó.

De, hogy tv csatornákról??!!

8. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Fisica)
2017. jan. 3. 13:04
A Discovery nekem is fájna.
2017. jan. 3. 13:00

Gondolom Invitel akar lenni. Megszüntette a Discovery és az Eurosport csatornákat.


Attól, hogy kiírod a nevét még nem reklám :)

6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2017. jan. 3. 13:00
Nekem mondjuk feltűnne, ha a kedvencek (mese+ismeretterjesztő) eltűnnének, a többit meg nem is nézzük.
5. túrógombócka (válaszként erre: 4. - Panna.33)
2017. jan. 3. 12:47
különösebben észre se veszem, ha váltogatják a csatornákat :)
4. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Túrógombócka)
2017. jan. 3. 12:43

A T-homeot még értettem. A másikat nem.

Nálunk UPC van, az még nem genyózott.

2017. jan. 3. 12:22
Nem tudom miről van szó, így teljesen érthetetlen!
2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - 12d083b51b)
2017. jan. 3. 11:56
miért nem lehet normálisan kiírni a szolgáltatók nevét?
2017. jan. 3. 11:55

Totál kiakadtam, hogy az I-betűs tv-szolgáltató tegnaptól a D...y + Eurosport csatornák sugárzás beszüntette.

Ma bementem a helyi ügyfélszolgálathoz, mondom a csajoknak, hogy durci vagyok. Azt mondják, hogy nem sikerült elsőnek lennem.


Írják a listát, hogy naponta mennyi ügyfél tiltakozik a változtatás miatt, és minden nap műszak végén beküldik a központba.


Az ország egész területéről!!


Állítólag a T-H...nál is ezt csinálták, és a központ, látva a széleskörű felháborodást, elállt a változtatási szándékától.


Ha más I-betűs ügyfél is szeretné tovább nézni a megszokott csatornáit, és szintén reklamál a helyi ügyfélszolgálatnál, esetleg itt is elgondolkodnak, megéri-e változtatni!

Szerintetek, lesz/lenne eredménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook