Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kóros áramlás Ductus Venosusban fórum

Kóros áramlás Ductus Venosusban (beszélgetős fórum)


9. Katy83 (válaszként erre: 8. - Gréta87)
2018. okt. 29. 10:50
Szia! szívből örülök hogy nálatok is minden rendben lett végül!
8. Gréta87 (válaszként erre: 6. - Katy83)
2018. szept. 2. 18:22
Szia! Köszönöm, hogy megírtad a tortenetedet. Szerencsére az esedékes magzati szivultrahangon már nálunk is mindent rendben találta. 😊
2018. aug. 3. 08:15
Motkili te pontosan abban az évben és hónapban mentél keresztül ezeken mikor én,remélem a te babád is egészségesen született!!!
2018. aug. 3. 08:08
Sziasztok!leírom a történetem,hátha valaki még olvassa!nálam is a 12. Heti genetikai uh-on kóros áramlást Reverse "A"hullám volt látható!minden más érték jó volt csak ez nem.Nagyon el voltunk keseredve.azonnal vettek tőlem vért is majd elmondták hogy 2-3 napon belül megjön a kombinált teszt eredménye.Magas kockázat jött ki a Patau kórra.mivel külsőre a magzat nem volt deformált,ezért azt mondták lehet szívfejlődési rendelleneség magzatvíz vétel szükséges!😥 belementem, nagyon féltem! szörnyű hetek következtek!!!Aztán eljött a 21.hét elmentünk magzati szívuh- ra,és láss csodát nyoma se volt már akkora a kóros áramlásnak!nagy volt az öröm!még azon a héten megérkezett a magzatvíz vétel eredménye is,és megtudtuk hogy egészséges kislányt hordok a szívem alatt!!! azóta megszületett,már elmúlt 1 éves is és teljesen egészséges!😍
5. Gréta87 (válaszként erre: 3. - Motkili)
2018. máj. 3. 18:51
Szia! Nálunk most ugyanez a lelet ductus venosussal. Nagyon aggódunk, veletek mi történt azóta. Jó lenne ha valaki meg tudna nyugtatni.
4. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Motkili)
2016. dec. 15. 17:48
Huu remelem minden rendben lesz veletek!
2016. dec. 15. 12:32

Igen, ezt már megtaláltam, és a rendelőben is csak a kromoszóma rendellenességeket hozták fel, úgyhogy a Prenatesten már túl is vagyunk, ami szerencsére nagyon jó lett. Januárban pedig megyünk szív uh-ra, csak addig is olyan keveset lehet hallani/olvasni róla, főleg így hogy nincs hozzá kromoszóma probléma. Remélem csak az 5 %-ba szeretne tartozni a baba :)

De azért köszönöm :)

2016. dec. 15. 11:50

Ezt találtam neked:

[link]

2016. dec. 15. 08:27
12. heti uh-n ductus venosusban kóros áramlást vettek észre. Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook