Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung mosógéppel kapcsolatban tudna valaki tanácsot adni? fórum

Samsung mosógéppel kapcsolatban tudna valaki tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


5. globus (válaszként erre: 3. - Plavalaguna)
2016. dec. 22. 16:31
Nem nagyon tud ezzel variálni, mert hiába teszi be rendesen, a gép úgyis forgat rajta erre-arra...
4. kristo_f (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 22. 16:14

30 fok 400; Wool, Cotton,"

Nem vagyok egy mosómasa :)

Tehát 30 fokon a gyapjú és pamut anyagot 400-as centrifugával

3. plavalaguna (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 22. 16:10

cotton programon ;) És ha nagy fordulaton akarsz centrifugálni akkor már figyelni kell a szálirányt a ruhán, hogy teszed be a gépbe. Nem a mosástól, hanem a centrifugálástól nyúlik a cucc általában, ha rosszul teszed be a szálirányhoz képest.


A másik verzió, hogy leveszed a centrifuga fordulatát 400 fordulatra, az tuti nem nyújt.


nekem is elöltöltős samsungom van, én szeretem :)

2. spann (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 22. 16:02

Biztos van valami pamutprogram, és az 40-50-60 fokos szokott lenni, max. 90 fok, de az már főzi.

800-as fordulaton nem moshatsz, az a centrifuga.

A kinyúlás talán attól lehet, hogy túlságosan teletömöd a gépet.

2016. dec. 22. 15:49
Sziasztok. Vettünk költözésnél egy Samsung elöltöltős kímélő dobos mosógépet. pár hét után észrevettem, hogy nyúlnak a ruhák. kint volt a szerviz bekalibrálták a dobot újra, átnézték semmi baja a gépnek, de a ruhák tovább nyúltak. újra szerviz semmi. Amiket kinyújt azok a pamut(cotton) pólók illetve a alsóneműk (a csipkéket illetve a kevert szálasak nem csak a pamutokat) illetve az olyan nadrágokat aminek a nagyobb része pamut. én 800-as fordulaton mosok max 40-fokon tehát ez nem lehet gond, leírom milyen programok vannak: napi mosás: 51' 40 fok 800; kézi mosás 35' 30 fok 400; Wool, Cotton, Syntetikus, Baby mosás, kímélő. Tudtok segíteni melyik programon mossam a pamutokat? köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook