Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? fórum

Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
530. c111235bfa (válaszként erre: 529. - Katus73)
2017. ápr. 9. 13:27
hat igen a sulytartas is eleg lesz ithon 😊 de fog az menni😁
529. Katus73 (válaszként erre: 528. - C111235bfa)
2017. ápr. 9. 07:06
Szeretném otthon is betartani, de igazából otthonra annyi a cél, hogy ne hízzak. Aztán két hét"pihenő" után folytatom tovább. 😃
528. c111235bfa (válaszként erre: 527. - Katus73)
2017. ápr. 9. 07:03
nagyon orulok az oromodnek😊 nagyon jo erzes ha megvan az eredmenye a dietanak. a het nekem is jol ment. a shake estenkent nagyon sokat segit. nemsokara itthon leszel, akkor hogy tervezed az etkezest?
527. Katus73 (válaszként erre: 523. - C111235bfa)
2017. ápr. 8. 23:15

Sziasztok!

Ma ismét barátságot kötöttem a mérleggel. 😃 96,1-et mutatott este! Úgyhogy január 2 óta -13,2 kg. 😃

Az egy napos fogyókúrákat megnéztem, lehet, hogy majd beiktatok egyet-egyet. De a kávémat nem adom. 😃

526. Liluli
2017. ápr. 8. 10:55

Húha, szurkoljatok lányok, nagy nap van :D

Ma van a lakótársunk születésnapja, estére megyünk éttermezni, én már reggel 9kor betettem a tortát a sütőbe... azthiszem ma cheat day lesz, holnap meg valami jó kis zöldség nap, vagy ilyesmi :D

Jó hétvégét mindenkinek :)

525. c111235bfa (válaszként erre: 524. - Zsókica21)
2017. ápr. 7. 20:47
most nem tartok de korabban szoktam es jo volt. en most a feherjet noveltem kb 90gr es szenhidratot csokkentettem kb 80-120gr ez most segit es este shaket iszok az eltelit😊
2017. ápr. 7. 19:05
még nem próbáltam az 1 naposat!Csak ha végképp nem mozdul a súly akkor!Van aki gyümölcs napot tart!2hétig nem mozdult akkor a level diétát csináltam meg!15nap alatt -3kg
523. c111235bfa (válaszként erre: 512. - Katus73)
2017. ápr. 7. 16:52
a merlegemben lemerult az elem igy az etkezeseket szemre merem 👀😁. de jo hir hogy beindult a fogyas a heten -1.5kg😊 mar csak 3.5 van hatra😁 te raalltal mar a merlegre?
522. boreee (válaszként erre: 517. - Melinda.linda)
2017. ápr. 7. 13:58

Volt egy időszakom mikor zöldteát ittam, de nem tudtam, hogy ilyen hatása is van.

Tudtok jó minőségűt ajánlani? Én csak bolti filtereseket ittam eddig, de innék jobb minőséget is.

521. boreee (válaszként erre: 519. - Melinda.linda)
2017. ápr. 7. 13:56

T25öt kezdtem el és őszintén pont kellemesen elfáradok, másnapra "fáj" mindenem. Csak legyek kitartó:)

Ezen kívül ha sikerül jó lenne szabadban saját testsúlyos edzést is végezni.

520. melinda.linda (válaszként erre: 514. - Zsókica21)
2017. ápr. 7. 12:47
Nekem hawai-kúra szinte minden napom :D Szerintem egyébként egy nap kevés, de utána legalább az egészségeset kívánja az ember. Ti is észrevettétek ezt? :)
519. melinda.linda (válaszként erre: 513. - Boreee)
2017. ápr. 7. 12:44
Biztosan fog sikerülni :) Milyen sportolást tervezel majd? Vagy kondiba szeretnél majd járni?
518. melinda.linda (válaszként erre: 512. - Katus73)
2017. ápr. 7. 12:42
Szia! :) Te mit sportolsz és milyen diétát tartasz?
517. melinda.linda (válaszként erre: 511. - Liluli)
2017. ápr. 7. 12:41
A zöld tea tényleg nagyon jó! Anyukám is issza, és neki is lement 1-2 kiló tőle. Én is nagyon szerettem - főleg a citromosat- csak sajnos kiderült, hogy érzékeny vagyok rá. Életem katasztrófája :( :D Te egyébként nagyon jól haladsz a fogyással! Heti 0,5 kiló tényleg az, amit jónak mondanak. Én ezt be is tartom dekára pontosan :D Bár ha ellinkelem, akkor csak két hét alatt megy le ennyi. Júniusra simán meg lesz neked a cél! ;) Drukkolok!:)
516. Liluli
2017. ápr. 7. 09:32
* voltak :D
515. Liluli (válaszként erre: 514. - Zsókica21)
2017. ápr. 7. 09:32

A tojasos paradicsomos meg a Hawaii eleg jol hangzik! Meg elveznem is.. De mondjuk a porehagymas... :)

Probaltad esetleg valamelyiket? En regebben valami almas tojasosat csinaltam de mar nem emlekszek milyen adagok voltam.

514. Zsókica21 (válaszként erre: 512. - Katus73)
2017. ápr. 6. 16:50

[link]

Az érdekesség kedvéért!Hátha ettől elmozdul a súly!1 próbát megér!

513. boreee
2017. ápr. 6. 13:08

Én csak most fogok belekezdeni a fogyózásba. Bár nagy feleslegem nincs, de egészségügyi probléma akad.

Én inkább az izomépítésre megyek rá és remélem mellékterméknek ott lesz a fogyás is.

Amúgy nyár előtt én mindig észbe kapok és leadom a téli felesleget, de most ez nem lesz elég.

Remélem mások sikere hat majd rám is!

512. Katus73
2017. ápr. 6. 10:15

Sziasztok! Jelentem, megvagyok, élek. :) Csak a reggeles műszak nagyon lefárasztja az agyamat. :( De szokom. :)

Kajálás megy. Az edzés tegnap kimaradt, mert elkezdett fájni a jobb térdem, lépcsőzni sem nagyon tudtam, úgyhogy pihenés volt. Ma délutánra megyek dolgozni, de be kellett mennem egy megbeszélésre a kórházba, úgyhogy valószínű ma is elmarad. :( Holnap munka után megyek mindenképp és szombatra és vasárnapra is tervezem. Aztán a jövő hét... Majd kiderül. Erőteljesen kerülöm a mérleget is a héten. :) Na jó, a kajákat megint mérem már, csak magamat nem. :)

511. Liluli (válaszként erre: 507. - Melinda.linda)
2017. ápr. 6. 09:58

Nekem egyébként egy négy étkezés szokott beválni, reggeli-ebéd-vacsora, meg kb olyan 4 óra tájban valami nasi, alma, vagy egy kis adag túró, ilyesmi... így tuti, hogy kattogás, meg idegbaj nélkül kibírom a napot :D Bár most elkezdtem zöldteát inni ezerrel és azt vettem észre, hogy azt a négy órási nasit nem mindig kívánom, pedig eddig már fél négy körül úgy voltam hogy húúú harapnék valamit :D Van a zöld teának amúgy éhségcsökkentő hatása, legalábbis olvastam már róla, de idáig nem tapasztaltam... na de most! :D

Nagyon örülök amúgy az eddigi eredménynek, de basszus olyan sokszor eszembe jut hogy húúú de rég csinálom már és még csak ennyi.. aztán mindig emlékeztetem magam hogy DEHOGYIS, heti 0,5-1 kilóra mondják hogy egészséges meg jó fogyás, úgyhogy minden rendben... :D Hát na. De májusban lesz a szülinapom, júniusban a párom diplomaosztója.. addigra olyan alakot szeretnék, hogy nyugodtan felvehessek valami csinos ruhát. Úgyhogy hajrá van! :)

510. melinda.linda (válaszként erre: 509. - Boreee)
2017. ápr. 5. 16:20
Nem is muszáj délben kezdeni, ha valaki reggelizős típus. :)
509. boreee
2017. ápr. 5. 13:13

Én is találkoztam mostanában ezzel az időszakos böjttel. De nekem ez már kezd katyvasz lenni...

Én reggelente éhes vagyok így eszek, nem bírnám délig. Ez inkább már csak finomhsbgolás, kinek hogy esik jól.

508. melinda.linda (válaszként erre: 506. - Floracska)
2017. ápr. 5. 11:21

Változó, de általában 5-6 órakor már fenn vagyok.


Nekem ez a diéta amiatt optimális, mert nem szerettem figyelni arra, hogy most 2-3 óránként kötelezően egyek valamit, még akkor is, ha nem kívántam. Viszont csináltam anno ilyen diétát, és azzal is sokat fogytam. A napi egy nagy étkezést is próbáltam, de nekem az nem jött be, mert annál viszont többször szeretek enni, meg a szociális életemmel sem tudtam összeegyeztetni, és szerintem attól még híztam is talán. De ismerek olyat, aki meg ettől fogyott rengeteget, szóval tényleg mindenkinek más a megfelelő diéta. Ki kell tapasztalni. :)

Egyébként én is körülbelül háromszor szoktam enni, dél körül mindenképpen, később még olyan 16 körül és 20 óra körül. Viszont van amikor este már nincs kedvem enni, és nem vagyok éhes, akkor azt kihagyom, de az is van, amikor a délutáni étkezés marad ki. Igazából azért imádom ezt a diétát, mert akkor eszel, és annyit amennyit akarsz, csak a lényeg, hogy 8 órán belül maradj. Én tök sokat szoktam enni például délben, utána már kevesebbet, de pont amiatt, mert már tele ettem magam. :D


Te milyen diétát folytatsz?:)

507. melinda.linda (válaszként erre: 504. - Liluli)
2017. ápr. 5. 11:07
Igen, mindenki más, így mindenkinek más is válik be. Én amikor edzem, akkor mindig éhgyomorra, és nem volt ebből sosem probléma, viszont egyik barátnőm szintén nagyon rosszul lesz, ha nem tud enni előtte. Úgyhogy tényleg mindenkinek más a jó. :) Egyébként ügyes vagy nagyon, azért ez tök jó eredmény szerintem ennyi idő alatt. Csak így tovább! :) Most én is kedvet kaptam a zumbához *.* Anno egyébként én is csináltam, és nagyon tetszett, nem is tudom miért hagytam abba... Amúgy az ékezet hiánya nem zavar, valójában fel sem tűnt :D
506. floracska (válaszként erre: 503. - Melinda.linda)
2017. ápr. 4. 23:43

És mikor kelsz?


Noha olvastam már szakvéleményt arról, hogy mindegy hány étkezéssel visszük be a napi szükséges kalóriát, tápanyagokat, az orvos vagy dietetikus szerint ez lehet akár 6-8 kicsi étkezés, de ha minden szükségeset beviszünk, akár 1 nagy is.

Noha én mindkét végletet próbáltam, én az arany középutat, a napi 3 étkezést választottam, azzal a feltétellel, hogy reggeli ébredést követően egy órán belül (ez csak akkor nem sikerült, ha reggel mentem futni), vacsi pedig lefekvés előtt minimum 2 órával.


Az edzéssel mondjuk egyet értek, sokkal többet ér 20 perc intenzív edzés, mint 2 óra laza.

505. c111235bfa (válaszként erre: 497. - Katus73)
2017. ápr. 4. 19:42
na hogy haladsz? nekem egyebkent ha megallt a fogyas egy -egy gyumolcsnap beiktatasa is jot tett. ma volt uszas kocogas es a kaja is jol ment.😊
504. Liluli (válaszként erre: 503. - Melinda.linda)
2017. ápr. 4. 15:17

Nem hangzik rosszul ez a nyolc oras dolog, meg este mar amugy sem jo ha keson eszik az ember, de ezt a mostani etemmel nem tudnam osszeegyeztetni. Reggel 8-9 korul muszaj vagyok reggelizni mert utana megyek edzesre es ha nem ertem elotte Akkor szedulok, minden bajom van.. Utana ha csak 16 oraig ehetnek akkor a vacsora teljesen kimaradna, mert este vegre erek haza... Ugyhogy ez annyira nem valo nekem. Zumbazni es niazni szoktam egyebkent, minimum kétszer, de ha belefer akkor haromszor. Ezek egy oras es egy ora 15 perces edzesek piheno nelkul, ugyhogy garantalt az izomlaz :D de mivel tancos, igy gyorsan elszalad. Februan kozepen kezdtem, szoval ez azt hiszem a hatodik heten, de ebben benne volt egy madfel hetrs betegseg sajnos. Eddig 4,5 kilo minusz, osszesen egy 20ast szeretnem ledobni :)

Bocsanat az ekezetek miatt de a telom nem magyar es mindent ki akar javitani :D

503. melinda.linda (válaszként erre: 502. - Liluli)
2017. ápr. 4. 14:51
Ebben a diétában nyolc órás időablakon belül étkezel csak. Például én 12 órától 20 óráig szoktam, előtte és utána semmit sem. Nekem ez bevált, gyorsan elkezdtem tőle fogyni. Edzeni nem igazán szoktam, most akarom újra rászoktatni magam. :D Anno ami bevált az az intervallumos edzés volt, mert csak 20 perc és tényleg brutál módon fogyaszt. Csak közben a halálomon vagyok, de végül is heti kétszer kibírom. :) Te hogyan szoktál edzeni? Hány kiló mínusz a cél? Egyébként neked is sok sikert! :)
502. Liluli (válaszként erre: 500. - Melinda.linda)
2017. ápr. 4. 12:19
Szia! Üdv a csapatban! :) Mi az a nyolc órás diéta? Miket szoktál edzeni? Sok sikert! :)
501. Liluli (válaszként erre: 499. - Floracska)
2017. ápr. 4. 12:19

Hát, én sem gondoltam még egy-két hete, vagy inkább úgy mondanám hogy Ő SEM gondolta... :DDD

De igen, szerencsére odafigyel az új szokásaimra :)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook