Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyümölcsnap tartása.Miért, minek, hogy? fórum

Gyümölcsnap tartása.Miért, minek, hogy? (tudásbázis kérdés)


16. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 9. - Nike)
2014. máj. 12. 14:13
Ebben egyetértek veled.
2014. máj. 12. 14:06
Úgy látszik nem sikerült.....
2014. máj. 7. 21:51

Régi ez a fórum. "Előszedem". :)

Én holnap tartok gyümölcsnapot.

2008. nov. 14. 09:07
Anno testkontrolloztam, és azon belül is volt gyümölcsnap, én szerettem. Nem csak egyfélét ettem, hanem többféle gyümölcsöt. Amúgy a délig gyümölcs figura esett legjobban a diétában, kimondottan jól éreztem magam tőle.
12. Bódiné Anikó (válaszként erre: 7. - D0860dee94)
2008. nov. 14. 09:03
A 90 napos diéta után még 90 napig csak gyümit lehet reggelizni, és ha ez alatt m ég lemegy kb három kiló, akkor állt át a szervezet és akkor már nem hizza vissza
11. ALLICS (válaszként erre: 9. - Nike)
2008. máj. 21. 09:32
Valószínű neked még soha nem volt súlyproblémád...egyébként nem csak fogyózoknak ajánlott.
10. ALLICS (válaszként erre: 8. - Angyal63)
2008. máj. 21. 09:31
Ez így van,ha valaki belekezd valamibe egy életen át kell csinálni különben a fogyi után visszajönnek a kilók.Ezért nem elég egy egyszerű fogyókúra,ha valaki fogyni akar és tartani az elért súllyát életmódváltás kell!
9. Nike (válaszként erre: 2. - ALLICS)
2008. máj. 20. 17:41
Soha, nem látom semmi értelmét.
8. angyal63 (válaszként erre: 7. - D0860dee94)
2008. máj. 20. 17:38
Ezt nekem írtad? 4 éve Norbi diétát csináltam, 4 hó -17 kg. 2 évig tartottam, utána lassan felkúsztak a kilók. Vigyázgattam azért, úghogy most összesen 8-9 kg-tól kell megszabadulnom (már csak 5-től). Nem tartom be szigorúan, vannak igazi bűnöző napjaim, így ha vége a diétának, nem lesz drasztikus a változás. Utána vigyázni kell. De ez minden diétánál így van, ha nem jár életmód váltással.
2008. máj. 20. 16:46
bocs, én csak annyit szeretnék mondani, hogy az összes ismerősöm - kivétel nélkül - fogyott a 90napostól, nem is keveset, de sajnos a diéta végeztével mindenkinek visszaszaladt a súlya... :( Sztem nézz más diéta után...
2008. máj. 20. 16:33
Bocsi, elfelejtettem ideírni, hogy 90 napos diétázom, tehát minden nap délig csak gyümölcs, és minden 4. nap csak gyümölcs. Igy van amikor 1 héten 2x is csak gyümölcsöt eszem.
2008. máj. 20. 16:25
Én is szoktam néha gyüminapot tartani,de nem nevezhetném kúra szerűnek.Inkább csak amikor érzem,hogy a szervezetem igényli.Mindent lehet,ami gyümölcs és zöldség(kiv babán,mert magas a szénhidrát tartalma),főként nyersen.Mellette csak mentes víz.Nem szabad gyümi levet és társait inni,mert azokban van cukor,vagy valamilyen édesítőszer.Ennek a napnak a tápcsatorna kitisztítása,és a szervezet vitaminnal való feltöltése a célja.
2008. máj. 20. 16:20

Szia!

Én hetente csinálom egyszer, néha kimarad egy hét de ez ritkán fordul elő. Általában almát eszek egész nap olyan másfél kg-t, vagy vmi más gyümit, de a lényeg, h egyfélét és egész nap szénsavmentes ásványvizet iszok hozzá. A célom vele a emésztőrendszerem pihentetése és jól is esik, sokszor már várom. Mondjuk épp fogyókúrázom is szóval annak sem árt, de nem hiszem h ettől nagyban függ.

3. angyal63 (válaszként erre: 2. - ALLICS)
2008. máj. 20. 16:15
A cél gondolom a fogyás. Kezdem utálni a gyümölcsöket, annyit ettem egy hónap alatt. Friss gyümölcsöt eszem és esetenként sült almát. A gyümölcsnap után kezd jó lenni a dolog, amikor a mérleg keveset mutat és ehetek húst!
2008. máj. 20. 16:05

Sziasztok!


Tapasztalaitokat várom a gyümölcsnappal kapcsolatban.Érdekel,hogy ki mit hogyan eszik iszik ilyenkor.És milyen gyakorisággal csinálja mi vele a célja?

2008. máj. 20. 16:04
Gyümölcsnap tartása.Miért, minek, hogy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook