Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-home vagy UPC? fórum

T-home vagy UPC? (beszélgetős fórum)

13. andi6020 (válaszként erre: 11. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 22. 15:38
72 órán belül küldik. Ha távolból nem gyógyítható a baj.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2016. dec. 22. 15:37
Internetre Digi, tévére UPC
2016. dec. 22. 15:36
A T-Homeról, Telenorrol én azt hallottam valamiért sokan nem szeretik, az UPC-t nem ismerem de azt tudom, hogy az egyik utcában megrendelték és még 1 hónap alatt sem kötötték be, a Digivel leszerződtek és 1 nap alatt betelepítették. Nekünk mindig Digi volt, havi 5.600.- Ft-ért 100 adó van + korlátlan Net és vezetékes teló. mind a 3 szobába van modem és az étkező nappaliban is. szerintem ahhoz képest olcsó és nagyon megbízható. ja és még gondunk nem volt, de ha valami elromlik állítólag 1-2 órán belül küldik a szervizt.
10. globus (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2016. dec. 21. 18:08
Mi addig balhéztunk, mi ki nem cserélték a modemet is. Nem elég a díjcsomag váltás, ha az eszköz nem bírja. Sajnos erre ők nem figyelnek.
9. kristo_f (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2016. dec. 21. 18:07

a városnak olyan részén lakunk,..."

Bp. Belváros, I.emelet lakásbol nem megy a Telenor, de a folyosórol is nehezen

Reklamáció hiába

Vicc!

2016. dec. 21. 18:04

Még a MATÁV-nál kezdtem a netet :)

aztán vagy 10 éve UPC tv/internet. Semmi gondom vele, WIFI-s modemre cserélték régit.

Attol függ milyen adókat törölnek az alapcsomagbol, illetve mennyit kell fizetni az RTL/TV2-ért, lehet lemondom a tv-t és MinigTv lesz

2016. dec. 21. 17:37
Upc
2016. dec. 19. 16:07
köszönöm!!!!:)
2016. dec. 18. 13:13

Én is régi T-s vagyok, de eleve a SAT-Tv-t kötötték be anno, nem jött be az IPTV. A mobilon csak pár hete van térerő,éveken át nehéz volt netbankolni, beszélni itthonról nem is tudtam a mobilon. Ezért kétszeresen is fontos volt a vezetékes telefon.


Nekem is netes a munkám, de eddig csak asztali gépre, modemmel jött a net, most váltottunk routerre egy használtan kapott laptop miatt. Tehát én nem érzékelem a net sebességét, az asztali géppel eddig jól kijöttem. Az ünnep előttre várjuk az új előfizetői csomaggal érkező routert, utána meglátjuk...


Kiegészítésként: itt a digi nem jön be, és a szomszédék is váltottak UPC-ről T-re. Lehet, a telefon miatt, nem tudom. Azt sem tudom, ők mennyire neteznek.

2016. dec. 18. 11:23
Nekünk T van, eddig nincs vele bajom, bár tuti, h lassabb a net, mint ami papíron van...viszont ez volt a legjobb áron. A szomszéd utcában a férjem tesója meg választhatott, h PR-Telecom, vagy se net, se tv, mert ott nincs semmi behúzva, pedig a város egyik leghosszabb utcája.
2016. dec. 18. 10:55
T-home. IPTV szolgáltatásunk van, nincs vele bajom.Se a telefonnal se az intenettel.
2016. dec. 18. 10:31

mi közel 25 évi előfizetés után most mondtuk le a T-t, néha szlt csak a telefon, szakadozott az internet, a végén már 28-30.000 Ft.t fizettünk mobilnet szolgáltatásért, - mert a modem becsődölt - abban a reményben hoyg normális folyxamatos korlátlan szolgáltatást kapunk, Min dig emeltüka teljesitményt, méár 30 gigánál tartottunk, de mégsem működött.

A héten vezettük be a digit, ami bár 8mb lassabb de korlátan és az előfizetési tétel is barátságosabb. Foglalkozásunknál fogva szükség van a netre.

Bár arra hivatkoztak a T-sek, hogy a városnak olyan részén lakunk, ahol vmi miatt akadályozva van a T-s net szolgáltatás.( Tisza mellett, főut mellett a ház előtt nagy fákkal- azért ez nem tűnik olyan rendkivüli akadálynaknak . )

Még a 90-es években a városban az elsők között bevezettük az internetet, de emlékeim szerint sosem hozta az elvárt teljesitményt.

bár Mo-on a T a klasszikus.

Kiváncsi vagyok, hogy mit írnak a többiek.

2016. dec. 18. 10:21

Internet, tévé szempontjából melyik jobb?

kösziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook