Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! fórum

4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. plavalaguna (válaszként erre: 8. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:08
ismerkedés, és messze vagytok, és 4 hónap alatt nem jutottatok mondjuk el oda, hogy na menjünk el egy hétvégét valamerre? egy egészet? akkor nincs is nagyon minek búcsút inteni. egyszerűen nem érsz rá és kész. Vagy ha szerinted kapcsolatban voltatok akkor mond meg, hogy nincs ennyi időd a semmire. szimpatikus volt, de ennyi. s máris vége (mondjuk én is azt mondom amit a többiek el se kezdődött. Hacsak nem vagytok 13-14 évesek, amikor még a havonta találkozunk, közben álmodozunk a netent kapcsolatnak hívják páran)
10. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:04
de akkor mi a problemad? azt irod most, hogy ez neked igy jo volt. pedig igy leirva is vilagos, hogy nagy tavolsag, sok munka, havi egy talalkozas az nem fog kapcsolatta valni, ha mar elejen is csak ennyi az igeny. vagy o vagy te talalni fogtok kozelebb is valakit, akivel jo
9. túrógombócka (válaszként erre: 8. - Perso006)
2016. dec. 20. 16:59
ez elég riasztó, h alig találkoztok, de már minden lépésedről tudni akar.
2016. dec. 20. 16:57
Nem is neveztem kapcsolatnak,akkor ismerkedés..-tök mindegy..ami a kérdést illeti..távolság elég sok,mindkettőnknek 2 munkahely,tehát nem egyszerű és nem vagyok hülye,pusztán mivel arról is tudni akar hol voltam mit csináltam stb.stb mindennap..nincsenek jelek eddig is ez volt..nekem jó volt így..de lépnék v.előre v.hátra..
7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - Túrógombócka)
2016. dec. 20. 16:56
mondjuk en azt sem ertem, ha ejteni akarja a pasit, akkor mit akar megkerdezni es minek? :D
2016. dec. 20. 16:41
azért írtam, h kérdezd meg, mert vannak olyanok (jelen esetben te), akik csak a szóból értenek, a jelekből nem.
2016. dec. 20. 16:40

Jól értem? 4 hónap alatt 4 randi volt?

Az elég karcsú, itt nincs semmi, de semmi. Ez nem "kapcsolatban" vagy ha igen, akkor nem veled.

4. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Perso006)
2016. dec. 20. 16:38

ha ennyi beszelgetes es 4 randi utan nem tudod, hogy mi van, akkor nincs semmi sajnos


azt nem ertem, hogy rakerdezni mire kell. ha az volt, hogy majd latjatok egymast, akkor nem kell ezt eroltetni. de attol egyszeruen megkerdezheted, amit szeretnel

2016. dec. 20. 16:34
Miért küldenéd el? Nem is vagytok együtt. Találkozgass másokkal is. Ő is azt csinálja. :D
2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Perso006)
2016. dec. 20. 16:32
kérdezz rá. de sokat ne várj.
2016. dec. 20. 16:30

Sziasztok!

Olyan kérdésem van,h.4 randi után és több hónapnyi telefon és chat után a "majd látjuk""kapcsolatban"hogy küldenétek el a pasit,ha egyszerűen nem tudjátok mi van?Vagy h.kérdezzek rá??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook