Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! fórum

4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
101. 65a50256f6 (válaszként erre: 100. - Perso006)
2016. dec. 21. 21:26

Tehát beleugrottal, h majd lesz vhogy.

Aztán most meg a másikra varsz hogy dönt.

Gondoltál arra hogy mondjuk döntesz te?

Ha ennyitol eleged van, hát messzi és nehézkes lesz az út a nirvanaba....

2016. dec. 21. 20:46
Megérzéseim jók szoktak lenni általában és én is tudom valami nem kerek..hamarosan azt hiszem elválik a dolog..ismerkedem,bár lassan a kedvem is elmegy tőle..
99. csikil4ny (válaszként erre: 96. - Perso006)
2016. dec. 21. 18:20

Én azt szoktam mondani, hogy hallgass a megérzésedre, ha úgy érzed, hogy valami nem klappol, akkor úgy is van. Beszéld meg vele. Ha nem tudod, mert hárít, akkor legalább megtudod, hogy nem egyenes ember, nem olyan akire számíthatsz, akiben megbízol...


Ez nem kapcsolat, így nyugodtan ismerkedhetsz, hátha időközben jelenik meg az életedben az, akivel el tudod képzelni a közös jövőtöket.

98. massalhangzo (válaszként erre: 94. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 17:54

azert nem ertem, mert ha boldog vagy es elegedett a maganeleteddel, az tok jo. de miert lenne rossz eleve az, ha valakinek masmilyen? en peldaul nem bukok a nokre, ennek ellenere elhiszem, hogy ket no lehet boldog egyutt :D


egyebkent ertem, hogy nem kell minden ismerkedesre rahuzni sablonokat, de ha az egyik felnek valamiert nem felel meg, ahogy haladnak, abbol jo nem fog kisulni. masreszt azt gondolom, igen, van olyan, hogy rengeteg munka, de fura modon egy no es egy ferfi is tud idot szakitani arra, amire igazan akar. ha nem is aznap, de nem egy honap utan

97. massalhangzo (válaszként erre: 96. - Perso006)
2016. dec. 21. 17:50
igazad van, az a lenyeg, hogy neked ez most igy ahogy van, nem felel meg. de gondolom, tetszik nagyon a pasi, akkor beszelj vele. mert ha tudtok valtoztatni, akkor jo, ha nem, akkor meg felesleges heteket, honapokat varni egy pasira
2016. dec. 21. 17:21
Hát nem igazán értem miért estek egymásnak itt..nos,van aki összebútorozva érzi jól magát vki nem..ez nem vitatéma..mindenki a saját életét élje ne másét..Tök mindegy,h.kapcsolatnak írom,v.ismerkedésnek a dolgot,mert nem ez a lényeg minek nevezem...Egyenlőre ne beszéljünk itt szerelemről,mert nincs az én részemről biztosan,de amonnan sincs..Azért kérdeztem,mert igen szeretnék vmerre mozdulni..mikor belemész vmibe és azt mondod miért ne,hiszen nincs vesztenivalód..ez ilyen volt..kötöttség és minden nélkül..mint írtam megfelelt,azonban 4 hónap 4 találkozó nem egészen így képzeltem el,de ám legyen mert sok a munka stb..stb..sok mindenkinek igaza van itt,h.nem kellek eléggé,de igazából a majd alakulra vártam,h.lassú víz partot mos v.vmi..
95. 65a50256f6 (válaszként erre: 93. - Plavalaguna)
2016. dec. 21. 17:08

Azta te vártál!!!!!!! Hú delecsaptal..... osszsszal még hogy jó karacsonyod legyen!!!!!!!

Tudod mindig ezt játsszuk ....

Még 3 nap, kibirod?

Szusza.

94. 65a50256f6 (válaszként erre: 90. - Massalhangzo)
2016. dec. 21. 17:05
Gondolom nem az első es nem az utolsó ha a fórum indító eltűnik mas irányba terelodik a dolog.... és az se ha valaki mert olyanja van vagy mittomen továbbviszi kicsit mas irányba, szval nem ertem a nem ertest, de csak elfért ez itt most.
93. plavalaguna (válaszként erre: 91. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 17:01
dolgoztam is közben :D és kiosztottak?? kicsoda? :O :D és ez hogy jön a 4 hónap 4 randihoz???
92. massalhangzo (válaszként erre: 89. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 17:00

en azt nem ertem, miert akarod az altalanosan hirdetni, mennyivel jobb egy olyan kapcsolat, amiben nincs szerelem, van viszont sok ido kulon, nincs kozuk egymas eletehez stb., mint egy hazassag vagy egyutteles


ugyanugy lehet rossz es jo egy hazassag, mint egy laza kapcsolat, mindig annak a ket embernek az egymashoz valo viszonya es erzesei dontik el


a foruminditonal nem az az eset van, hogy o baromira jol erzi magat a pasival es minden klappol, csak nyomjak a fulebe a dumat, hogy de ez nem jo es ezert megvaltozott a velemenye


o maga jott ide ketszer forumot inditani arrol, hogy ez mennyire nem jo es furcsa, hogy a pali alig keresi, szex sincs koztuk, a pali "majd" akar talalkozgatni. egyaltalan semmi koze a te peldadhoz

2016. dec. 21. 16:59

Birom h plavanal a "megyek dolgozni" azt jelenti atmegy egy másik fórumra, és mikor ott kiosztják, jön ide vissza "rajtam leverni" 😀

Ah, lehet torolni, csak vicces :)

90. massalhangzo (válaszként erre: 85. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 16:57

nem nagyon ertelek, hogy jon ide ez az egesz. nyilvan ha nem magadtol, hanem nyomasra mentel egy kapcsolatba, varhato volt, hogy nem mukodik. most attol, mert egy pali 4 eve huzogat, abbol vontad le, hogy ez mennyivel jobb kapcsolat, mert milyen regota tart? :D szerintem ha osszeadod az egyutt toltott tenyleges idot, valoszinuleg a rovidebb elobbi kerul ki gyoztesen, ha szerinted ez a lenyeg


en megertem egy laza kapcsolatnak is minden pozitivumat, jo az, ha van kivel dumalni, szexelni, esetleg kozos programokat csinalni. ettol meg ugy gondolom, ennel sokkal jobb, ha szeretsz valakit igazan. es ha valakit annyira nem szeretsz, hogy jelen legyen az eletedben (es nem egyuttelest ertek ezalatt, csak nem ritkas, havi vagy tobb havi nemlatast, nemerzest), az azert nem olyan jo. persze ha nem akad jobb, akkor pont megfelel a celnak

89. 65a50256f6 (válaszként erre: 87. - Plavalaguna)
2016. dec. 21. 16:54

Miért nem oromkodsz inkább h nem a TE életed meséltem el? Ahogy te szoktad volt? ;)

Mellesleg 36nak a fele 18, ergo a fél életem de még a negyed sincs itt...

88. 65a50256f6 (válaszként erre: 86. - Túrógombócka)
2016. dec. 21. 16:51
Msh-e érdekelt. 😉
87. plavalaguna (válaszként erre: 85. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 15:38

idejöttél egy topikba, leszóltad a házasokat, komoly kapcsolatban élőket. közölted szerinted mi a jó, és tuti. Majd most elmesélted a fél életed egy másik ember kérdéses topikjában...


És ezekután csodálkozol, hogy vadidegenek visszaszólogatnak neked???


ez a bemegyek a kocsmába, beszólok a részegeknek, ne csodálkozzak, ha nekemesnek esete... Vagyis te épp csodálkozol és háborogsz. mert te nem vagy kíváncsi más véleményére... Ember, ez egy fórum!!!

86. túrógombócka (válaszként erre: 85. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 15:30

látom, nagyon teszel rá, ki mit mond :DDD

(ha tényleg tennél rá, nem ezen keseregnél itt)

85. 65a50256f6 (válaszként erre: 83. - Massalhangzo)
2016. dec. 21. 15:25

Mar vartam a véleményed!

De tényleg...

Két külön kapcsolatrol hoztam ide a peldaimat. Egy "komolyabbrol" meg ahogy te írod, egy "lazabbrol" (pusztán marketing h hogy nevezzük, a lényegen nem változtat, eufemizmus, nem mindig kertelek de ez gondolom feltűnt).

Elobbinel 3 eves volt a fiam mikor kezdődött és alig több mint 4esfel mikor vége lett. Bizony hogy nyomásra volt! Az egész... a külső elvárások bekusztak és elleptek. Puding próbája az evés, részemről innentől nem kergetek hülyeséget, h a fiam bárkit is megismerjen, vagy ha mégis, hát együtt élni vegkepp nem szeretnék, úgyhogy akkor jön az "ezért vagy sz.r anya".

Utóbbi soha nem találkozott senkivel max a kocsiját latjak a kapu előtt. Öt magát senki. Ez viszont már negyedik éve tart.

Nem kell a matek hozzá, szimultan futott egy darabig a kettő, részemről egy botlassal amit bevallottam es tovább léptünk a "komollyal" ezen, plusz ő is háttérbe tette magát.

És így is úgy is jön a megjegyzés, de tényleg, semmi nem jó. Pont hogy nem a kozeliektol... es itt a lelki kozelsegrol beszélek... tehát rokon barát ismerős netes megmondoember nyavaja mind elvarja a saját elképzeléset az én eletemmel kapcsolatban... amiket írtam, mindenbe bele kötöttek, nem győztem sem kussolni, sem mosolyogva lepattintani, volt hogy már rakiabaltam, szó szerint h "miafaszkozodvanhozza" es nem érdekelt h oreg vagy fiatal. Nem vakuumban élek, van szemem, sokan szoktak nekem mesélni vagy a bizalmukba avatni, onnan is látom amiket írtam: érdekből mintacsalad vagy f.szkorhintas anyuka aki bevonja a gyereket mindenbe. Nem egy, nem kettő.

Na. Meselhetnek még, lehet fogok is, lehet nem, de ma részt veszek az utso teraporamon és utána takaritok majd megiszok egy sört. De ha ezt leírom, akkor jön a virtuális dada, hogy alkesz. :) Persze. Meg ügyeletes dilipapiros, tudjuk, jöhetne valami új címke is már, ami rólam korbeszeli ezt a rohado terroristaval teli sáros foldgolyot! :)

84. massalhangzo (válaszként erre: 81. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 14:41
olyan kapcsolat is rengeteg van manapsag, mint a tied, hogy osszejarnak idonkent, kozben ismerkednek, randizgatnak, vannak masokkal is. ez sem valami kuriozum. csak masok nem ugy szoktak meselni, ha rakerdez valaki a maganeletukre, hogy van ez a pasim/nom, akivel idonkent szexelunk, es tokre joban vagyunk, de kozben masokkal is randizunk, es ez milyen fasza, hanem egyszeruen azt mondjak, semmi komoly, egy laza kapcsolat :D
83. massalhangzo (válaszként erre: 62. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 14:38

nincs igazad. a forumindito 4 randin van csak tul a pasival, de mar a masodik forumot inditotta, hogy miert ilyen keveset talalkoznak, a pali miert csak hetkozben er ra stb. nyilvan ez azt mutatja, hogy zavarja a dolog


ket felnott ember kozott az egy sima haveri kapcsolat, hogy havonta egyszer osszefutnak 1-2 orara valami programra (ami nem szex :D)


amit te irsz, az csak azt mutatja, hogy teged piszkal ez, ahogyan elsz, mert mindenkin lehet talalni fogast, ha nincs gyereked, mikor lesz, ha van egy, mikor lesz teso, ha egyedul elsz, miert stb.


kotve hiszem, hogy ketnaponta kerdezgetne toled mindenki, hogy miert vagy ugy a pasival, ahogy. nyilvan azok kerdeznek ra a maganeletedre, akikhez kozel allsz, ha tudjak, latjak, hogy neked jo, minek faggatnanak gyakran?


korulottem sok olyan par van, akik tul vannak egy valason, gyerekekkel, es olyan kapcsolatban, ahol nem elnek egyutt, senki nem piszkalja oket es nem is merul fel temakent, legfeljebb abban, hogy milyen kenyelmes es jo igy

82. 65a50256f6 (válaszként erre: 80. - Plavalaguna)
2016. dec. 21. 11:51
Húzzál.
81. 65a50256f6 (válaszként erre: 79. - Túrógombócka)
2016. dec. 21. 11:51

:) Közöd? Gurulj el.... Kisgombóc :DDDDDDD

Szóval nem írtam h szerelmes lenne. de ha az is lenne se mondaná meg nekem :) és fordítva. Kit érdekel? Ahogy írtam, ő tartja amit mond, nem ígér, amit nem tart be. Ennyi már túl sok is a férfiaktól manapság (tisztelet a kivételnek, mondjuk az apámnak meg a fiamnak, akiket ismerek is, hogy ilyenek).

80. plavalaguna (válaszként erre: 77. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:49

nézd, én tényleg akik párral élnek nem válásokat láttam eddigi életemben magam körül. és nem mert "szupiszupi" vagy mi ( felnőtt kifejezéseket is ismersz esetleg?? ) hanem mert valahogy igyekeznek válogatni, aztán kitartani az emberek. Van aki elsőre nagyon belenyut, de aztán a másodikkal már 20 éve együtt.


ok te minden házasságnál azt várod, hogy "na tuti szar nekik, majdelválnak! " ?


Indítsunk új topikot , létezik eg tartós párkapcsolat egyáltalán. Mert úgy látszik, nincs, csak páran élünk valami illúzióban, vannak akik meg is halnak végül ebben az illúzióban.


nincs avval baj, ha valaki nem akart férjet, vagy feleséget,de minek hozzá válásról halálról hadoválni, hogy bezzeg majd te is kerülhetsz ebbe. Ha önként vagyok valamiben élvezem, nem kérem ki magamnak mások másféle életét.


de már tényleg nagyon off... húzok is melózni inkább :)

79. túrógombócka (válaszként erre: 78. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:45

én nem mentem le ovisba, rólad meg nem nyilatkozom.

de biztos téged imád az, aki nagy kegyesen 2 havonta hajlandó ráérni. :DDDD

reméljük, a topikindító ennyire nem hülye.

78. 65a50256f6 (válaszként erre: 76. - Túrógombócka)
2016. dec. 21. 11:44

Nos, NEM.

:)

de ennyi.

Annak nincs értelme, hogy ovisba lemenjünk, Nem De igen De nem De igen.

77. 65a50256f6 (válaszként erre: 69. - Plavalaguna)
2016. dec. 21. 11:42

ÉN személyeskedek? Haaaaaa.

Ugyanezt kérdezném bárkitől, aki itt osztja az észt, ahogy én is megosztottam a saját "élményeimet" az ilyen helyzetről.

Hogy mi működik és mi nem: utólag derül csak ki.

Nem én élek álomvilágban, hanem te. Hogy mindig minden szipiszupi és senki nem válik vagy mindenki akkor mutatta be a gyerekét, mikor tudta (bár tudnám honnan) hogy örökéletreegyüttlamúrszánsájn. Ja, persze.

76. túrógombócka (válaszként erre: 73. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:42
ha egy pasi együtt akar lenni egy nővel akkor ráér! beül a kocsiba, vezet 2 órát és ott van!
75. plavalaguna (válaszként erre: 73. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:42

a topik címe:


4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak!


ezt legalább olvastad, és érted???

74. plavalaguna (válaszként erre: 71. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:41
ne haragudj, az hogy itt országon belül nem tudja valaki "szerelmesen" megoldani a találkozást, az nem kapcsolat. nincsenek itt földrészek, semmi sincs. Kapcsolat pláne. amiket írsz az csúsztatás. tényleg olvasd vissza a topikindító hszeit legalább, és vonatkoztass el a saját érzéseidtől ;)
2016. dec. 21. 11:39

Bocs, ha nem volt világos, a férfit ebben az "izében" akartam védeni, hogy van ilyen hogy valaki nem ér rá. De attól még érdekli a nő....

Kedves perso006, elnézést, hogy belevau, dehát látod, itt mindenki ki akarja p.csázni HELYETTED a csávót, hát tartozz a többséghez akkor :P

72. túrógombócka (válaszként erre: 71. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 11:34
itt meg lehetne oldani a gyakoribb találkozást. csak a pasika nem akarja.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook