Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017-2018-ban kisbabát szeretnénk fórum

2017-2018-ban kisbabát szeretnénk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
247. -aniko- (válaszként erre: 246. - Linett96)
2017. jan. 28. 19:36

óóó,bárcsak pozi lenne végre :)

Márciusban lenne 1,5 éve. Nálam volt kis letapadás a petevezetékben,ha "csak" ez volt a gond,akkor sikerülnie kéne. A doki szerint a következő 3 hónap nagyon esélye.


Már lelki oldalról is próbáltunk segíteni a dolgon,mindketten voltunk kineziológusnál.


Ti mióta vártok a babára? Igen,így nehéz behatárolni,hogy mikortól késik.

246. Linett96 (válaszként erre: 245. - -aniko-)
2017. jan. 28. 18:18

Hát (szerintem az inofolic hatására) az elmúlt 3 hónapban 26-28-27 naposak voltak a ciklusaim. Ezelőtt nagyon ritka volt a 27-28 napos,inkább 31-33 közé esett. Így most kicsit összezavar a dolog,mert vagy 2 nap múlva vagy 1 hét múlva nem várom. De legkésőbb 5-6 körül mindenképp kiderül a dolog.


Tudom,hogy nem mindig könnyű,de ezeken az időszakokon is át kell lendülni.


4 nap késésnél szerintem UH-n még semmi konkrétat nem lát,max vérvétellel tud mondani valamit. Hány hónapja próbálkoztok? (Bocsi,nem emlékszem.)


Ne görcsölj rá,nem segít,sőt.... Próbáld meg terelni a gondolataidat. :)


Nagyon drukkolok,hogy február elején pozi teszttel dicsekedhess nekünk! :))

245. -aniko- (válaszként erre: 244. - Linett96)
2017. jan. 28. 17:45

Köszi,próbálok pozitív lenni,de nem mindig megy :(

Neked 28 napos a ciklusod? Mert akkor már nagyon izgi :)


Nekem az előző 28 volt,de előtte össze-vissza,24-27nap között. Most 28-al számolok.Így hétfőre 6.-ra nem várom.


10.-re bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz (kontroll a hsg után) illetve ha nem jön meg azért megyek. A késés után egy héttel kell mennem,mert a legutóbbi alkalommal barnáztam,ha + lesz a teszt akkor kapok progreszteront. Bár nem tudom,hogy 4 nap késésnél lát-e valamit uh-n,szerintem nem. A következő alkalmat (17.-ét) viszont későinek gondolom.

Túl sokat agyalok,azt hiszem..

244. Linett96 (válaszként erre: 243. - -aniko-)
2017. jan. 28. 17:19

Ne keseredj el. Hallottunk már nem egy esetről,ahol megfázás mellett jött a baba. De ha nem sikerül,akkor sem szabad letörni. Új hónap,új remény. :)

Sajnos ez az időszak ilyen. Sok a megfázás meg mindenféle betegség. Engem is eltalált ebben a hónapban 1 fülgyulladás (vagy rágóízületi gyulladás,melyik doki mit mond....),szedtem rá 4 szem dalacint,meg elszedtem 1 levél cataflam-ot,ráadásul pont ovu környékén. De azért még nem adom fel. Egy pici remény van bennem. Majd meglátjuk,mit hoz a jövő. :)


Kitartás lányok! :) Csak pozitívan,máshogy nem lehet. :)

243. -aniko-
2017. jan. 28. 14:26

Az én lelkesedésemet totál letörte a háziorvosom. :(

Múlt héten voltan átjárhatóságin,nagy reményeim voltak,hogy talán most... erre csütörtökre belázasodtam. Elmentem a dokihoz,aki közölte velem,hogy ez influenza gyanú,és így ez a hónap sem fog sikerülni,ne is próbálkozzunk. Ha volt ovuláció,akkor az épp hét elején lehetett. De akkor most meg aggódhatok,hogy nehogy bajt csináljuk :(

Próbálok úgy hozzáállni,ha jönni akar úgyis jön,és nem stresszelem magam halálra.

(20.nap)

2017. jan. 28. 13:36

Sziasztok! :)

Ma vagyok a 26. napomon,kezdek izgulni. :)

Az inofolic hatására az elmúlt pár hónapban (számomra)meglepően rövid ciklusaim voltak (27-28 nap). Ha ez a ciklus is ilyen,akkor 2 nap múlva nem várom,ha a "tipikus" hosszúságú,akkor viszont még van 1 hetem.

Laura kommentjén fellelkesülve,vettem is az uracskámnak centrum energy-t,koenzim q10-et,meg maca-kivonatot tartalmazó bogyót (maca-por nem volt,de már megrendeltem,ha megjön,akkor azt adom a bogyó helyett). Bár nem tudom,van-e gond a spermaszámmal/minőséggel nálunk,de ártani csak nem fog a dolog. Valamint áttérek napi 2 tasak inofolic-ra,ha elfogy akkor helyette már myo-inozitol lesz (hátha hatásosabb).

Valamiért most nagyon lelkes vagyok,remélem ez a lendület kitart most legalább 2-3 hónapig,akkor is,ha sikertelen ez a hónap. :)


Ti hogy vagytok,hányadik napon vagytok? :)

241. Zorkóóó (válaszként erre: 240. - Adry1985)
2017. jan. 28. 09:00
Nagyon szurkolok 😃😃😃😄😄😄 már akkor nálatok is ideje lesz idén 😄
240. Adry1985 (válaszként erre: 237. - Zorkóóó)
2017. jan. 27. 18:22

Szia, kitartást kívánok neked is. 3 év nem kevés idő, de annál kevesebbnek fog tűnni a Picikéddel töltött sok-sok vidám év után. :) Engem is mindig ez "doppingol". :)

Mi 5. éve próbálkozunk, nekem 2 sikertelen terhességem volt, egyik 5 hetesen, másik 22 hetesen (ami már 24 volt), leiden-mutáció miatt.

Ez a mi évünk lesz! :)

239. Zorkóóó (válaszként erre: 238. - Babyboo34)
2017. jan. 27. 15:08
Köszönöm szépen 😁 igen senkinek sem egyszerű az biztos. Szerintem lelkileg a legnehezebb az egész... Szurkolok mindenkinek 😃😃
238. Babyboo34 (válaszként erre: 237. - Zorkóóó)
2017. jan. 27. 11:15

Miért ne fogadnánk.

Mindenkinek van valami ami miatt várat magára a baba, kinek előbb kinek utóbb de mindenkinél or osolható a probléma hogy jöjjön a baba. Én így gondolom.


A missed ab.után amilyen lelki állapotba voltam, nem is mertem gondolni h rövid időn belül baba lesz ismét, aztán mégis. Remélem később is így lesz.

2017. jan. 27. 10:22
Sziasztok! Inzulin rezisztencia (Pcos) "beteg " vagyok, ez a harmadik sikertelen évben derült ki. Most utoljára futunk neki, mi lombikra és inszemre nem megyünk, egyelőre ott tartunk, hogy Metformint szedek, egy hete, 1000 mg-ot. Jövő héttől 1500 mg lesz az adag. Gondoltam csatlakozom egy hasonló csapathoz, mert a "mindenki terhes,szül, vagy most szült társaság nem tesz jót a rózsás lelkemnek 😁😁😁 befogadtok? 😁🌈👻
236. Babyboo34 (válaszként erre: 235. - Laura31)
2017. jan. 27. 07:57
Szedtem.
235. Laura31
2017. jan. 27. 06:00
Tegnap rendeltem és ma már meg is érkezik a Myo-Inozitol. Kíváncsian várom a hatását. Valaki szedi?
234. -aniko-
2017. jan. 26. 14:52

A nőgyógyászom azt mondta,hogy addig nekem nem adna semmi pluszt,amíg nem tisztázzuk,hogy a férjem részéről minden rendben van-e... Én egyetértek vele.

Nekem ősszel elég rövid ciklusaim voltak,így elképzelhető,hogy nincs tüszőrepedés. Peteérés az van. Meglátjuk ezt a hónapot,hátha elég volt a HSG is :)

233. -aniko-
2017. jan. 26. 14:50
Köszönöm. Bp-en lakunk,a Bajcsyban érdeklődtem,ott már nem csinálják. Viszont a Bolgárkerék utcában találtam egyet,már kértem is időpontot. Oda is vinni lehet,másnap lesz eredmény. És nem olyan vészesen drága..
232. Babyboo34 (válaszként erre: 230. - -aniko-)
2017. jan. 26. 14:18

Nekem a nőgyógyászom adott férjem részére miszerint spermatogramot kér.

Békescsabát montta h térítésmentesen megcsinálják, kaptam is tel számot. Annyit mondtak h vagy bemegy ő és ott friss minta, vagy pedig 2 órán belüli legyen.

Hát mivel munkahelyen volt, ott kellett megoldania s én tudtam bevinni mert őt nem engedték el szabira. Bevittem. 1 órát kellett várni az eredmenyre.

Mellekesen megjegyzem h az eredmenyre a 4ml, 30millió/ml, élő 85%, mozgó 70%-ra azt írták papírra h kevés. Doki ezen csodálkozott is.

Ezek után nem is foglalkoztunk az egésszel. Ráálltunk a másfel naponta együttletekre, ez második hónapba meghozta az eredmenyt.

231. 8ed80e4016 (válaszként erre: 230. - -aniko-)
2017. jan. 26. 14:16
Pàrom Szegedre ment a kórházba,az andrológián ingyen csinàlták a sperma vizsgàlatot :)
230. -aniko-
2017. jan. 26. 13:36

Sziasztok!


Új vagyok még itt,de szeretnék csatlakozni hozzátok,és remélem mindannyiunknak teljesül a vágya idén :)

Van egy 5,5 éves kislányom,kistesót szeretnénk, 2015 szeptembere óta próbálkozunk. Pajzsmirigy beteg vagyok,de a hormonjaim rendben vannak. Ami nálunk nehezítő tényező,hogy az első terhességem méhen kívüli volt,így csak jobb oldalt van petevezetékem. Múlt héten voltam átjárhatósági vizsgálaton, volt egy pici összenövés,amit a kontrasztanyag "átmosott" ez már éles hónap. Persze mikor betegszem meg,ha nem most :(


A nőgyógyászom javasolta a férjem kivizsgálását is. Olvastam,hogy volt akinek nem rég volt ilyenen a párja. Tudnátok segíteni,hova lehet menni,és kb milyen árban van egy ilyen vizsgálat? Amit találtam ott 27ezer ft-ot láttam,tényleg ennyire drága lenne??

229. Adry1985 (válaszként erre: 227. - Babyboo34)
2017. jan. 26. 08:19
Köszönöm szépen, akkor lehetséges ez is.. remélem a legjobbakat. :) A váladék nálam is talán tüszőrepedésre és peteérésre utalt. Most már normális.
228. Adry1985 (válaszként erre: 226. - Évke)
2017. jan. 26. 08:14
Köszönöm szépen, akkor remélek még. :)
227. Babyboo34 (válaszként erre: 225. - Adry1985)
2017. jan. 26. 06:13

Rn az 1.trim.-be állandóan fáztam, annak ellenére a hőm 37 fölött volt. Ez a hő kitartott a 30.hetig kb, utána lett normál mint régen.

Mellé jött 1.trim az orrdugulás, szinte mindennapos orrvérzés, hányinger, hányás, mellem meglepő csak enyhén érzékeny volt,állandó álmosság, szédülés. H.váladék nem volt másabb mint korábban volt.

226. Évke (válaszként erre: 225. - Adry1985)
2017. jan. 25. 19:43
Nekem a második terhességemnél ugyanilyen megfázós érzésem volt. Még hőemelkedésem is volt pár napig. Úgyhogy drukkolok!!!
2017. jan. 25. 19:29

Lányok, most én kérdeznék....

- Egyrészt fogalmam sincs, hogy milyen hosszú a ciklusom, de átlagban 33-38 nap közötti szokott lenni.

- Másrészt peteérésem tudom biztosra, hogy nem minden hónapban van.

- Harmadrészt nem vagyok egy gyorsan "teherbeesős" típus, a két sikertelen terhességnél is mindig 1-1 évet próbálkoztunk. Most 7 hónap telt el a próbálkozás óta.

De:

Most ebben a hónapban kb. a ciklus 20. napja körül véres nyák jelentkezett (bocsi :)), majd 3 napig nyúlós nyák(még egyszer bocsi :)) jelentkezett. Persze 2 naponta együtt voltunk remélve, hátha.. :)

Ha a 20. napot nézem, akkor jövő héten pénteken nem várom. Tegnap olyan furcsa érzésem volt, mintha bujkálna bennem valami, forrt mindenem, de közben fáztam (gondoltam na influenza), teáztam is stb. Reggelre minden elmúlt. Tudom ez sok minden lehet, de hátha valamelyikőtöknek volt hasonló "tünete" vagy gondol erről valamit.

Anno az egyik terhességemnél volt olyan "megfázós" érzésem, de nem akarom bemagyarázni magamnak.

Köszönöm! :)

2017. jan. 25. 15:26

Nekem is úgy kellett könyörögni hormonsort hogy csináljanak. Meg b-hcg sem akart elküldeni laborba, csak miután nagyon erősködtem h márpedig igen...

Ezután amint meglett elsò Uh eredmenyem, mag.rendelesen meglett a doki akihez járok. Benne mem csalódtam.

223. Adry1985 (válaszként erre: 219. - 8ed80e4016)
2017. jan. 25. 12:00
Kitartás, megértem a kétségeid. De nyilván nem először csinálják, amit.. szóval biztosan tudják mit mikor kell tenniük (feltételezzük a legjobbakat). Fél éve volt sperma vizsgálat és az jól sikerült, akkor tényleg indokolatlan, ha a pároddal nem történt semmi komoly (pl. komolyabb betegség vagy erőteljes életmódbeli változás). Szóval próbálj megnyugodni, ha jó orvosod van és kedvelted eddig ,akkor nem lesz gond. A kivizsgálások nagy részét magán laborokban el tudod végeztetni, ha szükségét érzed. Szorítok!
222. Magni1 (válaszként erre: 219. - 8ed80e4016)
2017. jan. 25. 11:32
Ne abból indulj ki,h vmi baj van! A további vizsgálatok nagyon ktsesek, csomó nincs is tbre, de ha megnyugtat, magánlaborban tudsz csináltatni terheléses cukrot, és trombofília vizsgálatot. A többi ok elég ritka, és ktsben határ a csillagos ég.
2017. jan. 25. 11:01
Sziasztok Lányok! Mindenkinek kívánom a leges legjobbakat és remélem, hogy mihamarabb mindenkinek pozitív tesztel és gyönyörű egészséges gyerkőccel gyarapodik a kis család vagy nagy család!
220. Pitypangusz (válaszként erre: 11. - Annácskaa)
2017. jan. 25. 10:50
annácskaa nagyon sajnálom a legjobbakat kívánom!
2017. jan. 25. 09:53

Annyira izgulok a jövőheti inszem miatt,teljesen pánikba vagyok :(

Az is nagyon frusztrál,hogy a papíromra annyit írtak ismeretlen eredetű infertilitás,tegnap kaptam meg a hormon vérvétel eredményt ami tökéletes,a hsg átjárható petevezetékek.

Ennyiben kimerültek a vizsgálatok,sokaknál csinálnak cukor terhelést,immunólógiai vizsgálatot stb...

Engem meg rögtön küldenek inszemre,mivan ha vmi mégis van ???

Fura ez nekem..

Mától kezdem a hormon kezelést( closti,gonal f 300).

A páromnak is több mint fél éve volt sperma vizsgàlata,kértem a dokit h nézzenek neki egyet az inszem előtt,azt mondta felesleges.

Hát nekem nincs felesleges 40 ezer ft-om ( gyógyszer,injekció ára) ha még sem jó a sperma .

Múlthéten azt mondta 2-3 hónapig kellene profertilt szedni jó oké majd megrendeljük mondta neki.

Tegnap megyek a vérvétel eredményért és közli h jövőhéten inszemet csinálunk már be is írt...

Örülök h ilyen hamar sor került rám,viszont a kivizsgálást nem tartom vmi alaposnak..

218. Laura31 (válaszként erre: 216. - 67065d8ab8)
2017. jan. 25. 07:29
Van egy 6 éves lányom ő lombikprogrammal lett. A születése óta nem védekeztünk, nem estem teherbe igaz nem is tettünk semmit sem érdekében. Most valahogy megerősödött bennem az érzés és gondoltuk belefogunk. Ekkora eredmény javulásra nem is számítottunk. Azt hittük megint mehetünk kaáliba még időpontot is kértünk. Azt hiszem megfogadom a tanácsod Zs79.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook