Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tud valaki Budapesten jó halottlátót? fórum

Tud valaki Budapesten jó halottlátót? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. Perla del Mar (válaszként erre: 33. - Homern)
2016. dec. 20. 23:55
A végén megkell kèrdezni, hogy hívhatjuk-e újra. Igen volt a vàlasz mindkertőnknél. Közben is kérdeztük, hogy örül-e hogy hívtuk és arra is igen volt a vàlasz. De arra nem , hogy üzenjünk-e az anyukájának valamit ( barátnőmnél)
2016. dec. 20. 23:51

Működik! Mindenkinek csak ajànlani tudom! Mèg a nevedet sem kell megmondani, csak annak a lèleknek a keresztnevèt ,akit hívsz! Úgy csinàlja,,az idèzèst Bujka Antal, hogy azt sem tudja az ügyfél ki fia borja!

A baràtnőmmel kezdtünk. Az ő hívottjànàl nehezen indult el a szèk. Egymással szemben ültünk. Láttam a barátnőm arcán a csalódottságot. Egyszercsak sikerült. Az a lélek nem egèsz 1 éve tàvozott el. Írni mèg nem tudott. Próbàlt , de nem sikerült. Felírtunk vàlaszokat és bekarikàzta a jó vàlaszt! Ellenőrizni kell ő van e ott. Illetve igen nemmel kommunikàltunk vele kör illetve hàromszög. Volt amire nrm azt a vàlaszt kapta, amit szeretett volna! Tehát a tudatalatti mozgatja verzió is kilőve! A barátnőm próbàlta erőltetni az írást , de nem nem ment. Próbàltuk kérni , írja a barátnőm családnevét nem ment az első két betű megvolt. Ha mi mozgattuk volna vagy a tudatalattink leírtuk volna! Elköszöntünk tőle. Hívtuk a nénikémet. Ő azonnal jött

És írt is! Teljesen màshogy rajzolta a próba szívet. Lesz -e gyerekünk megkérdeztük mindketten. Barátnőm fiút szeretne. Hát lànyt válaszolt még meg js szólalt a barátnőm " na ne cs*ssz ki velem" Arra nem tudta vàlaszt a lélek,hogy a cicám.aki ndm rég halt meg leszülethet-e hozzám újra. Pedig ott rimánkidtam magamba, hogy igen legyen a vàlasz és nem válaszolt rá!

Sem mi se nem.a tudatalattink nem mozgathatta!

Csak azt tudom tanàcsolni,azoknak akik ellene vannak , hogy menjenek el és próbálják meg leleplezni! Elárulóm mivel én voltam nàla nem.fog sikerülnu!

A barátnőm az anyukáját is elfogja vinni! Na ő úgy állt hozzá, hogy legfeljebb megállapìtjuk mekkora hülyeség, ugyanis az anyukája rendszeresen jàr jősnőkhöz és nem igazan jött be soha semmi! Itt viszont ő a szkeptikus is azt mondja ez bizony nem kamu!

35. Panna.33 (válaszként erre: 32. - Perla del Mar)
2016. dec. 20. 16:37
A reinkarnációs utazás nem hiszem, hogy bármit bizonyít.
34. 328e1b30ab (válaszként erre: 32. - Perla del Mar)
2016. dec. 20. 15:42
Hinni valamiben, vagy pénzt tolni valakinek azért, mert azt hazudja, hogy halottakat lát, az két külön szint.
33. homern
2016. dec. 20. 14:58
nem hiszek az ilyenekben, hallottlátásra sem mennék soha (vagy hogy hívják ezt az "eseményt" ) , de.... tegyük fel, hogy igen, lehetséges. Csak azért a túlvilágot megbolygatni, szellemeket idézgetni stb, hogy egy még itt lévőnek megnyugodjon a lelkiismerete? Kicsit önző dolog szerintem. Aki hisz ebben, nem gondol bele, hogy odaát valami negatív következménye is lehet ennek,amiről lehet még az idézgető sem tud? nem kötekedés amit írok, tényleg érdekel mennyire gondolják ezt át akik ilyenen vesznek részt. Vagy azt mondja a halottlátó hogy semmi baja nem lesz tőle senkinek, és el is hiszik?
32. Perla del Mar (válaszként erre: 31. - 328e1b30ab)
2016. dec. 20. 13:45

Én azt nem mondom, hogy hülyék! Én tiszteletben tartom a véleményüket! Ha ez egy katolikus témàjú fórum lenne eszembe sem jutott volna ide írni , de ahogy a kétdezőt itt lehülyézték az igen is bosszantó. Gondolom akkor megjegyzéseket sem kapott volna a kérdező. Szegény még írni sem mert a sajàt topicjàba! Többet tiszteletet kéne neki adni , ebben hisz és kész! Ti meg màsban! Ennyi!

A reinkarnàciós utaztatà meg úgy jön ide , hogy bizonyíték arra, hogy igenis van lélek!

Majd visszaírni még ! Jelzem azt is, ha kamunak bizonyul!

31. 328e1b30ab (válaszként erre: 24. - Perla del Mar)
2016. dec. 19. 15:47

A reinkarnációs utazás mennyiben bizonyítja a halottlátást?


És az, hoyg szerinted a katolikusok hülyék, mennyiben bizonyítéka a halottlátásnak?

30. Perla del Mar (válaszként erre: 29. - Syria)
2016. dec. 19. 15:42

Pedig ugyanaz. Vagy hiszel benne vagy nem. Vagy létezik vagy nem. Viszont spirituàlus gondolkodású embert még nem làttam aki lehülyéz egy katolikust. Fordítva igen. Az sem.a spirituális ember volt, aki őslakosokat gyilkolt a múltban hittérítés címen. Akkor melyik is a kàrosabb? Két katolikus szomszédom közül az egyik tisztességes temetést kapott a màsik még nem csak mert betegség miatt nem jàrt templomba. Otthon mindennap imàdkozott. Na ez az ami undorító szerintem.A misén is kell fizetni a ministràns vagy kicsods tartja a tàlkàt. Sok kicsi sokra megy ám

Mindkettőnêl kell egy egészséges hatàrnak lennie. Sok a csaló ez tény , de nem mindenki. az. Utàna kell jàrni.

29. syria (válaszként erre: 24. - Perla del Mar)
2016. dec. 17. 13:46

Ne hasonlítsuk össze a vallásosságot a hiszékenységen, anyagiasságon alapuló szélhámossággal!

A templomba járás messze nem arról szól, hogy van-e Isten, vagy nincs.

Hordjátok csak a pénzeteket a magukat halottlátónak kikiáltó csalókhoz! 50 % kedvezményért a hülyének is megéri.

28. 53da430adb (válaszként erre: 27. - Lonna4)
2016. dec. 17. 08:01
lehet az a gond,hogy semmit
27. Lonna4 (válaszként erre: 24. - Perla del Mar)
2016. dec. 17. 07:00
Mit szedsz?
26. c73db520ef (válaszként erre: 24. - Perla del Mar)
2016. dec. 17. 06:36

Nem jarok templomba, de nem hiszek benne.

Ja, csak egy asztalra van szuksege...

Az elonek elore van szuksege.

25. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Perla del Mar)
2016. dec. 16. 22:14

Nem, nem járok templomba sem. :)

Én inkább nem hiszek ezekben, de nem zárkózok el a lehetőségtől, hogy létezhet. Viszont míg nem bizonyított, távol tartom magam tőlük.

Ugyanakkor rengeteg csaló van meggyőződésem szerint, aki kihasználja a hitet, vagy hiszékenységet.

24. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 16. 21:41

Ha mindenigaz kedden megyünk hozzá a barátnőmmel. Decemberben 50% kedvezmèny van. Meglàtjuk. Semmit nem kell mondani neki csak egy keresztnevet. Szèk segítségèvel kapsz vàlaszt.

A többieknek meg templomba jàrtok pl.? Mert, hogy Istent sem lehet tudomànyosan bizonyítani, senki nem látta! Ugyanaz! Vagy hiszel benne vagy nem.

Reinkarnàciós utazàson voltam màr. Èn a megrögzött vega húst ettem lelkiismeretfurdalás nèlkül. Szószerint undorodom a hústól soha nem ennèm meg. Arzènnal öltem meg magam, rákerestem a neten és az élettani hatásoknál ponzosan azt láttam, amit írnak. Előtte hittem is meg nem is.

Ezt meglátjuk...

23. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 16. 14:19
Ilyen hülyeségre áldoznál pénzt?
22. 328e1b30ab (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2016. dec. 16. 14:18
A test pöppet nagyobb súllyal lesz könnyebb a halál pillanatában, mert elengednek a záróizmok, s bizonyos dolgok kiürülnek automatikusan. S az nem a lélek.
21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2016. dec. 15. 21:30
Ezt a 21 grammot már megcáfolták. Egyetlen orvos írta le, többször kísérleteztek vele, de senki nem tudta a mostani modern technikával sem bizonyítani.
20. jstefan (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 21:22
A halottak csak addig láthatók amíg nincsenek eltemetve vagy elhamvasztva! Sajnos a tudományos kutatások nem tudtak kimutatni eddig semmilyen létezést a halál után! Vannak olyan állítások mely szerint a halál pillanatába a test 21 grammal könnyebb lesz, ezt a lélek távozásának tulajdonítják.Porból lettél, és porrá leszel, visszakerül a test a földbe,ez a rideg valóság sajnos. Nagyon sok pszichológiai képességgel rendelkező csaló halottlátás címén sok pénzért azt mondja amit hallani szeretnél ,ne hidd el ezeket a butaságokat!
19. Panna.33 (válaszként erre: 18. - Klarisszima)
2016. dec. 15. 20:27
Én is láttam már sok halottat, jó is vagyok, jól is látom, de sajnos nem vagyok budapesti:(
2016. dec. 15. 20:19
Én tök jól látom, ha valaki meghal. Még a pulzusát is megnézem, és ha nincs neki, akkor halott és akkor biztos látom.
17. syria (válaszként erre: 16. - 53da430adb)
2016. dec. 15. 11:37
lyalyly :D
2016. dec. 15. 11:02
bármelyik patológián találsz halottlátót.
15. Mietze Katze (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 10:42
Ha a mai nem sem tudsz továbblépni a halála felett, inkább pszichológust keress fel, ő valószínűleg többet segít, mint egy kuruzsló. És valószínűleg olcsóbb is.
14. c73db520ef (válaszként erre: 13. - Syria)
2016. dec. 15. 09:25
Valami baj lehet a sajat lelkiismeretevel.
13. syria (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 09:10
Ember! A XXI. században te is bedőlsz ennek a szélhámosságnak? :(
12. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 07:39

1./ Miért ne szeretett volna?

2./ Nem kell bűntudatodnak lenni, ha napokig nem gondolsz rá. A halottakat el kell engedni, mindenkinek ez a jó. Előre kell menni az életben, nem visszafelé.

3./ A halottlátás irracionális. Nagy valószínűséggel csalóval fogsz találkozni. Ha meg mégsem, ha mégis létezik, akkor meg olyan dolgokat bolygat, amiket nem kellene.

11. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 07:18
Ő már jól van. Hagyd békében nyugodni. Ha ekkora hatással volt rád ő is fontosnak gondolt téged. AZT A DOLGOT VERD KI A FEJEDBOL, GYEREK VOLTAL MÉG NEM CIPELHETED A BŰNTUDATOT EGY ELETEN ÁT.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 07:12
Hagyd békén, engedd el.
9. lonelywolf (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. dec. 15. 03:33

Hú, hát ez nem játék, ugyanis nem biztos, hogy az a személy (vagy nem csak ő) jön át, hanem nem éppen kívánatos entitások is,akkor meg majd mehetsz szellem leszedésre.

Ha választasz egy nyugodt helyet,ahol senki nem zavar, és őszintén, mélyen a szívedbe gondolsz, tudni fogsz mindent.

2016. dec. 15. 01:00
Bujka Antal. Én is tervezem, hogy megyek hozzá a közeljövőben. Sok pozitívat olvastam róla, láttam yt-on is .
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook