Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Programok egyedül? fórum

Programok egyedül? (beszélgetős fórum)


17. lili73
2016. dec. 16. 21:07
Még valamit tegyél meg magadért! Keress olyan csoportos mozgást ami neked megfelelő. Lehet az aerobik,gerinctorna, nordic-walking,lovaglás.A lényeg, hogy mozogj az eltereli a gondolataidat!
16. syria (válaszként erre: 14. - Szomoruliza)
2016. dec. 13. 22:48
Ne igyekezz! TEGYED! :)
2016. dec. 12. 19:10
Egyébként azt az embert csak szánni lehet, aki ilyesmiért megszól. Mert gondolj bele, hogy saját magához ugyanilyen szigorú, ugyanúgy megfosztja magát is a legtöbb örömtől, mert mások szabályai szerint él, minden a látszat körül forog, és így lemarad a jóról.
2016. dec. 12. 18:39
Köszönöm szépen a pozitív hozzászólásokat! Igyekszem így tenni :)
2016. dec. 12. 18:36
Menj csak, én simán beülök bárhová, és nem vagyok az egyetlen. Nem érzem cikinek. Nem bámulnak, nem szólnak meg, legalábbis idáig nem tűnt fel. Nem is érdekelne. :D
2016. dec. 12. 18:29
nyugodtan menj egyedül, senki nem fog megszólni. moziba is sokan járnak egyedül és más helyekre is. szerintem a könyvtár is kikapcsolódás és szerintem a színház sem rossz és nagyon jó darabok vannak a musiceltől kezdve a vígjátékig minden és nem annyira durvák a jegyárak sem. ja és ha van valami hobbid pld. kézművesség, kerámia ékszer készítés vagy bármilyen hobbid arra is találsz a neten nagyon sok helyet, ahol ezeket lehet csinálgatni.
11. Kerámia (válaszként erre: 1. - Szomoruliza)
2016. dec. 12. 17:08
Szia! A mozis aggodalmad felesleges. Én például rendszeresen járok egyedül moziba, nagyon jó kikapcsolódás. Nagyon szeretek egyedül beülni valami jó filmre, egy nagy pattogatott kukoricával, üdítővel.. mmm. :)
2016. dec. 12. 16:22

Menj vasarba, esti koncertre, nezelodj, levegozz;

figyelj a latvanyra, az illatokra, angulatokra, fenyekre.

Az egyedullet termekeny.

Az igazi jo dolgok a csendben, az egyedulletben szuletnek meg.

Ha bekeben vagy onmagaddal az egyedulletben, az emberekkel is ugyanugy lesz.

9. syria (válaszként erre: 1. - Szomoruliza)
2016. dec. 12. 16:09

Menj, menj, menj! Bárhová, ami örömet okoz, ami kikapcsolhat a bánatodból.

A kutya nem fog fog törődni azzal, hogy egyedül vagy. Honnan is tudnák? Pl. egy karácsonyi vásárba senki nem viszi el azt, akit meg akar lepni, semmi csodálni való nincs az egyedül vásárlókon.

(Moziba többet mentem egyedül, mint bárkivel.)

8. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Szomoruliza)
2016. dec. 12. 16:05

Szia!


Nyugodtan menj egyedül is. Aki megszól érte, az az ő dolga nem a tiéd. Szerencsére az emberek nagy része idegeneknek nem szólogat be, aki meg igen, az őt minősíti.


Én is egy érdekes szituációba keveredtem: a tavaly egy órával hamarabb jártunk színházba a kolléganőkkel, s az idén amikor megvették a bérletet nem tűnt fel nekik, hogy egy órával később kezdődik, így mivel kis gyerekemet egyedül nevelem én nem tudok menni velük. Kénytelen voltam átkérni a bérletem a korábbi időpontra, tehát egyedül járok színházba. De JÁROK színházba. :)


Vásárolni meg csak egyedül szeretek, mert ha valaki velem van, mindig túl sokáig nézelődik, nekem ahhoz meg nincs türelmem, siettetni sem szeretek senkit, mert ő nyilván a saját tempójában szeret nézelődni.


Úgyhogy menj nyugodtan, ahová csak kedved tartja!

7. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Szomoruliza)
2016. dec. 12. 15:59

Gondolj bele, fordítva hogy néz ki a dolog: Mész az utcán, ránézel valaki cipőjére, azt gondolod, hú, de gáz! Gondoltál rá kb. 15 másodpercig, majd másra figyeltél és őt már el is felejtetted. Ha valaki rólad gondolja hogy gáz vagy, az is pont addig tart, ráadásul amit ő gondol, az rá van hatással, nem rád. Mert azt sem tudod mit gondol. És különben is. Mindenkinek a közérzetét az a gondolat alakítja, amit ő maga gondol. Engedd meg magadnak hogy ne mások gondolataival foglalkozzál, helyette gondolj olyasmire, ami örömöt okoz neked. Szerencsére mind arra gondolunk, amire csak akarunk. :))


És ha valaki megszól amiért te egyedül vagy, akkor mi van? Képzeld milyen sekélyes lehet szegénynek a lelkivilága ha azzal tölti az idejét, hogy mások fölött ítélkezik, miközben annyi mindennek lehet örülni. :)

2016. dec. 12. 15:20
Én buszos kirándulásokra járok egyedül :) és eddig még mindig nagyon jó kis csapat alakult ki... a karácsonyi vásár meg ugyanolyan, mintha plázába vagy boltba mennél nézelődni meg vásárolni... ki szólna meg érte?
2016. dec. 12. 14:58
Nem fog senki megszólni. Nincs merszük! :D Na meg kit érdekel, ki mit gondol? Nem vagyok egy partyarc, ez van! :)
2016. dec. 12. 14:56

4 éve minden programra egyedül megyek! Hogy miért? Mert senkinek nem fogok könyörögni azért, hogy jól érezzem magam! Én beülök rendszeresen étterembe, kávézóba, cukiba, akár moziba is elmennék (de utálom) , strandra, sőt mindenhová...múltkor egyedül mentem a Dumaszínházba is. Olyan jól éreztem magam, hogy ihaj! :) Karácsony, 4. éve egyedül. Szerinted meghat? Hát nem! :)


Boldog Karácsonyt, és érezd magad kellemesen! :)

3. nikletty (válaszként erre: 1. - Szomoruliza)
2016. dec. 12. 14:46

menjél!

még ha nehéz is, saját magad miatt is! Jót fog tenni a lelkednek, erőre kaphatsz!S még ismerkedhetsz is esetleg.

Nem hiszem hogy bárkit is ez zavarna, ha valaki meg furálja, hát foglalkozzon a saját dolgával...

2016. dec. 12. 14:27
Barhova elmehetsz egyedul, me'g a kiskutya sem fog megugatni.
2016. dec. 12. 14:24

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi: szerintetek egyedül bármilyen programra érdemes elmenni, hogy kikapcsolódjak egy picit? Szörnyű tragédián vagyok túl, szeretnék elmenni pl. moziba egy vígjátékot megnézni vagy pl. karácsonyi vásárt körbejárni, de nem fognak megszólni, elvileg moziba sem fordul elő, hogy egyedül néz valaki filmet, nem?

Milyen programot ajánlotok?


Köszönöm és kellemes karácsonyt mindenkinek, ha már az enyém szörnyű lesz, hiszen az az ember nem lehet mellettem, akit a legjobban szerettem :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook