Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magyarországról Ausztriába menet van most útlevél-ellenőrzés? fórum

Magyarországról Ausztriába menet van most útlevél-ellenőrzés? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 14. 11:28
Állandó nincs, de én biztos nem vágnék neki lejárt okmánnyal.
12. gabbbicica (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2016. dec. 14. 11:04
Hegyeshalomnál mindig kint vannak, és építettek is a pálya felé kis "csarnok"-ot, a szél ellen.
11. emagdi
2016. dec. 14. 10:40
egyébként meg teljesen lutri, hogy az osztrákok most épp ellenőriznek-e vagy sem, meg hogy kit állítanak meg és kit nem. (talán ha ilyen nagy a hideg, akkor nem nagyon lesznek kint a határon, vagy nem annyira lesz kedvük ott intézkedni)
10. emagdi (válaszként erre: 3. - Ezti)
2016. dec. 14. 10:40

papír nélkül külföldre menni necces akkor is, ha nem ellenőrzik a határnál az iratokat...

bármi történhet, síelésnél főleg, de egyébként is.

(persze ne történjen)


ha a központi okmányirodába mentek, akkor lehet hogy ott mecsinálják nektek 2 nap alatt a személyit (nem biztos, de lehet, hogy meg lehet oldani)

2016. dec. 14. 08:56

nincs.

elég a személyi

8. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Ezti)
2016. dec. 14. 08:33
A kisbuszokat általában megnézik és félreállítják.
7. csodapók (válaszként erre: 1. - Ezti)
2016. dec. 14. 08:23

Szia!

Ideiglenes igazolvánnyal is át lehet lépni a határt és azt rögtön elkészíti az okmányiroda.

[link]

2016. dec. 14. 07:47
Sopronnal ad hock módon hol így hol úgy.Lehetoleg a munkába igyekvő magyarokat szivatjak.Ha Sopronkohidanak mentek arra szinte soha nincsenek kinn.Kophaza felé fel hét és tíz közt sokat vannak kinn.Mörbisch felé nem járók sokat, de ott nem láttam őket gyakran.Ja és személyi elég ha magyar állampolgár vagy.
5. Ezti (válaszként erre: 4. - NomNom)
2016. dec. 14. 07:44

Útlevelük nincsen, a személyi lejárt....

Ideigleneset nem tudom adnak-e ki azonnal...

2016. dec. 14. 07:42
Egyéb iratuk? Mással is át lehet menni, nem kell útlevél.
3. Ezti (válaszként erre: 2. - Claire1990)
2016. dec. 14. 07:40
Síelni megyünk a gyerekekkel, Hegyeshalomnál megyünk át. 8 szemmélyes családi kisbusszal. Csak a gyerekeknek lejárt a személyije, most vettem észre.... és péntekig nem lesz új szerintem, addigra nem csinálják meg...
2016. dec. 14. 07:26

Elvileg igen, mindig ott vannak a rendőrök, de csak 50 %-ban kérik az útlevelet, attól függ, milyen a kedvük, milyen kocsival megy az illető...

(Soproni és Harkai határátkelőre vonatkozik)

1. Ezti
2016. dec. 14. 06:39
Ausztriába menet van most útlevél ellenőrzés Magyarországról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook