Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Értékeink: LÁMPÁSOK

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Psziché
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. küzdés2017-01-15 00:16
Nagy csalódás ért nem tudom feldolgozni,szeretnék túl jutni rajta de sajnos nem megy.
(válasz Hmkati 7. hozzászólására)

7. Hmkati2017-01-13 10:28
Mi a gondod?
(válasz küzdés 5. hozzászólására)

6. Hmkati2017-01-13 10:24
KÖSZI! Megpróbálom megszerezni.
(válasz Linzerkarika 2. hozzászólására)

5. küzdés2017-01-04 19:18
Sziasztok!Nem tudom mi az a lámpás de igazán segithetnétek nekem aki tanácsot adna ,vagy ha csak beszélhetnék róla valakinek.

4. macika272017-01-04 12:45
Sziasztok! Elmesélnék itt valamit! Az elmúlt karácsony táján, valami olyan csodának lehettem részese ami mélyen megérintett! Nem tudtam, hová tenni a dolgot, először nagyon megijedtem, teljesen felkavaró érzés volt! Napokig rágódtam a dolgon, nem aludtam, minden gondolatom az eset körül forgott. Aztán úgy gondoltam , muszáj a dologról az érintettekkel is beszélni! Féltem, mi lesz, biztos hülyének fognak tartani, hogy kerülök legközelebb a szemük elé? S képzeljétek, az őszinteség bizony jó dolog! Megbeszéltük! Nagyon jó érzés volt, őszintének lenni és őszinteséget kapni!Talán ők is Lámpások!S most nekem világítottak, s világítanak, mert éppen szükségem volt rá. Megváltoztatták az életemet, csodás karácsonyi ajándék volt! Köszönöm az életnek!

3. pirinyóka662017-01-04 12:25
Hála és köszönet Néked ezen szívmelengető szavakért :) <3 :)

2. Linzerkarika2017-01-03 12:40
Eszembe jutott egy könyv, amit szívesen ajánlok mindenki figyelmébe:
B.S. Aldrich: És lámpást adott kezembe az Úr
(Egy küzdelmekkel teli élet regénye)

1. Hmkati2017-01-03 10:36
Vajon vigyázunk értékeinkre? A köztünk járókra is? Vagy csak anyagi javainkra? Ilyen értékek a LÁMPÁSOK. Nem értékeljük őket eléggé! De kik is ők?
Tudod, kik a LÁMPÁS-SZEMÉLYISÉGek?
A PÉLDAKÉP szavunkat már nem használom rájuk.