Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új helyre költözünk, ti mialapján választanátok gyerekorvost? fórum

Új helyre költözünk, ti mialapján választanátok gyerekorvost? (tudásbázis kérdés)


9. korpaska (válaszként erre: 5. - Direne)
2008. szept. 2. 22:21

megbizható gyerekorvost keresek. Légyszíves ird meg a te orvosod nevét, telefonszámát. Hol van helyileg és éjjel- nappal ,hétvégén is kijön?


köszi

email cimemre irj : momo@euromail.hu

2008. júl. 23. 15:30
Menj le a körékbeli játszótérre és kérdezd meg az anyukákat!
2008. júl. 23. 13:32
Hát én nem túl öreget de nem is túl fiatalt egy negyven körülit választanék akinek azért már van tapasztalata. De minden féleképp érdeklődj anyukáknál hogy kit ajánlanak
6. lizabella (válaszként erre: 4. - Serry)
2008. máj. 20. 13:39
Az elöző helyen mikor hazajöttünk a kórházból akkor ép ügyeletes doki kijött és ö lett.Egyébként két gyerköcöm van,ez egyik 3 éves.egykezemen megtudom számolni,hogy a 3 év alatt hányszor voltunk orvosnál.De most kezdjük majd az ovit és biztos többször leszünk betegek.
2008. máj. 20. 13:16

Én bizony nyitottam a babaszobán egy fórumot, hogy jó gyerekorvost keresek ezen a környéken.

Kb 3-4 választ kaptam, abból kiválasztottuk a legszimpatikusabbat,("a világon a legaranyosabb és legjobb doktornéni!!!" nyert) azóta van Ő nekünk.:-)És, tényleg.

De ugyanígy lett a bőrgyógyász dokinénink is!

2008. máj. 20. 13:16

Az előző helyen mi alapján választottál? Gondolom az most is szempont. Aztánitt a nyár egyre többet jártok majd játszótéren. érdemes anyukáktól infót begyüjteni.

De nálam a szakami felkészültség, és a gyerekekhez való hozzáállása döntött. Az új gyerekorvosunk, már az első telefonbeszélgetéskor szimpatikus volt. S ami fontos volt, babalátogatáskor a 4 éves nagy fiam is tök közvetlen volt vele, és ő csak mosolygott és beszélgetett vele is.

Az első gyerekorvosból úgy kellett minden harapófogóval kihúzni. Na meg nem adott megfelelő gyógyszert és ezért a naggyal 4 napot kórházban voltunk.

A doktornénink pedig ami még nekem fontos: nem ad minden két köhintésre csípőből antibiotikumot. Vagyis csak szigorúan indokolt esteben.

2008. máj. 20. 13:13
Amikor a lányomék költözködtek az új lakásukba, a pici unokámmal, kiment sétálni a játszótérre, anyukákkal ismerkedett és tőlük kérdezte meg, hogy kit ajánlanak.
2008. máj. 20. 13:10
Beszélgetnék a környékbeli anyukákkal...
2008. máj. 20. 13:08
Új helyre költözünk, ti mialapján választanátok gyerekorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook