Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy szem sminkelése fórum

Nagy szem sminkelése (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. júl. 9. 15:36

sziasztok,szemceruza"helyes használatára tudnátok esetleg tippeket adni?HA nagy szem lányok írnának ,annak még jobban örülnék,fontos lenne,mert ezt a tusos technikát nekem egy kín megcsinálni minden nap,arról nem beszélve,hogy nekem pont úgy esnek a szemem fölött a temészetes redőim,hogy egyébként is nehéz kivitelezni,elegem van már belőle,kínlódjon minden nap a franc/bocs/...

köszi előre is a segítséget

61. Miss Angel (válaszként erre: 60. - Miss Angel)
2017. jan. 29. 20:23

*védjegyem


bocsi .D

2017. jan. 29. 20:23

közben nekem is sikerült végre tökélyre fejlesztenem az elképzelésemet :)azóta minden nap így festem ki magam,köszönöm a tippeket,azt hiszem,nekem is ez a fajta szemkifestés "marad a névjegyem" :)/mármint a tusos macskaszem:)/

tettem fel egy féloldali képet a szememről,úgy csak jobban látszik az eredmény,mennyire szép és pontos az eredmény

rájöttem egyébként,hogy mindkét ecsettel meg lehet csinálni,ha az ember keze már "ráállt"és begyakorlódtak a mozdulatok.tényleg az egész csak gyakorlás kérdése,meg azé,hogy az ember ellessen egy olyan technikát,ahogy neki a legkönnyebben megy.

mindenkinek sok sikert a gyakorolgatáshoz/mert az bizony kell,kinek több,kinek kevesebb:)/,akármilyen szemsminket választ.akinek meg problémája van,annak azért remélem,továbbra is fog segíteni ez a fórum!

59. Miss Angel (válaszként erre: 58. - Miss Angel)
2017. jan. 22. 15:23

közben megtaláltam azt ,amit én vettem és ott az ecset képe is fent van,amit hozzá adtak,link:


[link]

2017. jan. 22. 15:20

sziasztok,lenne egy kérdésem ismét .)

aki esetleg tégelyes tust használ/azt a géles állagút/,milyen ecsetet használtok hozzá?én olyan tust választottam,amihez kaptam ecsetet,de nem tudom...még valahogy a vékonyabb ecsettel sem tudok precízen dolgozni.Ehhez hozzátenném,hogy vízálló,szépen kihegyezett,csavaros cerkával már szép cicás szemeket tudok"csinálni"...tudnátok esetleg linkelni,mármint ecsettípusokat?

sokan látom,videókon is meg amugy is ezt a vékony ferde ecsetet használják tusvonal húzásához.az mennyire jó,tényleg az az "isten"?

az enyém,amit kaptam a tusfestékhez ,két végű,ill kétféle esetből áll,az egyik ilyen vastag,bumszli(szóba sem jöhet nálam a használata :/) a másik egy véknyabb,nem ferde,egy szokványos ecset.


köszi előre is a segitséget

57. reload (válaszként erre: 55. - Miss Angel)
2017. jan. 8. 13:58

Meg azért ne felejtsük el, hogy ezek képek, amiket lehetett előtte korrigálni+profi sminkesek festették ki a szemeket fotózásra.

kár,hogy nem fotóztál, majd legközelebb :)

56. Miss Angel (válaszként erre: 17. - 2ab16d5612)
2017. jan. 8. 10:46
a videóért pedig hálás köszönet,ha ezt a Stephanie Lange videót nem linkeled be,sose találom meg azt a másikat,ami végül is segített :)
55. Miss Angel (válaszként erre: 54. - Reload)
2017. jan. 8. 10:44

egyik szebb,mint a másik,sztem szinte bármelyiket szívesen viselném ezek közül,ha valaki rám tenné :)) pl:ha kozmetikus sminkel ki mert olyan helyre megyek is teljesen rábízom,mit alkot és eddig még mindig tetszett amit csináltak,talán mert ők tényleg eltalálják,mit hogyan,hová,hisz ezt tanulták :) de van 1 örömhírem:)

nem készitettem róla fotót,de tegnap már olyan profi macskaszemet csináltam azzal a technikával,amit mutattam hogy az utcára is ki mertem menni ,irtó jól sikerült,bár ceruzával,kiváncsi leszek, ezt a fajta ecsetes tust mennyire könnyen fogom tudni kezelni,eleinte biztos szokni kell majd :)

köszönöm a tippet,mindenképp meg fogom próbálni ezt a módszert is :)

54. reload
2017. jan. 7. 13:20

[link]



Egyébként próbálhatnál ilyesmit is, hogy nem egy video-t nézel, hanem be van számozva képen, hogy mit hova és milyen sorrendbe. Ezzel is lehetne kísérletezni, ha a szín nem is jó, de a festési technikát gyakorolhatod.

53. reload (válaszként erre: 52. - Miss Angel)
2017. jan. 7. 13:18

Biztos menni fog, csak sokat kell gyakorolni :)

Azért mondtam az elején, hogy szerintem először egy színt kéne találnod, ami tetszik és azzal variálni, aztán szépen lassan rátalálsz arra a technikára és árnyalatra, ami igazán te vagy.

52. Miss Angel (válaszként erre: 51. - Reload)
2017. jan. 7. 11:52

uhh de szépek,mi irigy tudok már lenni azokra,akik ezt meg tudják csinálni :D :D

fogom gyakorolni,megígérem,bár ez kicsit nehezebb dió nekem,mint a tusozás :)nem tudom miért,de nem látom át a satírozási technikát,EGYELŐRE .De remélem,előbb-utóbb ebben is fogok fejlődni.....

51. reload
2017. jan. 7. 06:27
50. reload
2017. jan. 7. 06:26

[link]



ilyesmire gondoltam

49. reload (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2017. jan. 7. 06:25

Ez szép lett!!!


Lefényképezhetnéd a szemed is egyben :)

A világos színek nagyítják a szemet az tény, de ha a vonalat kicsit belesatírozod a szemhéjpúderbe, akkor már sötétebb lesz!

48. 8a65af67ce (válaszként erre: 47. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 23:16
Jó! :D
47. Miss Angel (válaszként erre: 46. - 8a65af67ce)
2017. jan. 6. 23:13
ha tussal alkotok majd,ígérem meglesz ;)
46. 8a65af67ce (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 20:02
Szerintem jó. De látnunk kellene mindkét szemed egyszerre, hogy áll. :D
45. Miss Angel (válaszként erre: 44. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 19:59
ja,képek fenn.....
2017. jan. 6. 19:55
na alkottam,igaz,hogy automata ceruzával/jelenleg csak ez van itthon/,de azzal a módszerrel,amit belinkeltem.Aztán minél hamarabb beszerzek egy tégelyes tust ,ecsettel.....
43. 8a65af67ce (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 15:07
:D
42. Miss Angel (válaszként erre: 41. - 8a65af67ce)
2017. jan. 6. 14:44
ha láttál még böte kezű embert ...:)))))
41. 8a65af67ce (válaszként erre: 40. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 14:41
Én is inkább a szememet szoktam kifesteni, néha rúzst is használok. Amúgy egy cicaszemet, füstölést hogy lehet elrontani? :D Szerintem jobban sminkelsz, mint hiszed. Csak valamiért elégedetlen vagy vele...
40. Miss Angel (válaszként erre: 39. - 8a65af67ce)
2017. jan. 6. 14:16
ebben is igazad van.Ha valakinek kevesebb a tehetsége hozzá/lásd :Én .D/,akkor nyilván minden reggel szenvedésnek éli meg az egészet,ezért is marad sokszor a spirál aztán szevasz...meg a szájfény vagy rúzs,de az meg egyszerűen nem bírom megszokni magamon,minden bajom van,legalábbis egész nap nem.Aki meg ügyesebb annak megéri mert jól is érzi vele magát/nyilván nem sminkelne ha nem így lenne :)/ + kiéli a kreativitását. :)
39. 8a65af67ce (válaszként erre: 38. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 13:55
Dehogy hibátlan! :D Csak nem érdekel annyira. A napokban is nézegettem a sztárokat smink nélkül. Mind egyformák vagyunk. Mindenkit lehet tökéletesre sminkelni. :D Kérdés, hogy mennyire éri meg neked naponta szarakodni vele.
38. Miss Angel (válaszként erre: 37. - 8a65af67ce)
2017. jan. 6. 13:45

akkor biztosan hibátlan a bőröd :)


nekem most nem egészen,de rajta vagyok ,hogy javuljon.

Teljesen igazat adok neked,ha nem kínlódsz annyira világos bőrrel az alapozó színének kiválasztásával,minek szenvedni,ha nem muszáj.

Nekem pont a másik véglet,minden fajtábol,amit eddig próbáltam/bár én már csak egyetlent használok,ami bevált/a legsötétebb kellett,a "beige" árnyalat.Az meg tényleg gáz,ha elüt a szín :/

37. 8a65af67ce (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 13:08
Naponta kellene sminkelj, amíg belejössz. Én az alapozót utálom, nem is használom. :D Annyira világos a bőröm, hogy a legtöbb elüt tőle. És nem bírom a természetellenes arcszínt.
2017. jan. 6. 12:43
még 1 dolog:van valaki köztetek ,aki esetleg olyan ecsetes-tégelyes tussal dolgozik,mint a lány? mennyire nehéz vele boldogulni???
2017. jan. 6. 12:42

ja amit kitapasztaltam és észre vettem,az az,hogy azok a festések/kihúzási technikák,amik oldalra nyújtják,ill hosszítják a szemeimet azok irtó jól állnak,csak kivitelezni nem tudom.Még eddig a tusvonalas verzió tetszik legjobban abbol,amit javasoltatok,abból meg van annyi video,hogy el lehet bennük veszni:) eddig van 1 technika,amit el tudnék képzelni:


[link]


ebből a harmadik.De a csajnak annyira más nszeme van,mint nekem,nekem pont ott vannak a természetes szemhéjredőim,ahol neki nincs,ahová a farkincát húzza,és egyéb nehézségek,de most elsőre sztem erre fogok ráállni.

34. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 12:36
*tedd föl
33. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Reload)
2017. jan. 6. 12:35

a világos színek nagyobbítják a szemhéjat,sajna :/ A sötéttel meg jól kell tudni bánni,tudni kell hogy tett föl,milyen más színekkel együtt,hogy jó legyen,különben ha azt magában felrakod a szemhéjadra ami amugy is nagy,úgy nézel ki mint akinek benyomtak egyet :D

egyébként nem adom fel,ha van idöm,fáradhatatlanul nézem a videókat és gyakorolok továbbra is,csak tegnap kicsit túlzásba vittem:/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook