Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Így kaphatok hiteles vérvételi eredményt? fórum

Így kaphatok hiteles vérvételi eredményt? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 20. 14:44

Köszönöm a válaszod :) le írom az eredményeket hátha tudsz segíteni bővebben :D az az igazság tavasszal amikor ez a 21.napi vérvétel volt szerintem előtte 2 nappal volt a beágyazódás. Akkor az lh fsh hányados 2,99 volt és 0,82 -1.12 volt a referencia érték. fsh volt 1, lh 3.1 .progeszteron 41,8. És ezek terhességet igazoltak akkoriban :D

A mostani eredményem sajnos nem ennyire jó így gondolom most nem jött össze a baba, sőt lehet kell is vmi kezelés,igaz most a 19.napon tudtam menni vérvételre :

Lh fsh hányados 4,49 .

Fsh 2,4, lh 10,6, progeszteron 32,6

2016. dec. 20. 14:18

Ha megjön, akkor az adott ciklus hormonváltozásait fogod látni.

Ha pőedig nem jön meg, és teherbe estél, akkor meg úgysem fog érdekelni az eredmény! :))


(persze, a progeszteronszintet figyelni kell, főleg, ha az előző terhességnél esetleg ezzel kapcsolatban volt problémád)



Jó egészséget, sok sikert!!!

2016. dec. 20. 14:16
Persze, hogy hiteles. A kijelölt hormonok aktuális szintjét fogja mutatni.
2016. dec. 20. 14:11
Sziasztok! Tavasszal már jártam így de most úgy néz ki, ismét. Szóval akkor is és most is a ciklus 14.napon voltunk együtt, babát szeretnénk. Előtte volt a 3. napi vérvétel és utána jött a 21.napi vérvétel. Sajnos a tavaszi terhesség nem sikerült de most nem is ez a lényeg. Szóval hogyha most együtt voltunk a 14.napon és a beágyazódás ugye 7-10 nap, de én 21.napon el megyek vérvételre hiszen korántsem biztos hogy össze jött a baba, attól még hiteles vérvételi eredményt fogok kapni? Le fogom írni az eredményeim is csak előbb várok, egyáltalán tud e segíteni itt valaki :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook