Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Natúr készítmények fórum

Natúr készítmények (beszélgetős fórum)


2017. jan. 23. 18:01
Sziasztok! Még új vagyok itt. Én régóta a natúrkozmetikumok híve vagyok. Ez a "hívővé" válásom annyira sikerült, hogy most már saját online áruházat is indítottam. Nagyon szeretem őket. Tudom, hogy olyan testápolót használok, mely nem tartalmaz mesterséges dolgokat, a hatása szuper. Mindenkinek csak ajánlani tudom az organikus kozmetikumokat.
2016. dec. 14. 08:41
A baba termékekről csak annyi a véleményem,hogy ki probáltam egy híres baba olajat hátha nem lesz a bőröm olyan száraz,az első használat után tele lettem piros pöttyökkel majd meg kergültem a viszketéstől.És rögtön az merült fel bennem ,ha az én bőrömmel ezt csinálta vajon egy babáéval?Azota csak természetes kozmetikumokat használok.
7. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 6. - Nyteri)
2016. dec. 13. 20:31
babatermékekből a leg allergénebb a két legjobban sztárolt termék amelyre mindenki esküszik.
6. nyteri (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 13. 20:29
Igen sajnos nemcsak a felnőtteknek szánt kozmetikumok,de még a babatermékek is tele vannak SLS és egyéb káros habképző anyagokkal.Nem is olyan rég találtam egy cikket,de hamar el is távolították,az említettek miatt.(babatermék volt)
2016. dec. 13. 20:13
engem is érdekel a vegyszermentes kozmetikum, én két nagyon egészséges nagyon bőrgyógyászatilag tesztelt agyonreklámozott nagy márkába belefutottam amelyről kiderült, hogy tele van SLS-el, parabénekkel és egyéb méreganyagokkal, csak nem akarom kiírni a nevüket, nehogy szabályt sértsek. ha vesztek natúr kozmetikumokat, előtte keressetek rá a neten, ott kiírják az összetevőket. most nézegettem egy újat olivás termékek, az elvileg egész jó.
4. nyteri (válaszként erre: 2. - Simoneszter)
2016. dec. 13. 19:36
Szívesen átadom az általam használtakat,talán neked is megtetszik :)
2016. dec. 13. 13:39
Én sem használok már akármilyen kozmetikai terméket, mert nem kívánom magam mérgezni mindenféle vegyi anyaggal,hiszen mindennek, amit magunkra kenünk, a 65%-a felszívódik.Nem terhelem vele a májamat, van annak más dolga. Nem mindig,mindenben tudjuk kikerülni,de ahol lehet, ott meg kell tennünk.Vagyis én már csak natúr kozmetikai termékeket használok.Azt hiszem megtaláltam az igazit! :)
2016. dec. 13. 13:01
Én sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy nagyon érzékeny a bőröm (pirosodás, kiütések, gyulladás) az olyan kozmetikumokra, amelyek nem természetes vegyi anyagokat tartalmaznak. Folyamatosan tesztelek bio, vagy natúr készítményeket, az IGAZIT :) még nem találtam meg.
2016. dec. 13. 09:33

Hosszú évtizedekig egy kozmetikai termékcsaládot használtam,de aztán kb.1 éve szembejött velem egy natúr kozmetikai termékcsalád.No,nem kellett sokat gondolkodnom a váltáson.Meggyőződésem,a döntésem nagyon jó volt.

Nektek mi a véleményetek a natúr kozmetikumokról,mindennapi tisztálkodási szereinkről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook