Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? fórum

Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1040. Liluli (válaszként erre: 1035. - C111235bfa)
2017. aug. 23. 15:18

Köszönjük, azt hiszem sikerült kiheverni amit ki lehetett :)


Hát egy 15 kilót még szeretnék leadni, bár ez sem pontos kifejezés, mert a nap végén nem a kiló számít, hanem a kinézet... de mondjuk úgy, hogy ez a kb célom, és persze sporttal ÉS evéssel szeretném elérni, úgyhogy ebben nagyban benne van a háj és izom felcserélése bizonyos tájékokon... :D

1039. Liluli
2017. aug. 23. 15:11

Sziasztok! Szép napot mindenkinek, lassan túl vagyunk a hét felén! :)


Egész jól megvagyok ezzel az 1500 kalóriával, az a tapasztalat, hogy nincsenek hatalmas evéshullámok, tényleg úgy látom, hogy ennyi kellett a testemnek (vagy a fejemnek?) hogy egy picikét emeljünk és megint kezdhesse a fogyást... megyek sportolni is nemsokára, és ha minden igaz, nálunk holnaptól lesz Ázsia hét a Lidl-ben, reggel nyitásra már érkezek is és felpakolok rendesen kókuszvízből :D

1038. DTJ13 (válaszként erre: 1032. - Liluli)
2017. aug. 22. 08:04
Örülök neki :)
1037. Katus73 (válaszként erre: 1033. - C111235bfa)
2017. aug. 22. 07:05
Szia! 5-én megyek vissza. Mielött hazajöttem a nadrágom már megkapta a hordható minősítést. 😃 Mondjuk ez lehet változni fog most. 😃 De majd újúlt erővel folytatom szeptembertől a maradék 10-15 kilót. 😃
2017. aug. 21. 18:02
huuh hat ez a visszaallas sem egyszeru. ma futottam illetve inkabb futas-imitacionak neveznem😁 de tul vagyok rajta... es hianyoznak a finomsagok😔 na de majd csak belerazodom
1035. c111235bfa (válaszként erre: 1032. - Liluli)
2017. aug. 20. 19:37
helloka jobbulast nektek es nagyon ugyes vagy. hany kg tol szeretnel meg megszabadulni? most hogy mar nem lesz olyan meleg a mindennapi sportot en is visszahozom az eletembe. este 30 fokban nem volt kedvem futni igaz most meg a munka kezdodik de ha rendszer van az eletemben a sportot is konnyebb beiktatni😊🏃
1034. c111235bfa (válaszként erre: 1031. - Zsókica21)
2017. aug. 20. 19:31
koszi😊 ugy latom visszater a csapat igen most kell nagyon esznel lennem neked hogy megy a dieta a lanyod eskuvoje ota? szeetnel e meg fogyni vagy mar csak tartani kell?
1033. c111235bfa (válaszként erre: 1030. - Katus73)
2017. aug. 20. 19:28
helloka en is orulok hogy ujra "talalkozunk" es gondolom nagyon jo itthon a fogyokuranak meg neha jot is tesz egy kis szunet aztan lehet teljes gozerovel folytatni a nyar nekem sem az onmegtartoztatasrol szolt de itt kell visszafogni a habzsidozsit😊 de jo volt nagyon😁 mikor fogsz visszamenni? es jo e mar nadrag?
1032. Liluli
2017. aug. 20. 10:22

Sziasztok! Szép vasárnapot! :)


Na, az 1500-as kalórialimit úgy tűnik működik, egy kiló lement a héten, úgyhogy nagyon nagyon boldog vagyok - bár csütörtök estére lebetegedtünk mindketten a párommal, úgyhogy a péntek szombat sport kimaradt. Már jobban vagyunk, de nem vagyok benne biztos, hogy holnap megyek edzésre, lehet, hogy még ezt a napot pihenéssel töltöm és szerdától újult erővel indul a torna. Mindenesetre így is nagyon szuper, hogy beindult megint a fogyás, szóval valószínűleg a túl kevés kalória volt a baj... most a páromra is kezd ráragadni, ő 2500-at eszik egy nap és szegény teljesen fel volt háborodva ma reggel, mikor számolta a reggelit amit készített - majdnem 600 kalória lett - hogy ez mégis hogy lett ilyen sok :D Mondtam neki hogy hááát kedves, a tojás, bacon, banánturmix.. majd megtanulod :D

2017. aug. 20. 07:28
Szia Eiche!Örülök hogy itt vagy!Az a lényeg hogy időben észbe kapjunk még mikor csak 1-2 kg szalad fel!Te biztosan sikeresen leadod hiszen te nagyon ügyesen csináltad eddig is!Minden jókat neked is!
1030. Katus73 (válaszként erre: 1028. - C111235bfa)
2017. aug. 19. 23:26
Szia! De jó hallani rólad! :) Én most itthon vagyok, fogyókúra felfüggesztve. :) Persze odafigyelek és igyekszem kevesebbet enni, de ma is lecsúszott egy jégkrém és 4-5 pogácsa (családi nap volt nálunk :) ). Öcsém marhapörköltet főzött, én nokedlit és uborkasalátát csináltam. A nokedliből 1 kanállal(evő) ettem csak, pedig nagyon szeretem. :)
2017. aug. 19. 17:49
nos a mai nap jol sikerult kaloria 1411 es most jon bo egy ora kerekparozas. remelem holnap mar kevesebbet mutat a merleg😊🍱
2017. aug. 19. 06:48
sziasztok😊 a nyar elejere sikerult elernem a kituzott celt de aztan jott a a pihenes, a nyaralas es 2-3 kg felcsuszott igaz ettem is finomsagokat es nagyon jol is esett😉 most viszont a mai naptol visszaallok es folytatom.most akar el is lehetnek keseredve de igazabol arra gondolok hogy tavaly mit nem adtam volna erte ha ennyi kg lennek mint most😁 nektek hogy sikerult a nyar?
1027. Liluli (válaszként erre: 1026. - DTJ13)
2017. aug. 16. 07:54
Hát eddig eléggé élvezem azt az extra 200 kalóriát, ez pont egy extra snack mondjuk délelőttre, de mivel már hónapok óta nem ettem ebben az időben semmit, nagyon jól esik a lelkemnek :D Remélhetőleg a testemnek is... főleg, hogy most beindul ezerrel megint a sport - volt egy három hét kihagyás, mivel a hely, ahol táncolok nyári szünetet tartott és bár próbáltam ebben a három hétben minden második nap egy egy 20-30 percet beiktatni itthon, azért az nem ugyanaz...hétfőn már voltam és nem is tudom minek esett jobban a tánc: a testemnek vagy a lelkemnek :D Mindenesetre most van izomláz és már várom a délutánt, hogy mehessek megint!
1026. DTJ13 (válaszként erre: 1024. - Liluli)
2017. aug. 16. 06:34

Az 1300 kevés lehet, főleg ha sportolsz is mellé, simán jó lesz az 1500. Én is annyin vagyok, pedig nem nőttem nagyra és ha rendesen csinálod, működik. Nem kell itt éhezni 1000 kcal-ás diétákkal.

Ugyanúgy a Lifetilt Diéta Prot tolom, és ebből a fb csoport is elég aktív. Olyan kiváncsi vagyok az őszi programra, tuti jó lesz az is

1025. Zsókica21 (válaszként erre: 1024. - Liluli)
2017. aug. 15. 20:31
Helló!Én is átállítottam mert stagnáltam !utána gondoltam és kiderült hogy volt amit nem jó írtam be!Én heti fél kg-ot állítottam be!A szénhidrátot mindig túl léptem!megpróbálom nem túl lépni!Hátha!További sikeres átalakulást mindenkinek!
1024. Liluli
2017. aug. 12. 11:43

Sziasztok! Örülök nagyon, hogy van még aki itt van rajtam kívül - kell egy kis motiváció basszus, egy időben olyan aktív volt a csoport most meg gondolom mindenki nyaral, stb... Én meg itt ülök az esőben hűvösben :D


Nem megy egyszerűen lefelé a mérleg, pedig tartom a napi kb. 1300 kalóriát, most arra gondoltam, hogy lehet hogy elkezdett a testem raktározni - közben sportolok is, szóval eleinte reménykedtem benne, hogy a zsír alakul izommá, azért nem megy lefelé a súly, de most már nem vagyok benne biztos.. mindegy, most emelek egy kicsit a kalóriabevitelen, újra kiszámoltam az App segítségével, amit használok, de most úgy állítottam be a célomat, hogy heti 0,75 kg fogyás legyen a várható teljesítmény, így napi 1500 kalóriát írt elő... meglátjuk. Biztos, hogy meg tudom enni egészségesen is, szóval nem egy plusz adag sültkrumplira gondolok, de pl egy plusz joghurttal, vagy magvakkal és gyümölccsel már be is vittem, de kíváncsi leszek rá, hogy változik-e valami... Ti számolgattok még? Mennyiket esztek most?

1023. DTJ13
2017. aug. 11. 14:47

Hahohaho :D

Én olvasgatok, csak nem szólok hozzá :) nálam kis lazulás van, nyaralás, ilyesmi(bár így is benne vagyok a keretben hála a nyaralós verziónak). De utána teljes gőzzel előre megint :)

1022. Liluli
2017. aug. 10. 07:42

Hahó, mi ez a nagy csend, van itt valaki? :)


Hogy telik a hét, miket esztek, miket csináltok?

1021. Liluli
2017. aug. 2. 12:02

Hú lányok, én ebbe az édesburgonyába konkrétan beleszerettem :D


A napokban vettem négy nagyobb darabot, ezt úgy viszonyításképp mondom, hogy magamnak meg a páromnak ha nem köretként, csak délutáni snack gyanánt készítem el, akkor elég egy darab is.


Mivel 100 grammban csak 80 kalória körül van, tegnap 150 grammot ettem belőle, egy kis adag light majonézzel, és így lett a délutáni nasim körülbelül 200 kalória, ami nagyon jó, főleg hogy nem volt utána olyan érzésem hogy hú, nyammognék még valamit, illetve a jó kis junk food utáni sóvárgásomat is tökéletesen kielégítette.


Elkészíteni is nagyon könnyű, mire a sütő felmelegedett, addigra fel is vagdostam egy darabot kb olyan formájúra és méretűre, mintha sült krumplit csinálnék belőle - vagy talán egy picit vastagabbra, egy pici olivaolajban és fűszerben megforgattam, utána hopp, bele a tepsibe és a sütőben kb 20 perc alatt 180 fokon megsütöttem, de már 10 perc után olyan illata volt hogy nyálcsorgatva vártuk, hogy kész legyen! :)


Próbáljátok ki, ha nagyon vágytok egy kis komfortkajára, mert állítom, zseniális! :)

1020. Bebe2000
2017. júl. 31. 09:47
Sziasztok! Érdeklódók bogy szed e valaki adit most? Ha igen írj légyszi hogy mi a hatàs?Régebben szedtem de most hororr àrat mondtak érte és más nem olyan hatÀsa van mint régen. Kószi!!
1019. Liluli
2017. júl. 29. 13:57

Szóval lement a hét lassan és büszkén jelentem, hogy visszaálltam totálisan a "régi" kerékvágásba, gyomrom végre boldog, mert kb tegnapra nyugodott le teljesen a sok megrázkódtatástól, és a héten háromszor tornáztam is, úgyhogy az izmaim sajognak :D


Mérlegre nem álltam még, szerintem azzal még várok, mert most női napjaim vannak, így úgyse lenne teljesen reális az étrék, lassan pedig meg kéne csinálni az egy hónapos fotókat oldalról, előlről...


Valami program a hétvégére? Történt valami extra múlthéten? :)

1018. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1016. - Liluli)
2017. júl. 24. 23:39
Csatlakozom. Bár én nem fesztiváloztam, de haveri körben voltunk egész hétvégén, és ilyenkor becsúszik egy-egy meki, meg hasonlók. De én is éreztem, hogy nem bírok annyit enni, mint korábban. És mekis fos kaja ide vagy oda, a 2000 kalóriát nem léptem túl, így talán azt a fölös vacak kalóriát még le is sétáltam, mivel rengeteget gyalogoltunk.
1017. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1015. - DTJ13)
2017. júl. 24. 23:36

Nem ismerem az új programot. De a régieket az itteni naplók által igen, és hát mit is mondjak: eléggé elcseszett egy programokat láttam. Férfiaknak lehet jó, de amikor azt látom, hogy szülés után egy nő a kockahas programot nyomatja, akkor elönt a düh, hogy miért nem közli lifetiltes csávókám, hogy ezt nekik baromira nem kéne. Nem tudom, mi az eredeti szakmája, de ha edző, akkor baromira nincs tisztában a női anatómiával.


Persze ez az én véleményem, meg nem akarok lebeszélni senkit.

1016. Liluli (válaszként erre: 1015. - DTJ13)
2017. júl. 24. 18:02

Áh, nem mértem magam, de szerintem most három négy napig nem is merem, mert fesztiválozni voltunk négy napot, hát azalatt elfogyasztottunk sok egészségesnek nem mondható ételt és italt :D


Najó, soknak épp nem sokat, mert a gyomrom össze volt menve eléggé, dehát nem arra figyeltünk, hogy jótékony legyen. Érdekes különben, az első nap, pedig csak grilleztünk néhány husit és ezeket ettük szószokkal, meg krumplisalátával meg egy pár szelet ilyen fűszeres baguettel, meg egy pár citromos sört ittunk előtte utána, de a gyomrom konkrétan fel volt háborodva hogy ez micsoda, annyira el vagyok szokva az ilyen ételektől. Úgyhogy a második naptól már óvatosabban eszegettem, kevesebbet meg próbáltam nem olyan sok szénhidrátot, de nagyon durva, hogy egy pár hétig könnyűeket eszel meg úgy állítod össze, hogy mindenféle legyen benne, és amint visszatérsz a jó öreg komfortkajához, észre is veszed hogy mennyire nem bírja a gyomrod hirtelen a másféle kajákat.


Szóval nem. Nincs mérekezés. Holnaptól visszaállunk a régi menetre, utána majd egy pár nap elteltével megkísérlem :D

1015. DTJ13 (válaszként erre: 1014. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 24. 16:50

A jelenlegi, Diéta Pro programban pont hogy funkcionális, saját súl,os edzésterv van ;)


Hogy haladtok? Mértetek mostanában?

Nálam minden szuper, egyre jobban érzem magam a bőrömben és az edzéseket is egyre jobban bírom :) Örülök, hogy nem csak a kezdőt szereztem be :)

1014. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1013. - Liluli)
2017. júl. 19. 11:40

Az integetőizom kardióval nem fog eltűnni. Nem mondom, hogy a kardió az igazi, mert mind a kardió mind az erősítő edzésekre szükség van. Persze mindkettőt ésszel, mert sok olyan edzésterv kering a világhálón, amiért az emberek megvesznek, de tele van olyan gyakorlatokkal, ami nőknek nem éppen való (pl. lifetilt programok).


A fegyencedzés saját testsúlyos. Az eleje nagyon laza egykét hétig, az csak a rávezetés (pl. falnál fekvőtámasz), ezek nagyon egyszerűek, de fontosak a helyes elsajátítás miatt és a fokozatosság miatt. Én Fekvőtámaszból pl. eljutottam 3. szintig, a térdelős fekvőig. Terhesség második felében abbahagytam, és pár hónapja 1 szintet visszaugorva akartam újrakezdeni, de túlerőltettem a kezem, és lett egy ganglion a csuklóhajlatomba. Szóval én is követek még el hibákat.... fő a fokozatosság.


Igazából teljesen alap gyakorlatok vannak az első kötetben, én 3-at csináltam közülük rendszeresen: fekvőtámasz, lábemelés, guggolás.


Extra súly használható nehezítésnek, de az annak való, aki már profi szinten van (pl. ha nem tudod megcsinálni a mesterlépést, minek is nehezítenéd magad súlyokkal, ha a saját testsúlyod is bőven elég?)


A 2. kötetében vannak erősítő gyakorlatok, pl. marok erősítő, nagyon jó könyv, ajánlom. A 3. kötet meg már nagyon haladóknak való, abban már szaltó és társai vannak.


Önagában mondjuk a fegyenc is kevés. Célszerű kiegészíteni más calisthenics gyakorlatokkal, vagy súlyzós edzéssel.

1013. Liluli (válaszként erre: 1012. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 19. 07:25

Hát bicajozni én is tudok, de odakint, szóval nagyon időjárás függő - most három napja süt a nap nálunk, de ez nem jelent semmit, a múlthéten pl. végig esett az eső :( Olyankor nem szívesen megyek ki tekerni.


Rékát meg Alexandrát meg nemtudom kik vannak még én se nagyon tudom csinálni, egy időben voltak ilyen próbálkozásaim, de nem volt nagy siker :D Ha már itthon, TV előtt ugrálósat csinálok, akkor az Cassey Ho lesz, az ő gyakorlatai elég egyszerűek, másnapra mégis mindig beüt az izomláz :D

Csakhát a torna az nekem alapból kicsit unalmas mindig, azért is szeretem a táncot, mert ott nem nézegetem az órát meg nem számolom hogy hány emelést kell még csinálni, mennek szépen sorban a koreók, van egy érzésem, hogy hol tartunk és közben meg bele tudok feletkezni, szórakoztató.


Egyébként milyen súllyal akarsz edzeni? Nekem még a saját súlyos edzések is egyelőre tökéletesen elegek, úgy tudom egyébként, hogy a fegyencedzés is saját súlyos csak, vagy használnak benne valami extra súlyt? Meg az jó kiegészítés fogyókúrához is? Nekem az "csak" olyan erősítésnek hangzik. Jó, nyilván az is alakot formál, de elsősorban kardió lenne az igazi, nem? Bár lehet jót tenne az "integetőizmomnak" :D

1012. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1011. - Liluli)
2017. júl. 18. 10:32

Én itthon szobabiciklizek, illetve ha a hasam olyan állapotban lesz, utána nekiállok a súlyzós edzéseknek.


Amit még szeretek, az a fegyencedzés (ez most szintén szünetel nálam a hasam meg a kezem miatt).

Illetve remélem egyszer az insanityt is le fogom tudni tolni :)


Egyébként nekem nem pálya a tévé előtt ugrálni, inkább magam edzek, saját tempóban. Rékát sosem tudtam követni, meg nem is bírtam a tornáit :D

1011. Liluli
2017. júl. 18. 08:34

Sziasztok!


Remélem jó volt a hétvége mindenkinek. Nálunk volt benne sport, volt benne kis sütögetés, minigolf, nagyon aktívan pihentünk :)


Ötleteket kérnék, hogy ti miket szoktatok otthon csinálni, ha nem tudtok terembe vagy órára menni, de mégis mozogni akartok?

Sajnos három és fél hétig nem tudok majd menni táncolni, mert felújítják a termet, de most olyan szépen rendszeresen meg volt a heti négy alkalmam, hogy kicsit izgulok, nehogy eltunyuljak. A heti négyet szeretném ebben a pár hétben is megtartani, de másik helyre meg nem akarok fizetni, szóval valami ingyenes megoldást kell keresni erre az időszakra. Ti miket csináltok?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook