Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? fórum

Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1010. DTJ13
2017. júl. 14. 14:58

Hu, micsoda eredmények!! :)

Nekem is csomó edzős cuccom van Lidlből, nagyon szeretem őket.

Az egyik reggelim kókuszos csokis zabkása amúgy :D

2017. júl. 14. 12:15

A lidlis edzős ruhákat én is nagyon szeretem! Onnan van az egyik futós nadrágom, meg fitnesz trikóm is (én se fitneszhez használom, hanem futáshoz meg edzéshez :))


Egyébként én is hadd dicsekedjek, 69,3 kg vagyok. Imádom, hogy már 6-ost látok, és nem 7-est :))


Annyira kíváncsivá tettél, hogy utána fogok nézni ennek a kókuszos löttynek, mert én nagy kókusz imádó vagyok!

1008. Liluli
2017. júl. 14. 11:59

Igen, vettem ma is kettőt, nem bírtam megállni :D 0,33-as, de kétszerre "szoktam" meginni, felét egyik nap edzés után, másik felét másik nap.


Egyébként most 89,5 kg-on toporgok megint egy hete, nem mozdul a mérleg, VISZONT ma voltam a Lidl-ben és bár ottani kókuszvizet nem találtam, vettem egy új "jóganadrágot" meg "jógamelltartót", mondjuk nem jógázni fogok benne hanem táncolni, de egyre megy :D

ÉS ÉS ÉS! Eddig XL-es L-es nadrágokat vettem onnan, a kisebb sose volt jó, felsőből pedig L-es M-eset (hát igen, fenék és comb téren van mit beletenni abba a nadrádba) és ma úgy voltam vele hogy én ugyan nem veszek XL-es cuccot, megnézzük az L-eset. És csodák csodájára nagyon csinosan áll a nadrás és nagyon kényelmes, még egy icipicit bőnek is tartom itt ott, de nem lógósan, hanem kényelmesen. Szóval repesek :)

Vettem csirkét is, szerintem brokkolival és gombával fogom megcsinálni.

1007. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1005. - Liluli)
2017. júl. 14. 08:58
Ami kókusz, az csak finom lehet :-))
1006. DTJ13 (válaszként erre: 1005. - Liluli)
2017. júl. 14. 08:39

Én folytatom a kis csodaprogramom, és megpróbálom kiválasztani a sok finomságból, hogy mit főzzek hétvégén :) Remélhetőleg edzés is bele fog férni, még jó hogy otthon is lehet csinalni.

Hu, sosem próbáltam a kókuszvizet, de meg fogom nézni, köszi az infot :)

1005. Liluli
2017. júl. 14. 07:51

Jó reggelt, jó reggelt! :)


Végre szép idő van nálunk is, süt a nap ezerrel, úgyhogy mehetek biciklivel edzeni! Utána terveim szerint csapzottan ugyan, de bevágtatok a Lidl-be és veszek kókuszvizet.


Egy hete vettem először, megmondom őszintén véletlenül, de amikor már a kasszánál voltam úgy voltam vele hogy najó... maradjon. És lányok, nagyon finom! :O Dehát én olyan vagyok, hogy mindennek utánanézek, úgyhogy amint hazaértem már kerestem is nyolcvanezer cikket az ilyen olyan hatásairól... és azt kell hogy mondjam, eléggé igaznak bizonyult, amit olvastam.


Kicsit beindítja az emésztést - nem hasmenésszerűen, de érzem, hogy többet kell járnom, pedig alapból nincsen semmilyen problémám ilyen téren. Feltölt energiával, ez is 100%ban igaz rám, zumba előtt ittam tegnap előtt két decit belőle és úgy ugráltam végig az edzést mint a pattogós labda. Elvileg fogyókúrázóknak nagyon jó, sport után visszatölti az izzadás során elveszett ásványi anyagokat és sok sok vitamin van benne.


Szóval ma keresek. És remélhetőleg találok :)

(Onnan nem akarom venni, ahonnan eddig, mert nagyon drága...)


Mi a terv mára? Edzés, kaja? És a hétvégére? Szép napot nektek! :)

1004. Liluli (válaszként erre: 1003. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 11. 10:50

Én a tükröt most szeretem, úgy látom, hogy elkezdett már picit alakulni a hasam, talán a fenekem is, KEZD valami kis hézag lenni a combjaim között ÉS ÉS ÉS a legjobb, bár még messze van a cél, de mintha picit az integető "izmom" kisebb lenne... annak örülnék a legjobban, szemét dolog ez a genetika, de esküszöm nekem a hízás fele a felkaromra megy... :(


Amúgy a fotókon én is néha elcsodálkozok hogy úúúúristen ÍGY nézek ki? Dehát valljuk be, a tükör előtt még mindig behúzzuk a hasunkat, kinyújtjuk a nyakunkat, egyenes hát, vállak hátra... szerintem reflex, néha észre se vesszük, aztán ha lesifotó készül, na azon tuti nem leszünk olyan szépek, mint otthon a tükörben :D legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

1003. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1001. - Khirke)
2017. júl. 10. 22:55
Hát én ruha nélkül a tükör előtt is dagadtnak látom magam. A ruha meg ápol és eltakar :-D
1002. khirke (válaszként erre: 998. - C111235bfa)
2017. júl. 10. 20:50
Nagyon ügyi vagy! Gratulálok! :DDD
1001. khirke
2017. júl. 10. 20:49

A "fényképes dokumentáció" jutott ma eszembe, mikor egy kedves ismerősöm lefényképezett (tudtom nélkül), majd elküldte a képeket. Éééés, hát rájöttem, hogy hiába a minusz 10 kg, még így is piszkos kövér vagyok... Tiszta szerencse, hogy 100egynehány kg-os képet nem láttam magamról, mert kapásból infarktust kaptam volna. (Sőőt terhesen volt az 110 is.)

Szóval miért van az, hogy a tükörben nem látja magát az ember olyan rusnya kövérnek, mint egy fényképen? :D

1000. Liluli (válaszként erre: 998. - C111235bfa)
2017. júl. 9. 20:56

Ezért van a csoport... vagy fórum... vagy mi a fene :D


Legalábbis én ezért kezdtem el ide írni, gondoltam basszus, kell, hogy valakinek elmondhassam ezeket napi szinten, vagy egy pár naponta és olyan ember kell, aki nem csak meghallgat, de ÉRTI amit mondok... szóval nagyon örülök, hogy idetaláltunk mind :)

999. DTJ13
2017. júl. 9. 20:52
Micsoda eredmények, gratulálok :)
2017. júl. 9. 18:02
koszonom mindenkinek😚 nemcsak a mostani gratulaciokat hanem hogy irtatok mert sokszor atsegitett a nehezebb szakaszokon 😊 mert hat bizony nem volt konnyu de meg lehet csinalni😁
997. kokuszoscsoki (válaszként erre: 993. - C111235bfa)
2017. júl. 9. 17:05
Ügyes vagy! Remélem jövő ilyenkorra én is elmondhatom majd ugyanezt, mint te. Hogy 30 kiló mínusz van a hátam mögött :)
996. Katus73 (válaszként erre: 993. - C111235bfa)
2017. júl. 9. 16:05
Szuper! Nagyon ügyes vagy! Gratulálok!
995. c111235bfa (válaszként erre: 994. - Liluli)
2017. júl. 9. 15:44
koszi😊 es neked is minden jot a folytatashoz termeszetesen tovabbra is fogom olvasgatni az irasaitokat es majd jelentkezem😍
994. Liluli (válaszként erre: 993. - C111235bfa)
2017. júl. 9. 13:31

Szia!


Gratulálok, szuper eredményt értél el! Sok sikert a súlytartáshoz, de szerintem menni fog - ha egy év alatt fogytál ennyit, az már nem diéta, hanem életmódváltás kategória, szóval szerintem nem lesz gond :)


Azért remélem még néha visszanézel, adsz helyzetjelentést, ilyesmi. Szép nyarat! :)

2017. júl. 9. 08:47
sziasztok😊 az en celom 75kg volt de az utolso 2 kg nagyon nem akart lemenni ugy dontottem hogy nem baj igy is jo. de ma reggel 74.2 mutatott a merleg tehat a tavalyi 104.8 kg-hoz kepest valamivel tobb mint -30kg😃 most mar "csak" tartanom kell. kivanok mindenkinek kitartast es szep nyarat😍
2017. júl. 8. 18:58

Hát csajok az én álomsúlyom még fényévekre van, mert nagyon alacsony vagyok, így kb. 20 kiló még hátra van.

Én is gratulálok nektek! Szépen haladunk mind :)

991. kokuszoscsoki (válaszként erre: 988. - Khirke)
2017. júl. 8. 18:56

A nagyszülő nekünk sem pálya, egyik 200 km-re lakik, másikra meg 1 percre nem bíznám rá. Így mi is csak ketten vagyunk apával, de megoldjuk. Bébiszitter nekem eszembe sem jutott, ahogy írod, nagyon drága. Plusz idegenre én nem szívesen bíznám.

De ha már nem pólyás, simán lehet gyerekkel tornázni :D Az elején súlynak használni, később meg jöhet velünk sportolni :)))

990. Liluli (válaszként erre: 987. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 8. 09:21

Jajj de jó, gratulálok!!!


Ahogy már írtál előttem khirke is írta, nekem is kb ez lenne valami álomsúly! :D Na de eljutunk oda is...


Nem szoktam minden nap mérlegelni, de azért viszonylag gyakran ráállok, három naponta minimum, mert mint mondtam, nekem most az a státusz van, hogy minden nap kell valami motiváció, mert eléggé nyűgösnek érzem a dolgot... ÉS! Ma reggel 89,4 voltam!!! Jajj fel is kiáltottam hogy HÁ! :D Örül a fejem, reggelizek és megyek is edzésre :D


Szép napot! :)

989. khirke
2017. júl. 8. 07:50
Ma csak azért előkotortam a régi mérleget, hogy 8-assal kezdődő számot lássak (89) :)), a digitálison még messze... ott sajna 92,2.
988. khirke (válaszként erre: 987. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 8. 07:48

Gratulálok! Nekem ez a súly kb a végcél lenne! ...majd talán egyszer... :):)

Gyerekek: sajna nagyszülők nem vállalják be őket. Egyik nagyi már túl idős (közel 70), a másik még aktívan dolgozik, plusz messze is vannak. "Fizetős nagyink" (bébiszitter nénink) van, de 1-2 órára nem szívesen jön, így inkább hosszabb programok idejére megoldás (pl mikor dolgoznom kell, és a férjem sem tud helyettem "beugrani" bébiőrnek), nameg nem utolsó szempont, hogy 1000 Ft/óra... Úgyhogy marad, hogy torna közben a nyakamba másznak. :D :/ :D

987. kokuszoscsoki (válaszként erre: 986. - Liluli)
2017. júl. 8. 00:15

Nekem van gyerek, de én nem vagyok olyan, mint a többi anyuka, hogy reggeltől estig ott ülök vele a szobában, max egy sétára mozdulok ki. Utálom szívből a "nem hagyom 1 órácskára sem egyedül a gyereket" felfogást. Aki nem tudja, mert nincs segítsége, annak persze más. De általában a gyereknek van egy apja is. És ő is vigyázhat rá. Én a futást úgy oldom meg, hogy az apja vigyáz a gyerekre, esetenként jönnek velem, mert a pálya mellett van egy játszótér, és addig elhintáznak, amíg én futok. Lehet, hogy a gyerekem jó alvó, de ha nem lenne az, akkor is szánnék magamra annyi időt, hogy tegyek az egészségemért. Ez nem önzőség. Nem kell mindent feladni a gyerekért, ettől még nem szeretem kevésbé, hogy magammal is törődök...


Egyébként mérlegeltem: 69,9 kg! Még ha csak egy hajszálnyira is vagyok a 70-től, de megláttam a 6-os számot! :D 10 kg mínusz kipipálva.

986. Liluli (válaszként erre: 985. - Khirke)
2017. júl. 7. 16:25

Hát nagyon nagy szerencsém van most ezzel a sporttal, olyan értelemben hogy úgy dolgozok, hogy én osztom be az időmet. Szóval amikor délelőtt van edzés akkor tovább dolgozok ebéd után, vagy esetleg este, ha nincs itthon a párom akkor kilencig, tízig is belehúzok kicsit, hogy másnapra kevesebb maradjon, ha meg délután van valamilyen óra, amire járok, akkor délelőtt elintézek mindent és előttem a szabadság úgymond! :) Gyerkőcünk ugye még nincs, jelenleg az új lakásban még egy kutyusunk sincs - bár már nagyon gondolkozunk, hogy üres nekünk itt állatkák nélkül, szóval ilyen felelősségem sincs.


Úgy is vagyok vele egyébként, hogy mivel olyan munkát végzek, hogy egész nap a számítógép előtt ülök, amikor eljutok edzeni, akkor mindent beleadok, mert az van a fejemben hogy gyerünk, ma ez az egy órád van, ebbe kell beleönteni az erőt.


ÉS!!! Előre veszem a havi bérletet, lehet, hogy butaság, de annál jobban sajnálom rá a pénzt, hogy ha már egyszer ki van fizetve mégse menjek el... szóval ez egyfajta biztosíték is, hogy hacsak le nem betegszek, vagy nem jön közbe valami olyan program amit nem akarok/tudok lemondani, akkor bizony elrángatom magam odáig, akkoris ha nyűgös vagyok előtte nagyon :D Utána meg úgyis sokkal jobb lesz.

985. khirke
2017. júl. 7. 14:01
Én olyan irigy vagyok, hogy van kitartásotok rendszeresen sportolni. Én is néha tornázom meg bicajozom, de ennyi. Nem rendszeresen, csak hébe-hóba. Némileg a férjemnek is segítenie kell, mert bicajozni csak akkor tudok, ha ő bevállalja addig a gyereksereg felügyeletét. A torna meg pont fordítva: csak akkor megy, ha ő nincs itthon. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy hülyére röhögje magát rajtam :))) ...de eddig kb 10 kg lement. Azt mondom relatív könnyen, nade most stagnálás van... kellene a sport...
984. Liluli (válaszként erre: 983. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 7. 12:11

Hát nagyon kíváncsi leszek majd erre az egy hónapos fotóra, tényleg sajnálom hgoy nem jutott korábban eszembe (olyan jó lenne összenézni, hogy eddigis mi változott).


Meg volt nekem a ma reggeli sport, egy óra zumba, de már odafelé izzadtam a biciklin és maga az edzés is nagyon intenzív volt, úgyhogy most nagyon jó hangulatban vagyok.


Nemsokára nekiállok valami ebédnek is, spenótot én is vettem tegnap, vagy szombaton vagy vasárnap fogom megcsinálni, ma meg szerintem halat sütök wok zöldségekkel :)

983. kokuszoscsoki (válaszként erre: 982. - Liluli)
2017. júl. 6. 11:37

Nekem készült közel 80 kilósan fotó bikiniben minden irányból. De azóta nem. Most, hogy lassan megvan az első 10-es, szerintem csinálok egy utána képet. Bár a centik alapján tudom, hogy honnan fogytam, legtöbbet derékból.


Nálunk spenót lesz ma, tegnap főztem.

982. Liluli
2017. júl. 6. 10:34

Jajj, de örülök, hogy írtatok, komolyan mondom úgy lehozott hogy ilyen csendes a csoport :D


Egyébként is azt vettem észre, hogy az elmúlt egy-két hétben olyan motiválatlan vagyok, vagy nem is tudom. Nem volt annyira vészes a dolog, mert ugyan az 1300 kalóriákat nem tartottam, de azért olyan 1500 fölé sose ment a napi bevitel (ami szerintem még mindig szupi, mivel nagy súlyom van, így az 1500 kalória is jó lehet), illetve tartottam a heti 3-4 edzést is, a napi 2-3 liter vizet is, de basszus valahogy nem mozdul az a mérleg. Ma reggel 90,3 kiló voltam, tegnap 91, azelőtt is valami 90,5... elég idegesítő :D


ÚGYHOGY rájöttem, hogy kell valami motiváció. Az elején olyan szépen lett egyre kevesebb mindig a szám, de most tisztára megállt - de ugye ismétlem, most a sport, szóval ott van a halvány remény hogy átalakulóban van a súlyom, némi izom csak jön fel lassan...

SZÓVAL hogy legyen egy kis rálátásom, ha a mérleg nem is változik, készítettem magamról fotókat. Megmondom őszintén, még magam előtt is kényelmetlen volt egy kicsit, bugyiban melltartóban fotózkodni... csináltam előlről, egyik oldalról, másik oldalról és elástam a gépemben körülbelül nyolcszáz mappa mélységbe... az a tervem, hogy egy hónap múlva megint csinálok fotót, aztán megint és megint. Így, ha a mérleg nem is mozdul, vagy nem sokat, akkor is látni fogom teljes nyilvánvalóságában, hogy vajon változott e valami a testemen.


Csak azt sajnálom, hogy nem az elején, februárban készült az első ilyen sorozat. Ti csináltatok valami ilyen vizuális segédeszközt?


Mai menü? Én csirkét fogok szerintem sütni wokban, spárgával, esetleg egy kis bulgurral. Ma nem akarok túl szaladni az 1300 kalórián, mert kb négy napja megint nagyon jól be tudom tartani, és ma amúgy sincs sport, úgyhogy ilyenkor nem akarok csalni.

981. kokuszoscsoki (válaszként erre: 978. - Liluli)
2017. júl. 6. 09:49
Én is pont így vagyok ezzel, hogy ha görcsölök, segít a sport! Régebben el szoktam menni ilyenkor futni. Most sajnos akármikor nem tudom ezt megtenni, mert itt a gyerek. De egy kiadós séta is segít :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook