Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzelmileg végem van :( fórum

Érzelmileg végem van :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. dec. 27. 09:56
Minek indít valaki fórumot, hogy aztán törölje magát?? Na mindegy, egy újabb hasznos topik..
2016. dec. 25. 21:03

Nem olvastam, de:


A vég az egy új kezdet!

2016. dec. 25. 20:01
Magadért küzdj most és ne érte
2016. dec. 25. 20:00
Még nem tartasz itt akármennyi könyvet is olvastál. Folytasd a terápiát
66. f52a0b4925 (válaszként erre: 21. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 19:59
Igen ez így van. Ez a depresszió. Ismerem sajnos. Terápiával sokat lehet javítani. Ez nem a szerelemről szól most akármit is érzel. Akkor leszel jól ha ki mered mondani hogy akárhogy alakul Te nem roppansz össze
65. e36c6ad80e (válaszként erre: 56. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 17:25
Neked ez a dögunalom kell? Ha eddig nem volt jó, miért lenne most az? Egy darabig lehetsz megalkuvó, de megjósolhatom: ha újra összejön a dolog, max. egy év és ugyanaz lesz. Bérlet a színházba, semmi bulizás, csak nehogy legyen gyereketek.
64. e36c6ad80e (válaszként erre: 54. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 17:23

Jaj te. Mi az, hogy küzdj érte? Drága, ez nem mérkőzés, ha már elvárja azt, hogy küzdj érte, akkor az megint nem ok. Az igaz szerelemben nem kell küzdeni senkiért, mert a küzdelem az negatív dolog a magánéletben, az azt jelenti, hogy ha azt nem teszed, akkor nem lesz veled? Ja, ha nem küzdesz érte, akkor nem téged szeret majd? Ez az ő egojáról szól. Hagyd már ezt a pasast a fenébe.


Nem volt neki kötelező akkor menni hozzád, amikor te akartad. Mondhatta volna, beszéljetek meg másik időpontot. És amiért ő akkor ment, most elvárja, hogy te teljesen rendeld alá magad neki? Mert ez a helyzet. Te meg képes lennél erre? Nincs tartásod.


Minek neki mankó, rokkant vagy mi? Vagy lelkileg? Mi vagy te szociális otthon? Vagy gondozónő? Szerinted ez az élet? Nyíljon már fel a szemed. Azt írtad, neki mankó kell. Akkor ő sérült, szerencsétlen. Te mankó akarsz lenni? A legszebb éveidben.


Meg, hogy bizonytalanságban hagy téged, nem biztos, hogy érdekled januárban. Én a helyedben most írnék neki egy sms-t, nem ragoznám túl, csak annyit, hogy apukám, ha januárban nem biztos, hogy érdekellek, decemberben sem kell, hogy érdekeljek. Aztán innék egy pohár pezsgőt az új életemre és az elengedésre. Ez a pasi nem férfi. Egy bizonytalan görcs. És már húz magával a mélybe.

63. túrógombócka (válaszként erre: 56. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 17:00

nem röhögtetek együtt? milyen kapcsolat volt ez?

(még olyannal is röhögtem együtt, akivel kapcsolatom se volt.)

2016. dec. 25. 16:37

Na jó, nem bírom ki. Mitől lesz szebb-jobb a kapcsolatod ezzel a pasival, ha újra összejöttök? Változni fog valami? Lesznek más programjaitok is, amit te igényelsz? Lesznek külön csajos dolgaid, pl. elmenni meginni egy kávét barátnőkkel, vagy vásárolgatni, vagy sem? Ha jól értettem a saját külön életedet hiányoltad, az én-időt. Lesz ilyen, ha újra összejöttök vagy megint kezdődik minden előről, a féltékenykedés, önbizalom rombolás. Megismered a tágabb köreit is, vagy marad a családja csupán? Én erősen kétlem, hogy szebb-jobb lesz az életed, ha újrakezditek. 28 vagy, mennyi időt akarsz még pazarolni erre a kapcsolatra?

Ez nem egy normális kapcsolat, azt tudod?

2016. dec. 25. 16:28
Valahol nagyon megrekedtel erzelmileg.
60. csikil4ny (válaszként erre: 58. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 16:09
Olyanokat írsz róla, amit egy normális férfi nem tesz...
59. massalhangzo (válaszként erre: 58. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:52

miert lenne feltekeny azert, mert anyaddal boltba mesz?


nem tudom, olyasmiket irsz, amikre siman mondanam, hogy kacsa, es megint nem ertem a rinyat. necc combfixben trillazni elotte, mert 10 ez utan erre biztos beindul es orok szerelem ejti rabul. meg biztos feltekenysegi rohamot kap, mert anyaddal elmesz a boltba, mikozben szarik ra, hogy nem vagytok egyutt unnepek alatt sem


ha barmi igaz abbol, amiket itt irtal, boritekold, hogy a pali ott fog hagyni. szerintem bekulni se fog, max. maszatolni a labaid kozott, ha nagyon eroszakos vagy, de legjobb esetben is valami felmegoldasba belemegy, es par het utan szakit vegleg

58. 960220fa6c (válaszként erre: 55. - Massalhangzo)
2016. dec. 25. 15:47

Remélem, hogy tuti hogy visszavesz.


Sajnos még az elszigetelt életvitel egy szuper kis depresszióval is megajándékozott mellette. Így a most kialakított életemet nem tudnám feladni. Remélem nem őrülne bele a féltékenységbe attól hogy anyukámmal megyek boltba vagy barátnőmmel színházba.

57. massalhangzo (válaszként erre: 56. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:46

lehet, hogy nem latod a leirasaidbol, de nagyon nem vagytok egymashoz valok. engedd el, hogy te is, o is talalhassatok valami ujat


bar nem kell elengedned, ha egy pasi nem bekul rogton, azt meg eroszakkal huzogathatod vissza vagy agyba rangathatod parszor, de nagyon hamar tovabb fog lepni. keszulj fel erre, es inkabb azt erositsd magadban, hogy ha ennyire hianyoltal mindenfelet a kapcsolatban, o sem tudott igazi nokent kezelni, te sem igazi ferfikent, nem volt olyan eros szeretet sem, foleg a reszedrol, akkor neked egeszen masmilyen pasi kell. de a kovetkezonel ne viselkedj ugy, mint vele, nem minden pasi papucstipus, es elszalaszthatsz valaki jot

56. 960220fa6c (válaszként erre: 53. - Csikil4ny)
2016. dec. 25. 15:41

Úgy érzem hogy egy szuper program, ahol nem a régi emberként tekintünk a másikra remek lehetőség volna.

Ezt követően ha nem keres én még egyszer fogom egy hasonló, mindenben a kedvében járós programra elhívni. Hihetetlen, úgy telt el 10 év hogy nem voltak ilyenek. Mert nekem kettesben már nem volt kedvem mindenhez, akkor már inkább otthon pihenés. Mások elől pedig erősen elzárkóztunk.

Amennyiben a második program is jól sül el és tartósan nem keres akkor leállok.


Az bánt, hogy nem is éltünk. Nem voltunk részegek bulikban, röhögtünk együtt, itatott le mentünk volna koncertre. Miért nem akarta ezeket velem sosem? Színházba is a nagy szülei bérletével mentünk. Ugyanazt az életet éltük, sőt sokkal ingerszegényebbet mint a szülei most.

Féltékeny típus én pedig alkalmazkodtam ehhez, hogy nem beszélek fiúkkal pláne nem megyek nélküle sehova, pláne nem szórakozni. Erre okot is adhattam valamivel, de nem igazán tudom mivel.


Szeretném a felnőtt kori énjeinket összehozni. Túl sok minden jó dolog is összeköt minket.

Bármit megtennék hogy működjön.

55. massalhangzo (válaszként erre: 45. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:34

nem ertem, mit remelsz, kiderult a 10 ev alatt boven, mennyire nem kellett volna 10 ev sem, az 1 is sok lett volna


vagyis ertem, hogy hianyzik, mert tizeneves korodtol csak o volt, raadasul barhogy banhattal vele, barmit tehettel, mindent elviselt es nem szakitott


boven itt az ideje, hogy o talaljon maganak egy not, aki igazan szereti onmagaert, es te is megtalald azt a ferfit, akit szeretni tudsz, egyenrangu felkent kezelni egy kapcsolatban


gondolod, 10 ev utan hirtelen o lesz szamodra a ferfi, ha eddig nem volt, es 10 ev alatt ne valtozott, erett volna be annyira o is, hogy lassan ne legyen elege, es ha meg ki is bekultok unnepi ahitatbol, ne legyen vegleg vege hamarosan?


szerintem rendezkedj be arra, hogy tovabb lepjetek mindketten, mert ez lesz. hiaba probalod utolag isteniteni, vilagos, hogy rendes pasi, szeretett, lehetett ra szamitani, csak sajna te nem szeretted igazan, es most is csak azert vagy kiakadva, mert nem tuti, hogy visszavesz.

54. 960220fa6c (válaszként erre: 52. - E36c6ad80e)
2016. dec. 25. 15:32

Valóban, hatalmas elvárásokkal megyek a 28-ra. Egyszerűen meg vagyok őrülve. Hiába mondja mindenki,hogy ennyit egyik pasi sem érdemel én tudom, hogy ő ettől bizony sokkal többet is.

A 23-ai incidenst csak anyukám és Ti tudjátok mert tudom, ha tesóm vagy bárkim megtudná nagyon kikapnék jogosan. Már olyan jól voltam.


Azért akarok dögös lenni, elbűvölő, csodaszexi mert nekünk ez kimaradt. Kimaradtak a társasági programok is.

Maximum az ő szüleivel ami nekem kevés volt, azaz hiányzott az élet.

Kimaradt hogy fel akarjon falni a szemeivel.


Azt szeretném, hogy a felnőtt nőtt lássa bennem, ne az egykori gyerek önmagamat.


Igen, a 28 is erőltetett időpont jól tudom. De ő mindig ezt hiányolta, hogy küzdjek érte ahogy annak idején ő is küzdött értem. Hogy amikor én akartam ő akkor is jött.

Azonban én úgy gondolom, hogy nincs mire várni.

Mikor felmentem és beszélgettünk mondta hogy őt már a szex sem érdekli. Aztán összehoztuk. Mondta hogy lelkileg ez sokat visszavett belőle. Áhhhh, most már egyre rosszabb. Lehet hogy sötétedik és úgy borul el az agyam. Csak ő nagyon szereti a szexet velem, mindene. És nagyon meg volt ijedve hogy már nem megy neki. És olyan jó volt bebizonyítani, hogy megy és nem is rossz.

Szóval ha hagyja én mint egy erős mankó ott lennénk mellette szép csendben.


Mikor pedig erős próbáltam lenni, hogy osszuk el a dolgainkat minden második alkalommal visszakozott. Volt hogy időt kért. Mondtam hogy oké, csak hogy mennyit. Nem tudja. Január. Mondom oké. Akkor hogy nem is biztos hogy akkor arra jut hogy érdeklem. Mondom akkor szépen csendben elviszem a cuccokat és osztozunk. Azt meg ne.

Szóval teljes a káosz és az őrület.

53. csikil4ny (válaszként erre: 45. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:22

Irreális most az elvárásod: ha eddig nem működött köztetek a kapcsolat, akkor most önmagad megtagadva egészen másként fogsz viselkedni, hogy működjön?


Az érzelmeid normálisak. Ki ne gondolná úgy - főleg karácsonykor -, hogy vissza szeretné kapni a régi életét, hisz annyi minden összeköt, de aztán amikor újra benne leszel, akkor újra ugyanazok a dolgok fognak zavarni, sőt, te magad írtad, hogy a sérelmei miatt most már aláz téged. Egészen biztos, hogy kell ez neked?


(Én is inogtam meg válás után is, de értelmetlen lett volna a folytatás.)

2016. dec. 25. 15:16

Valami miatt csak úgy tekintettél rá, hogy ezt váltotta ki belőled, és ahogy írtad, nem hagyott neked magánszférát. Figyelj, amitől én rosszul vagyok, ha egy pasi csak velem/mellettem akar lenni mindig, nem hagy szabad teret. Attól menekülök.


Ne függjön tőle, hogy érzed magad. És ne ostorozd már magad. Azt, hogy ostorozod magad, valami kiváltotta belőled és ez a valami az ő viselkedése, illetve amiket mondott neked. Mint egy agymosás, amiből most kezdesz ébredezni.


Számomra akkor jó egy párkapcsolat, ha benne vagyok és boldog vagyok, jól érzem magam a bőrömben és egyszerűen szárnyalok. Amikor a párom jelenléte jó hatással van az egész életemre, felemel, nem pedig lehúz.


És most, hogy így akarsz megjelenni előtte, ez megint egy furcsa dolog. Egy nagy elvárással indulsz a 28-i találkára. Azzal, hogy elaléljon stb. Ez valahogy nem jó. Ne várj el semmit, ne számíts semmire, és add önmagad, úgy, hogy neked jó legyen. Ne neki akarj megfelelni, hanem magadnak. Ha felöltözöl, magad miatt vegyél fel olyan szerkót. Ne függj a pasitól. Soha, egytől sem.

2016. dec. 25. 15:15
amit olvastam abból az derül ki számomra, hogy 10 éven keresztül veszekedtetek, nem igazán voltak társasági programjaitok aztán ki tudja hányadik veszekedés után szakítottatok és ő most már időt kér, ebbe a 28-i időpontba is mintha kizárólag azért egyezett volna bele, hogy levegőt vehessen. szerintem időt kéne hagyni még magatoknak. valóban fennáll a veszély, hogy ez alatt az idő alatt talál kedvesebbet és csinosabbat de akkor se mássz ennyire agresszívan a nyakára, hagyd hogy döntsön
50. e36c6ad80e (válaszként erre: 47. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:09
Máris meg van a válasz. :)
49. e36c6ad80e (válaszként erre: 46. - Fc05b4bfbb)
2016. dec. 25. 15:08
Nem :) a fórum indítónak, csak a tiedről jutott eszembe.
48. andi6020 (válaszként erre: 32. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 15:06
Nem mindegy.
47. 960220fa6c (válaszként erre: 46. - Fc05b4bfbb)
2016. dec. 25. 15:01

Szerintem csak automatikusan a legutolsó hozzászólásra ment rá.

Én legalábbis magamra vettem.

:)

46. fc05b4bfbb (válaszként erre: 29. - E36c6ad80e)
2016. dec. 25. 15:00
Biztos, hogy nekem írtad?
45. 960220fa6c (válaszként erre: 42. - Csikil4ny)
2016. dec. 25. 14:58

Köszönöm a kedves szavaidat.

Én benne vagyok akár a pár terápiában is.


Amikor velem volt, még gondolkodni sem tudtam és bizony kellett az idő hogy rájöjjek dolgokra. Mi sosem voltunk külön, sosem szórakoztunk külön és semmi. Nem volt olyan hogy úgy mentem volna haza vagy találkozni vele az elején, hogy jaj de régen láttalak mert ilyen nem volt.


Csak számolom a napokat visszafelé, szinte már az órákat és perceket hogy mikor mehetek már hozzá. Eddig ő volt ilyen, mindig hiányolta hogy én nem vagyok ilyen. Én meg csak flegmán mondtam olyankor hogy aki menni akar azt hagyni kell menni, így én nem aláznám meg magam. Sajnos ezt túl sokszor és túl komolyan mondtam neki. Sokszor sírt is szinte, hogy ő tudja, hogy közel sem tennék meg ennyi mindent érte. És akkor bizony azt gondoltam, hogy igen, igaza van.

Aztán az ember rájön annyi mindenre. Hogy szereted a másikat csak sosem voltatok külön. Sosem érezhettem hogy hiányzik.

Ami mindkettőnknek rossz volt. Neki, mert tudta hogy nem hiányzik és nekem, mert nem éreztem a hiányát.


Remélem, hogy nem gondolja meg magát 28-ig és nem ábrándul ki teljesen belőlem.


Már csak 2,5 nap és mehetek.

44. 960220fa6c (válaszként erre: 43. - Zebracsikó)
2016. dec. 25. 14:51
Hát ez jól elbaltáztam, az már biztos.
43. zebracsikó (válaszként erre: 21. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 13:29

Szerintem Te nem őt szereted, hanem sokkal inkább azt az érzést, hogy valakinek csak Te kellesz. Most, hogy látod, hogy Nélküled is jól elvan, próbálja magát újból felépíteni és továbblépne, most rájöttél, hogy a következő vagy azutáni pasinak bizony nem biztos, hogy Te lennél a mindene.


EZt jól elbaltáztad.


De ha össze tudod szedni magad, néhány felületes kapcsolat után találsz majd egy rendes társat. Csak vond le a következtetéseket!

42. csikil4ny (válaszként erre: 41. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 13:08

Egyedul o sem kepes feldolgozni a multatokat. De azt ne felejtsd el, hogy te meg nem vagy jol (ez latszik a soraidbol), ennyi ido nem eleg neked sem valtozni.


Szerintem ha mindketten akarjatok van eselyetek, de csak szaksegitseggel.

41. 960220fa6c (válaszként erre: 40. - Csikil4ny)
2016. dec. 25. 13:04

Attól hogy nem lesz velem. :( :( :( :(


És attól hogy most rádöbbentem hogy mennyire egy kivételes emberrel volt dolgom, aki 10 évig elviselte minden hülyeségem és túl későn vettem észre.

Túl későn kezdtem el változtatni a gondolatimon, magamon. Mellette is próbáltam, de akkor nem ment.

Kellett ez a 3 hónap hogy megvilágosodjak.


Tudom, hogy mással sem lenne jobb, könnyebb. Nem akarom feladni, őt akarom. Felnőtt, komoly kapcsolatban. A múltat lezárva, a rosszat eltemetve. Újrakezdeni, alapoktól és nem folytatni. Hisz nem volt jó.


Nagyon szeretem őt. Mikor mondtam neki,alig hallhatóan még ő is mondta.

Attól tartok, hogy ahogy ő is mondta túl sok és túl mély sebeket ejtettem rajta.


Tudom, hogy nem maradnék egyedül, de én nem tudnék mással boldog lenni, csak vele.


Hú, kemény. És még nappal van. Mi lesz éjszaka.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook