Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szobakiadás fórum

Szobakiadás (beszélgetős fórum)

8. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2016. dec. 24. 10:29

Nezz szet a szallas.hu oldalon, keress olyan szobat, amilyet kiadni gondolsz es akkor be tudod loni, hogy mennyi a realis ar egy ejszakara.


Azt hiszem az orszagos atlag kb 40 % a foglaltsagnak. Nagyjabol tudnod kell a rezsi koltseget havonta, tv internet szerintem mar alap, takaritas, esetleg szemelyzet ha nem te akarsz takaritani vagy odarohangalni a kulccsal, jutalek a kulonbozo szallasfoglalos oldalaknak. Ezeket mind le ell vonni, illetve szamolni a fogyoeszkozokkel (eltort poharak, tonkre ment torolkozo, agynemu stb) es az alapfelszerelseggel pl wc papir, szappan, sok helyen adnak erkezeskor aprosagot pl csoki vagy egy dobozos udito.


Ezeket mind le kell vonni.

7. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2016. dec. 23. 21:19
igen, pont ezt mondom én is. a nagyobb forgalmú helyeken mint Siófok stb. még van tömeg a nagyon meleg napokon de már fele sem mint régen és a szállodák fele is üres, illetve majdnem minden második nyaralóra ki van téve hogy kiadó és látszik hogy be van zárva, nincs vendég. hát igen a víz minősége sem a régi, a borzalmas lehúzós silány minőségű vendéglátással pedig tönkrevágták a balcsit. a másik meg az, hogy múltkor számoltuk ki, majdnem ugyanannyiból lehet kimenni Horvátországba 1 hétre mint a Balcsira és akkor már bocsánat de inkább a tenger.
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 22. 20:47
Nemrég arra panaszkodtak nyáron a Balatonnál, hogy nincs forgalom, üresek a kiadandó lakások. Nem tudom, azóta változott-e a helyzet.
2016. dec. 22. 15:30
szerintem úgy tudnál utána nézni, hogy rágooglezol, hogy ha ilyen jellegű ingatlant akarnál bérelni mennyibe kerülne azon a tájon, ahol te akarod és odatelefonálsz és megkérdezed mi van benne az árban, így rögtön képet kapnál az árviszonyokról. Egyébként nem hiszem hogy már olyan nagy üzlet lenne, mi szoktunk nyáron 1 hetet Siófokon nyaralni és rengeteg a kiadó ingatlan ami üresen áll és elég szépek kívülről. És a nagyobb forgalom is csak a felkapottabb részeken van pld. az északi part is Felsőörstől kezdve már szinte kihalt
2016. dec. 21. 15:45

Attól is függ, a berendezéssel, a járulékos szolgáltatásokkal milyen réteget célzol meg. Milyen berendezés, bútor, légkondi, fürdő, stb. stb. Van-e a szoba árában reggeli, hasonlók.

Tehát már eleve átutazó külföldieknek, üzletembereknek 1-2 éjszakára, minden luxus szolgáltatással, vagy a magyar középrétegnek szóló, pótágyazható, stb.

Ezek mind erősen befolyásolják, hogy mennyit fogsz tudsz keresni vele.

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2016. dec. 19. 21:20
Gondolom, sok mindentől függ. Milyen az a szoba, milyen messze van a Balatontól, a Balaton melyik részén van, mennyire van központi helyen, stb.
2016. dec. 19. 16:08
A Balatonnál, ezt beleírtam a címbe, csak kiesett...?
2016. dec. 19. 16:02

Valaki itt foglalkozik szoba/lakrészkiadással A Balatonnál? Megéri? Mennyi tud bejönni egy szobával egy hónapban?

Nyilván nyáron, főszezonban :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook