Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi a véleményetek a MyProtein Flavdrops ízesítőcseppekről?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Sunflower902017-01-18 17:51
A A banános is finom :)

7. LieTilt2017-01-17 16:39
Epres >>> finom, és sokáig elég, bár én csak simán vízbe szoktam... :)

6. Sunflower902017-01-06 07:32
Tegnap megérkezett a MyPrtotein csomag, épp most eszem a zabkásámat 1 kocka étcsokival és az epres izesitőcseppel. Nagyon intenziv illata van, és kellemesen epressé tette a kásámat. Nem érzem műnek, bár lehet, hogy befolyásolja az étcsoki is,úgyhogy majd megkóstolom simán is. :)
(válasz Ilike1984 5. hozzászólására)

5. Ilike19842017-01-02 09:35
Engem érdekel, úgyhogy várom a beszámolót :)
(válasz Sunflower90 4. hozzászólására)

4. Sunflower902017-01-02 08:31
Na még túróval nem próbáltam. Köszi a tippet! :)

Egyébként én is próbálom gyümölccsel,fahéjjal,kókuszreszelékkel,kakaóporral, étcsokival felturbózni,de már unom így picit, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozom ezekkel az ízesítőcseppekkel. Rendeltem kétfélét, majd beszámolok itt róla, hátha mást is érdekel a dolog.

3. Ilike19842016-12-29 12:22
Én kakaót, túrót, fahéjat, kókuszreszeléket, reszelt almát, vagy asztalt sárgabarackot. Annyi féle változata van. :)
(válasz hoponopoo 2. hozzászólására)

2. hoponopoo2016-12-28 08:49
Szia!
Én fahéjat, kókuszreszeléket, reszelt almát, mikor mit szoktam beletenni ízturbónak.
Tök jó, és nem annyira mű :)
(válasz Sunflower90 1. hozzászólására)

1. Sunflower902016-12-28 08:47
Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata a MyProtein ízesítőcseppekkel kapcsolatban? Nem mű az ízük? Melyik a legjobb íz? Nagy kedvencem a zabkása és szeretném kicsit felturbózni, hogy ne legyen unalmas.
Köszönöm, ha valaki ír.