Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017-2018-ban kisbabát szeretnénk fórum

2017-2018-ban kisbabát szeretnénk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
217. Babyboo34 (válaszként erre: 215. - Laura31)
2017. jan. 25. 07:24

E vitamin, folsav, B-komplex, Kalcium, Ladeevit szedtem.

Nekünk is volt spermavizsgálat anno, mert páromnak meg nem volt gyermeke s nem tudta nála lehet e gond e téren. Szerencsére nem volt.

216. 67065d8ab8 (válaszként erre: 215. - Laura31)
2017. jan. 25. 06:40

Szia. Ha még kétségeid vannak akkor menj el egy endokrinologushoz. Ő kérhet hormonsort amiből kiderűl van e peteérés kérhet Tsh. Ami nagyon fontos a terhesség megtartàsàhoz és még IR vizsgàlatra is kiírhat ami gyakori gond a teherbe esésnél!. Lombikos vagyok rengeteg kudarccal a hàtam mögött! Ha megengedsz egy javaslatot csak szeresd a

férjed úgy ahogy akarod és akkor amikor akarod:-) .. Tudod hogy értem:-):-). Elöbb utóbb csak összejön:-). Sok sikert:-)

215. Laura31
2017. jan. 25. 06:23

Sziasztok!

Nemrégen voltunk spermavizsgálaton. Nem volt jó. 11 millió annak is 37%-a élő és annak 17%-a épp alakilag. Úgy gondoltam egy kis vitaminkúrával nem árthatok. Elkezdtem a férjemnek a következő vitaminkúrát ( mivel sem hormonálisan sem fizikailag nem találták a problémát ): napi 60 mg Koenzi Q10, Centrum energy, Maca. 2 hónap után az eredmény megdöbbentő: 133 millió az össze spermaszám ez leosztva 22,2 millió és 87% élő és 77%-a megtermékenyítésre alkalmas. Azt mondta az orvos hogy hajrá ebből 3 hónapon belül terhesség lesz. Igen ám de milyen az ember lánya... Most elkezdtem aggódni, hogy vajon én tényleg egészséges vagyok? Jók a hormonjaim? Van peteérésem és tüszőrepedésem??? Gondoltam elmegyek kivizsgálásra, vagy legalább veszek lh tesztet. Én C + D vitamint, folsavat és E vitamint szedek. Nektek mi a véleményetek?

214. Babyboo34 (válaszként erre: 212. - Magni1)
2017. jan. 24. 18:52
Én csak azt tudtam amit ők mondtak, ott kérték a közös lakcímet.
213. Adry1985 (válaszként erre: 208. - Főnix01)
2017. jan. 24. 17:49

Ne tűnj el főnix01, fel a fejjel. Tele vagyunk mindannyian sikertelen hónapokkal... A ciklusom nekem is van, hogy 30 napra, de van, hogy 38 napra jön meg, én rájöttem, hogy ha stresszelek, akkor baromira tudom késleltetni, az én orvosom mondta, hogy szedhetem a premens tablettát, de nem látja szükségét, hogy beavatkozzon.

Persze, ha meg akarod nézetni, hogy működik a petefészked, akkor biztosan lesz vérvétel, ultrahangos követés stb.

Amúgy én például abszolút tudom, hogy nem minden hónapban van peteérésem (vagy nem minőségi), de elvileg ez is normális.

Fel fejjel! :)

212. Magni1 (válaszként erre: 211. - Babyboo34)
2017. jan. 24. 16:48

Nekünk nem uaz a lakcím, az nem fontos.ha közjegyző előtt nyilatkoztok/elismeritek,h élettársak vagytok, akkor ő ellenjegyzi.

Itt a 30ezer ft kifizetése a lényeg kb. :(

211. Babyboo34 (válaszként erre: 210. - 8ed80e4016)
2017. jan. 24. 15:58
Tesömék sajáz kezűleg írtak, közjegyző hiteleaítette. Lakcím lenyeg h egy legyen. Tudtommal
2017. jan. 24. 13:41

S.O.S

Segítségre lenne szükségem,jövőhéten lesz inszeminàcóm.

A pàrommal nem vagyunk házasok,viszont élettársi papírt vinni kell de ez sincs.

Ilyen esetben közjegyzői hivatalos papír kell ?

Vagy pedig írhatunk saját kezűleg is ?

2017. jan. 24. 10:07
Sziasztok. Szerdán megyek a 3. Napi vérvételre. Végre elkezdődbek a vizsgálatok igy egyre közelebb vagyok a lombikhoz.
2017. jan. 24. 07:53

Sziasztok!

Nekem megjött. A pém miatt késett, mert az is 5 nappak később volt. Holnap megyek a dokihoz időpontot kérni, mert valami nem stimmel. Lehet, hogy normális, de jobb, ha megnézetem.

Többiek?

Cifoka58 üdv a csoportban :) sikerülni fog ez az év :)

2017. jan. 24. 07:50
Kivel miujság?
2017. jan. 22. 20:28

Sziasztok,


Ha nem gond én is csatlakoznék a csoporthoz. :)

2 éve szeretnénk kistesót a lánykánknak de nem jön össze. Úgy néz ki méhgyulladás miatt, 2015-ben volt egy vetélésem is ennek köszönhetően. :( Tavaly nyáron műtöttek a gyulladás miatt...most viszont úgy néz ki nem tudni mitől de megint kezd kialakulni. Nem adjuk fel, remélem idén nálunk is kopogtat a gólya :)

2017. jan. 22. 10:07

Főnix,ne tunj el azert. Itt szerintem senkinek sem megy pikk-pakk a dolog,kulonben miert lenne itt? Drukkolok nagyon,hogy a dokinal minden jol menjen. Majd ird meg mit mondott. :)


Lanyok,koszonom az egyutterzest. Azt hittem velem van a gond.... :/


Babyboo,koszonom,ezt nem tudtam. Akkor megsincs veszve minden ebben a ciklusban. :)


17-e korul ereztem szurkalast a petefeszkemben,de tegnap meg bo feher folyasom volt. Hat nem tudom mostmar,hogy mikor lehetett pé-em.


Szep napot Nektek! (Es bocsanat az ekezetek miatt,epp fozes kozben akadt szabad 10 percem felkukkantani ide telefonrol :) )

2017. jan. 22. 06:41

Elnézést hogy nem nagyon írok, de picurkám mindig csinál elég programot nekem; még jó hogy a nagy 12 évesen szépen elvan.

Gőzerővel fejhetem a tejcsit meg szopizás van újabban, biztos 2,5 hónaposan egy növekedési ugrása lehetett Dórikámnak.


Főnix azért írj ám hogy mi van veled, s nehogy elmenj!

203. Babyboo34 (válaszként erre: 177. - Linett96)
2017. jan. 22. 06:36

A cataflam szerintem nem árthat mert azt a babák is kapják nálunk cseppekben ha náthásak; a dalacint meg szopizás meĺett szedhettem 2 hete, nekem a gyök.kezelt fogam gyullat be.

A gyerekorvos annyit mondott hogy terhesség ill szopi alatt olyan gyógyszert lehet szedni, amit a babák is kaphatnának.

202. főnix01 (válaszként erre: 201. - Magni1)
2017. jan. 22. 00:41
Követlek Titeket tovább :) köszönön Magni1!
201. Magni1 (válaszként erre: 200. - Főnix01)
2017. jan. 21. 23:55

De maradj itt velünk!

Nekem sem (lesz) sétagalopp, de itt tudjuk támogatni egymást!

200. főnix01 (válaszként erre: 199. - Magni1)
2017. jan. 21. 23:36
De, szeretnék. Augusztusban hagytam abba a gyógyszert. Abban a hónapban és szeptemberben 28 napra megjött. Azóta 26, 35, 28. és most 30. napra jött meg. Szerintem megborult a ciklusom, és akkor hiába várok babára :( a hat hónapból kétszer éreztem pét, tudom, hogy nem mindenki érzi. Nekem csak egy petefészkem van és nem tudom, hogy funkciál. Jövőhéten kérek időpontot orvoshoz. Nincsen jobb ötletem :(
199. Magni1 (válaszként erre: 197. - Főnix01)
2017. jan. 21. 22:02
Miért köszönsz el? Most már nem szeretnél babát? Ez csak egy sikertelen hónap volt. Fel a fejjel!
198. 8ed80e4016 (válaszként erre: 191. - Linett96)
2017. jan. 21. 21:47

Àtérzem amit írsz.

Szinte az összes volt osztálytársamnak (àlt,gimi) van màr 1-2 gyereke csak nekem nincs :(

És nagyon zavaró amikor kérdezgetik neked mikor lesz már...Én meg csak hebegek habogok.Mit mondhatnék erre ?

Mindennél jobban szeretnék babát csak nem jön :(

De nem kürtölhetem égnek világnak,hogy mindenki ezen csámcsogjon...

197. főnix01 (válaszként erre: 196. - Adry1985)
2017. jan. 21. 21:43

Szia.

A sors elrendelte, hogy meg fog jönni :( elköszönök tőletek. Mindenkinek babásodást kívánok! Drukkolok Nektek!

196. Adry1985 (válaszként erre: 194. - Főnix01)
2017. jan. 21. 19:14
Lehetni lehet ebből baba, próbálj meg kb. a 35-36. napon tesztelni, ha addig nem jön meg. Hány naposak általában a ciklusaid?
2017. jan. 21. 08:08

Amúgy anyukám mesélte, hogy amikor a kis húgomat várták, mennyi mindene átmentek. A hugom 11 évvel fiatalabb nálam. Mesélte, hogy volt átjárhatóságin, lombikprogramon vettek részt egyszer, ami nem sikerült. Utána lenyugodtott, nem foglalkozott vele, nem görcsölt rá, és természetes úton megfogant a kis hugom :)

Szóval tényleg lehet ebben az elengedésben-megnyugodásban valami.

Szóval csajok fel a fejjel!

Nekem is van a környezetemben ilyen, hogy becsúszott a baba. Kicsit ilyenkor én is irigy vagyok, de szerinten ez normális reakció :)

2017. jan. 21. 08:05

Sziasztok!

Nekem még mindig nincs semmi, ez a ciklusom 30-31. napja. De a ciklusom 19-20. napján volt este tojásfehérjeszerű nyákom. Másnap éjszaka együtt voltunk. Lehet ebből még baba? Amúgy a mellem megint nőtt kicsit.

193. Adry1985 (válaszként erre: 191. - Linett96)
2017. jan. 20. 16:50

Teljesen természetes, amit érzel. Igen, én is éreztem ezt sokszor, amikor a gimis osztályomból pl. mindenki szült már csak én nem (bár sajnos igen, de ugye nem happy end lett a vége), és mindenki egy egészséges, sőt kettő egészséges babát hozott a világra. Most lesz az osztály találkozóm és mindenki anya vagy éppen apa.

Hozzáteszem már sokan egyedülálló anyákká váltak, mert vagy nem a megfelelő embernek szültek, vagy pedig elkapkodták a választást és gyorsan férjhez mentek. Ebből a szempontból meg én vagyok szerencsésebb, mert boldog házasságban élek. Szóval sokszor lefuttatom én is ezt az agyamban, de hiszem, hogy itt van az időm. :)Most már sikerülni fog! :)

192. Linett96 (válaszként erre: 189. - Adry1985)
2017. jan. 20. 12:53
Igen,igazad van. Sajnálom,hogy rátok zúdítottam a negativitásom. :)
2017. jan. 20. 12:51

A sors fintora vagy nem tudom,de mióta elkezdtünk próbálkozni,már a 4. velem egyidős ismerősöm esett teherbe,és egyikük sem tervezte,sőt, egyikük egy 20 évvel idősebb pasitól esett teherbe egy egyéjszakás kaland során... Az egyel idősebb korosztályban 3 baba született körülöttem,őket tervezték. Ne értsetek félre,én velük együtt örülök,soha nem lennék rosszindulatúan irigy,de valahol bánt a dolog. Tudom,szörnyű ember vagyok,de akkor is nyomja a lelkem,hogy ahol nem akarják,ahol alig fogják tudni felnevelni,ahol az apa simán lelépett,ott váratlanul is bekopog a gólya,ahol pedig várják,és szeretnék,és mindent megtennének érte,mint nálunk és nálatok,ott hosszú -hosszú évek is eltelnek,mire így vagy úgy TALÁN sikerül,és még ekkor is sokszor csak pár hétig tart a dolog,aztán bekövetkezik az,amit senkinek sem kívánok.

Kövezzetek meg,de nekem ez valahogy nyomja a lelkem,mikor eszembe jut a dolog. Persze egyben örülök az ő örömüknek. Ahh... tiszta bolond vagyok már,pedig még fele annyin sem mentem át,mint sajnos itt elég sokan közülünk. :/

190. Adry1985 (válaszként erre: 187. - Magni1)
2017. jan. 20. 12:43
Sajnálom, de kitartás! Ez az év meghozza a csodát... a tavalyi a lezárások éve volt, most pedig az újrakezdésé. :)
189. Adry1985 (válaszként erre: 188. - Linett96)
2017. jan. 20. 12:42
Igen, elhiszem, hogy nehéz. De itt vagyunk így ismeretlenül is egymásnak, ha elmegy a kedv és elfáradunk, akkor is biztassuk egymást. :) Én is hiszek ebben az évben nagyon!
188. Linett96 (válaszként erre: 184. - Adry1985)
2017. jan. 20. 12:36

Köszönöm a kedves szavakat :)

Nálam ez mikor hogy megy igazából. Neha egyáltalán nem görcsölök rá,néha csak a mensi körül,néha pedig egész ciklus alatt

frusztrált vagyok (ami tudom,hogy csak árt de néha nagyon nehéz lelkileg,főleg ha az élet más területein is összegyűlnek a dolgok) . A 13. hónap volt a mélypont,ez a 14., próbálom megint összeszedni magam,mint az elején. :)

Tényleg hiszek benne,hogy ez az év meghozza mindannyiunknak a csodát. Nagyon drukkolok mindenkinek! ❤ :)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook