Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvetlen vagyok... fórum

Kedvetlen vagyok... (beszélgetős fórum)


2016. dec. 22. 13:53
Nálam a klimax okozhatja, meg a tél...:(
2016. dec. 22. 13:12
gondold végig mit veszítesz ha nem csinálod a napi rutint (munkahely, lakás szalad a kosztól, férj elunja, anyagi vonzatok stb.) aztán rázd meg és kapd össze magad és csináld feladataidat. ami ezt okozhatja egyébként lehet egy durvább vas vagy magnéziumhiány esetleg C vitamin sem ártana. a másik amire még gondolok lehet hogy depire hajlamos lettél de ezt viszont nem szabad táplálni, kelj fel és járj és ha teljesíted a kis napi dolgaidat attól máris jobb kedved lesz. a depi olyan mint a disznó, ha etetik hízik.
2016. dec. 22. 12:43
Én is sokszor vagyok rosszkedvű. Többet ülök a számítógép meg a televízió előtt, mint kellene. Nem tudom mit írjak a fórumindítónak. :(
9. 471a3ef191 (válaszként erre: 8. - 471a3ef191)
2016. dec. 22. 12:42
Van aki igen?
8. 471a3ef191 (válaszként erre: 7. - C73db520ef)
2016. dec. 22. 12:41
Nem szeretek sötétben sétálni.
7. c73db520ef (válaszként erre: 4. - 3514268c10)
2016. dec. 14. 19:08

Mi lenne, ha a film helyett setalnal egyet?

Utana vacsora, furdes, alvas?

2016. dec. 14. 19:08
Mez, gyomber, citrusfelek, datolya, fuge.
5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 3514268c10)
2016. dec. 14. 14:16

Nemcsak a fizikai-idegi fáradtság okozhat ilyen tüneteket, de a szervezet vitaminhiánya is. Itt vagyunk a tél kellős közepén, és ezek szerint már elfogytak a tartalékok a szervezetedből.


Tessék odafigyelni, hogy több zöldségféle, káposzta, zöldbab, borsó, cékla, répa, paradicsom, z-paprika stb. Több gyümölcs, mint alma, citrom, grapefruit, és hasonlók! A mogyoró, mandula, mák, dió, szotyi és hasonlók.


Azon kívülj figyelj oda, hogy a tányéron az egyes kaják (főétel, köret, savanyú) színhatásai eléggé élénkek, egymással harmonizálók legyenek. Ilyen fajta kis praktikák is sokat tudnak javítani a hangulaton.


A napi friss levegős mozgás, séta is emeli az energia-szintedet, javítja a hangulatot.

4. 3514268c10 (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. dec. 14. 14:01
Igen, sok volt a terhelés mostanában, mind a családban, mind a munkahelyen. Szabiról sajnos szó sem lehet. Ha este elkezdek egy filmet nézni, bealszom...
3. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 3514268c10)
2016. dec. 14. 12:53

Gondold vegig: elveszited a munkahelyedet, a ferjed megcsal es elhagy; a lakast el kell adni; netalan egy sulyos, gyogyithatatlan betegseg.

Vegyel ki egy nap szabadsagot es tolts el magaddal egy napot: uszoda, fodrasz, manikur, egy jo esti seta, vacsora valahol, stb.

2016. dec. 14. 12:48
Ezt szokás depressziós állapotnak nevezni...Tökéletes a tünetleírásod...A depin viszont lehet segíteni...Mégpedig sok-sok alvással-pihenéssel-relaxálással,és olyan tevékenységekkel,amik ÖRÖMSZERZŐ dolgok a számodra...Pl.érdekes könyvek olvasása,jó filmek nézése,kedvedrevaló hobbitevékenység,sok,és élvezetes szex,meg hasonlók jöhetnek ilyenkor szóba...Csak az a lényeg,hogy TUDJÁL TÖLTŐDNI a mentális energiák tekintetében...Mert a depi fő oka szinte mindig a KIMERÜLT szellemi-fizikai állapot...
2016. dec. 14. 12:33
Hetek óta nincs kedvem semmihez, szó szerint. Nincs kedvem felkelni az ágyból reggel, de szükséges, mert a munkahelyen ezt nem fogadják el. Nincs kedvem a családi kapcsolataimhoz háztartási teendők elvégzéséhez. Minden mozdulat nehezemre esik. Nem érdekel semmi. A Karácsony gondolatától is irtózom, pedig nem tehetem, mert van család. Egyszóval életunt és deprimált vagyok. Pedig sokan cserélnének velem, az életemmel. Van így valaki köztetek? Mi lehet a kiút ebből? Olyannak érzem az életemet, mintha egy mókuskerékben zajlana, amiből képtelenség kiszállni. Csak körbe-körbe...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook