Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérhet-e egy nő randit a férfitól? fórum

Kérhet-e egy nő randit a férfitól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2017. jan. 1. 07:48
persze kerhetsz
175. moonlight13 (válaszként erre: 21. - 56a1106a39)
2016. dec. 29. 21:48

Én pont ilyesmire gondoltam. Megkérdezni, hogy teltek az ünnepek, ki mit csinált, és mit fog csinálni Szilveszterkor, stb.

Ha ekkor sem terelődik a szó a randira, akkor passz!

174. massalhangzo (válaszként erre: 166. - Milupa7781)
2016. dec. 29. 20:26

de ha te is ismerkedsz masokkal mellette, akkor mi jogon akarnad elokapni barmilyen komoly beszelgetesre vagy dontesre? nem ertem. mert ha te normalis kapcsolatot akarsz vele az elejetol, akkor jogos lenne az elvaras, hogy o is igy tegyen, vagy ha nem akar, akkor zarjatok le. de te elfogadtad, hogy csak ritkasan talalkoztok, nem is igazan van semmi. nem is ismeritek egymast igazan, nem lehet elvarni semmit. az vagy jon magatol az elejetol fogva, vagy nem


annyit azert mar talalkoztatok, hogy ha kolcsonosen nagy szimpatia, vonzodas es akaras lenne, akkor nem lennenek kerdesek es gorcsok

173. sanyinak (válaszként erre: 172. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 21:14
Mesélj már valami jó zaftos sztorit! :)
172. e36c6ad80e (válaszként erre: 170. - Sanyinak)
2016. dec. 28. 20:47
Attól függ, milyen kedvem van :)nem kicsit lesz megszívatva :D mert annyira jól esik! Olyan naivak tudnak lenni a pasik :)
171. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 20:45
170. sanyinak (válaszként erre: 168. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 20:24
Az milyen, amikor neki "vége" van?
169. 2104cc91e8 (válaszként erre: 168. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 20:10
Tökéletesen egyetértek minden szavaddal!
168. e36c6ad80e (válaszként erre: 162. - Massalhangzo)
2016. dec. 28. 19:57

A tettek vagy a tettek hiánya sokkal többet mondanak, mint a szavak, ez nagyon igaz véleményem szerint is.


Én, ha nem keres két napig a pasi, utána már törlöm mindenhonnan. Kivéve ha kómában fekszik, meghalt valami közeli rokona, vagy ilyen nagyon morbid történt. De elfogadhatatlan ez, ha kapcsolat alakulásáról van szó.


Ha meg nem keres, ez önmagáért beszél, akkor nem alakul egyszerűen semmi, mert nem történik semmi.


Viszont ha történt szex az X-edik alkalommal, és úgy nem keres, és nem tisztázta, hogy csak alkalmi kapcsolatot akar, akkor vérszemet kapok :) és neki vége.

167. e36c6ad80e (válaszként erre: 161. - Csikil4ny)
2016. dec. 28. 19:53

Ne vedd úgy, hogy neked estem. Inkább voltak kommunikációs problémák :)csak milyen sokan nem képesek nyíltan beszélni és őszintén, hozzászoktak a játszmákhoz, mellédumáláshoz, hazudozáshoz. És az a baj, hogy ehhez van partner, mert a másik fél ebbe belemegy és folytatják a játékot, ami valamelyikük idegeit felőrli. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne és mennyi felesleges kört és időt takarítanának meg emberek, ha csak egy fél órára végre leülnének a legfontosabb dolgokról őszintén beszélni.


Azt "szeretem" még, amikor a pasik beszélnek mindenről, munkáról, sportról, csak a lényegről nem. Érzelmekről, célokról, a kapcsolatról. Az ilyenek mögött mindig valami hazugság van.

166. milupa7781 (válaszként erre: 162. - Massalhangzo)
2016. dec. 28. 17:19
Nem mondtam,h.nem ismerkedem másokkal,ebbe belefér a közös progi is
165. milupa7781 (válaszként erre: 162. - Massalhangzo)
2016. dec. 28. 17:16
Mondjuk ő hívott fel,h.bajom van e vele,azért nem jelentkezem,elkezdtem mondani,h.mi nem tetszett..így gondoltam a komoly normális beszélgetést..érdekes lenne bármilyen,akár alkalmi kapcsolatba is ne lehetne komolyabban beszélni,ha már kérdezi
164. e8da813d29 (válaszként erre: 163. - C73db520ef)
2016. dec. 28. 17:00
Nekem pl az a komoly, ha valaki szeretne velem sokat lenni, mert jól érzi magát velem, sok közös élményt keresne velem, nem csetelésben merülne ki a "kapcsolatunk"
163. c73db520ef (válaszként erre: 162. - Massalhangzo)
2016. dec. 28. 16:33

Mit ertesz "komoly" alatt?

A harangok megkonditasat nem lehet azonnal megrendelni.

162. massalhangzo (válaszként erre: 160. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 16:27

en nem is probalnek komolyan beszelni egy pasival, akivel nincs semmi komoly, mert minek? :D nyilvanvalo, hogy nem akar komolyat, nem vesz komolyan, annyira nem jovok be neki


a csaj helyeben ha ez is jobb neki most, mint a semmi, akkor elfogadnam, hogy legalabb neha program valakivel, akivel jol erzem magam, kozben ismerkednek, es ha jonne jobb jelolt, akkor lezarnam


minek valakit elorangatni es rakenyszeriteni "komoly" beszelgetest, aki eleve nem ugy all hozzam?

161. csikil4ny (válaszként erre: 160. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 16:15

Kifejezetten furcsa, hogy a tegnap nekem estél, ahogy látom nagyon is hasonlóan gondolkodunk. :)


Csak bólogatni tudok, szerintem is az egyenes tiszta beszéd az alapja bármilyen emberi kapcsolatnak.

2016. dec. 28. 16:08

Engem kifejezetten irritál, amikor komolyan próbálok beszélni valakivel és humorkodik. Elbagatellizálja azt, amit én nagyon is komolyan veszek. Ez a pasi ilyen viselkedés után labdába sem rúghatna nálam.


Biztos, hogy másokkal is cseverészik a pasi, de még nincs is kapcsolat, mert nincs, csak játszadozás és játszmázás van.

159. massalhangzo (válaszként erre: 157. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 16:00

en is ezt gondolom, ha eltunne egy pasi par napra, akkor nem erdekelne. de egy nonel is igy van, azt gondolnam, nem megbizhato es nem is erdekli a pasi


ez a 40-es meg valoszinuleg elvan masokkal is, szamara ez nem egy kapcsolat vagy egyutt leves, inkabb csak alkalmi viszony. valoszinuleg ezert uti el a dolgokat humorral, mert oszinten felelni barmire, ha a no nem vette le, hogy mi van, feleslege egy feluletes ismeretsegben

158. e36c6ad80e (válaszként erre: 155. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 15:49
Humor, igen, terelés a valóságról. Nekem ez nem tetszik. Ha te komolyan beszélsz, mit játssza a humor heroldot? Jaj de viszket a tenyerem.
157. e36c6ad80e (válaszként erre: 154. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 15:49

Ezt nevezik játszmázásnak. Eltűnni, aztán meg nem, bocsi, de ez gyerekes nagyon. Két érett, felnőtt ember nem játszmázik, nem játszik eltűnősdit. Nálam, ha valaki eltűnik, akkor tűnjön. Nincs olyan, hogy nem keres 2-3 napig, aztán meg hopp, újra felbukkan és hagyom, hogy magyarázkodjon. Nem. Vagy alakul a kapcsolat és naponta többször kommunikálunk, sms-eket írogat, hívogat minden nap, vagy ne legyen semmi. Én nem akarlak szétszedni :) azért írom le, mert úgy látom, nem az a normális és elfogadható, amiben vagy és nem ezt érdemled.


A pasikáról a véleményem az, hogy 40 - es éveiben ultra gáz ez a viselkedés, infantilis, az egész nem férfias. :(

156. massalhangzo (válaszként erre: 149. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 15:44

neten tartani a kapcsolatot valakivel, irogatni neki nem nagy kunszt, foleg ha nincs igazi kapcsolat, ami lefoglalna az embert, ugyhogy ezen ne agyalj, hogy miert irogat. ez nem igazi kapcsolattartas, torodes, erdeklodes, az a valosagban van, ha van


a helyedben nem jatszmaznek, mert felesleges. ha neked se szamit igazan a pasi, akkor fogadd el, hogy most jo, hogy van, es neha programok, nem kell elerhetetlent vagy egyebet jatszani, mert igazabol nem erdekli. persze hogy barki, akivel napi kapcsolatban vagy neten, es eltunik, nem valaszol, nem elerheto, az kivaltja beloled azt, hogy most mi van, de ez nem igazi aggodas


elvezd ki a jot, ha pedig te tobbet szeretnel, es ezert jatszmazol, akkor is felejtsd el. ha tobbet akarod latni, tereld ugy a beszelgetest, a kapcsolat menetet, ha nem vevo ra, akkor pedig keress mast

155. milupa7781 (válaszként erre: 153. - E36c6ad80e)
2016. dec. 28. 15:39
ma mindenképpen lesz rá módom, hogy megbeszéljem vele a dolgokat nem óhajtom átvinni a következő évre ezt a dolgot..egyébként azt hiszi humorral mindent meg lehet oldani, de én már mondtam neki, nem biztos, hogy mindenre jó megoldás..
154. milupa7781 (válaszként erre: 151. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 28. 15:36
nem álmodozom..annyira tart ő is bizonytalanságban engem, mint amennyire én őt..én is tűntem el majd egy egész napra és a fene megette, hogy hol vagyok tán baj van..játék amit nem akarok játszani, de én vagyok a hülye..most lehet szétszedni hogy minek ez meg stb..stb..de azt hiszem ez egy jó tapasztalat ahhoz, hogy tudjam milyet nem akarok többet..
153. e36c6ad80e (válaszként erre: 129. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 15:31
Kicsit idegölő ez, amikor az ember azon gondolkozik, hogy mit gondolhat a másik és mit minek vett. Én a helyedben, ha akarok tőle valamit, tiszta vizet öntenék még ma a pohárba, megkérdeznék mindent, amit akarok és elmondanám, én mit szeretnék. A kommunikáció lenne bármilyen kapcsolat egyik alapja. Őszinte, nyílt kommunikáció. Ha erre nem vevő, akkor is biztos kell?
152. e36c6ad80e (válaszként erre: 127. - Idhikai)
2016. dec. 28. 15:29
Én néha nagyon beleválasztottam, így ha néha szimpi valaki, akkor kérdezem meg ezeket. Csak akkor, ha van köztünk vonzalom. Jártam meg már egy - két alkalommal ilyen problémák miatt, így azóta ezekről a tényekről kifaggatom az illetőt :)néha kifejezetten tetszik a pasiknak. Akinek meg nem, annak kalap - kabát.
2016. dec. 28. 15:27
én pont az vettem ki abból amiket ír, hogy pont ilyen álmodozó típus, a ffi. sokszor nem keresi, nincs konkrét randi, vagy lemond egy konkrét randit, bizonytalanságban tartja stb. mégis küzd tovább ebben a kapcsolatban. hát ha szívemből javasolnék neki erre a dologra megoldást: hagyja ott, ez a férfi vagy nem akarja őt, vagy nem is tudja mit akar. Ne pazarolja rá az időt. Végül is szerintem (persze csak az én véleményem) ez lenne a legjobb
150. csikil4ny (válaszként erre: 148. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 28. 15:18
Egy-két csalódás után az lesz ő is, az ember előbb-utóbb rájön, hogy mi a legjobb számára. Persze van, aki évekig álmodozik, de nem hiszem, hogy a kérdező az a típus lenne. :)
149. milupa7781 (válaszként erre: 145. - Massalhangzo)
2016. dec. 28. 15:16
nem is vettem bántásnak..igazából azt hiszem az a szitu van amit leírtál, hogy nincs nagyon más, de vele meg elvagyunk amikor találkozunk, azonkívül mindig érdekli mit csinálok mikor és főként, hogy kivel..ugyanakkor meg olyan is van, amikor azt sem tudjuk, hogy éppen hol van a másik..de olyan még nem volt hogy ne beszéljünk akár egy napig is egymással..ezt fejtse meg valaki...szeretnék igen olyat mint amit írtál is, hogy ne kelljen azon agyalnom, hogy miért nem hív el..stb..
148. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 139. - Csikil4ny)
2016. dec. 28. 15:15
igen, pont ezt írtam az előbb is, hogy én még véletlenül sem csináltam volna ezt a totojázást egyetlen kapcsolatomban sem, mert vagy "akar" a ffi és akkor randizunk és konkrétan együtt járunk vagy gyorsan felejtsen el. de ez én vagyok és ezt nem javasoltam volna a kérdezőnek mert látszik, hogy ő nem ez a típus ilyen "drasztikus" lépésre hogy vagy működik vagy felejts el nincs még ráállva.
147. massalhangzo (válaszként erre: 144. - Milupa7781)
2016. dec. 28. 15:11
kerdezni ne felj. ha nem olyan valaszt kapsz, ami tetszik, tovabb allhatsz, legalabb idot sporolsz magadnak, es nem vesztegeted olyanra, akire nem kene. ha meg olyat kapsz, ami tetszik, akkor tudod, mi a szitu :D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook