Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felnőttnek melyik köptetőt ajánlanád? fórum

Felnőttnek melyik köptetőt ajánlanád? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 3. 15:49

Coderit köhögéscsillapító, nem túl szerencsés. Bár vényköteles, így legalább dokihoz el kell mennie.

Ha ACC nem használt marad Ambroxol, Paxirasol, Mucopront/Rhinathiol vagy a gyógyszertári (suspensio terpini?)

14. Casse (válaszként erre: 13. - Nyamitörp)
2017. jan. 3. 14:35

Kösziiii


Igen ő egyáltalán nem köhög, csak tele van a torka ezzel a trutyival........eddig a kiköpés helyett le tudta nyelni, de mostmár se le se fel semmi....nagyon szenved.....hiába krákog, szívja, fújja, még öklendezett is, de semmi.....

13. Nyamitörp (válaszként erre: 6. - Casse)
2017. jan. 2. 20:47

Ne itass meg vele mindent, főleg egyszerre, többet ártasz vele, mint használsz.

Eleve sokan tévedésben élnek a köhögés "fajtákkal" szemben. Nem azt nevezik száraz köhögésnek, amikor nem jön fel a letapadt nyák. Azt nevezik száraznak, amikor nincs letapadás. A másik, a köptető, az köptető, tehát az abban segít, hogy a feloldott nyákot fel tud köhögni és kiköpni. De ez sem nyákoldó.

Azért írtam a Coderit tablettát, ez elvileg (nekem legalábbis) feloldja a nyákot, ha ezt végigszedtem utána jöhet a köptető, ami segít gyorsabban megszabadulni a trutymótól.

2017. jan. 2. 18:52
suspensio terpini-t írt fel nekem az ügyeletes doki,mikor már majd megfulladtam a köhögéstől,de semmi nem szakította fel.Nekem az a legjobb!
11. SF
2017. jan. 2. 18:18
A barna gyógyszertárira esküszöm, a többi nekem se használt soha.
10. Casse (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2017. jan. 2. 15:31
Akkor valószínű ez se fog hatni???
9. Casse (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2017. jan. 2. 15:31

Csak mert nem nagyon szaggatja fel neki semmi. :(

Ezért gondoltam.

2017. jan. 2. 14:54
egyébként a fluimucil hatóanyaga ugyanaz, mint az ACC-é
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Casse)
2017. jan. 2. 14:53
indokolatlan kétféle köptető egyidejű adása
2017. jan. 2. 14:01

Köszi. Most a FLUIMUCIL-t néztem ki.



Ambroxollal együtt pl szedhető?

2017. jan. 2. 13:44

patikai kakukkfüves köptető

mindent visz!

2017. jan. 2. 13:20
Coderit tabletta
2017. jan. 2. 08:33
Próbáljátok ki a Fluimucilt, vagy az Ambrobene tablettát. Az utóbbi olcsó, nem veszítesz vele. Mindkettő vény nélkül kapható. Nálunk mindig segíteni szokott.
2017. jan. 2. 08:29
Sinupret csepp
2017. jan. 2. 08:08

Ajánlanátok nekem extra erős, bevált köptetőt?!


ACC nem hatott.


A páromnak semmi nem szakítja fel a lerakódott váladékot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook