Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a vaterás EGENS ovulációs tesztről? fórum

Mi a véleményetek a vaterás EGENS ovulációs tesztről? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 26. 18:06
Végül csak ki próbáltam a vaterás tesztet, de a normál érzékenységű elég silány tényleg, ahogy zsanci is írta. Halvány, közepes erősségű csík volt rajta az ovulációm előtti nap :/ Csináltam egy tesztet a rossmanossal is, azon nagyon erős lett a tesztcsík, kétszerese a kontrollcsíknak... szóval senkinek nem ajánlom a vaterásat, mert simán lecsúszhatsz miatta az ovuról... :(
2017. jan. 18. 19:46
Köszi, a válaszokat! Ebben a hónapban még facellét vettem, nem mertem kockáztatni :D De ha ebben a hónapban sem sikerül a project akkor szerintem kipróbálom a vaterásat, bár ez a halvány tesztcsík nem túl bíztató infó... :/
2017. jan. 3. 11:29
Nekem nem jött be a netets occsó, mert mindíg sakkoznom kellett, hogy most már pozi-e vagy sem, sosem volt olyan erős mint a kontrollcsík. Ellenben a 40-es érzékenységű CB mutatta, tehát jó magasan volt, és mégse volt jó a 25-ös. A facalle sztem ár-érték arányban a legjobb.
2017. jan. 2. 21:12
A négyéves lányom vaterás tesztnek köszönhetően fogant. :)
2017. jan. 2. 20:42
jok a vateras tesztek, szerintem nyugodtan :)
2017. jan. 2. 20:16

Az elmúlt hónapokban a rossmannos facelle ovu tesztet használtam, nagyjából elégedett is voltam vele, de kicsit drágállom... ezért gondoltam hogy kipróbálom a vaterás EGENS tesztet, aminek 60 ft darabja, szóval lényegesen kedvezőbb árfekvésű :D

A kérdés az, hogy megbízható-e... esetleg valakinek van tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook